Matrac proti bolestiam chrbta – 7 najlepších tipov pri výbere

Aký je najlepší matrac, aby ste sa vyhli bolestiam chrbta? Hľadáte matrac proti bolestiam chrbta? Ak áno, potom je tento článok pre vás. Bolesť chrbta je jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia začínajú upúšťať od mobility v strednom veku. Zlý matrac je jednou z hlavných príčin, prečo toľko ľudí trpí bolesťami chrbta. Verí sa, že matrac do postele vás udrží chrbtom tým, že ho sploští; napriek tomu, ako posteľ starne, pramene sa opotrebúvajú kdekoľvek, kde najčastejšie spíte. To spôsobí, že sa lôžko v určitej časti zmení na prázdne a zhrubne. Spánok omladzuje telo tým, že fixuje roztrhané tkanivo a svaly a navyše uvoľňuje nervy pod tlakom.

matrac proti bolestiam chrbta

Bolesť chrbta sa dá často kondenzovať jednoduchým výberom matraca, ktorý je vhodnejší pre váš štýl spánku, požiadavky na podporu a preferencie pohodlia. Matrac excelentnosti musí ponúkať správnu oporu pre váš chrbát a zároveň sa cítiť maximálne pohodlne.

Výber matraca na bolesť chrbta:

Tu je našich 7 najlepších tipov pri výbere matracov na bolesti chrbta. Pozrime sa na ne.

1. Hustá matrac na bolesti chrbta:

Ľudia si často mýlia pevnosť s podporou; Nové štúdie však ukazujú, že stredne pevný matrac poskytuje maximálne držanie plus úľavu od bolestí chrbta. 95% ortopedických chirurgov v jednom prieskume uviedlo, že sú presvedčení, že matrac hrá úlohu pri zvládaní bolestí krížov. 31 miliónov Američanov trpelo ostrými, inak chronickými bolesťami chrbta. Je to jeden z najlepších matracov na bolesti chrbta.

2. Objavte matrac pomocou podpory chrbta:

Kvalitný matrac musí ponúkať podporu pre prirodzené krivky a polohu chrbtice. Správne množstvo podpory chrbta tiež pacientovi pomôže vyhnúť sa svalovej citlivosti ráno. Aj keď nie je k dispozícii veľa klinických údajov o matracoch, jedna revízia uvádza, že stredne pevné matrace zvyčajne poskytujú väčšiu úľavu od bolestí chrbta ako pevné matrace. Je to dobrý matrac na bolesti chrbta.

3. Matrac typu tela na bolesť chrbta:

Najťažší, inak zdola ťažký, 5 stôp vysoký, inak 6’5, si vyžaduje zváženie mnohých faktorov. Výber mäkkého, stredne tvrdého, inak tvrdého matraca nie je relevantný. To úplne závisí od vášho typu tela a úrovne medveďa, ktorú potrebujete.

4. Cena nesúvisí s excelentnosťou:

Keď si kúpite auto, môžete cenovú ponuku často spájať s vynikajúcou kvalitou produktu. V prípade matracov to tak nie je. Nájdenie matracov, ktoré vám pomôžu pri bolestiach chrbta, nemusí byť luxusný návrh. V opačnom prípade pôjde o prírodný latexový matrac a matrac z pamäťovej peny je veľkým začiatkom. Vyhnite sa pružinovému matracu, pretože je to klasika kdekoľvek, kde sa necháte oklamať. Je to dobrý matrac na bolesti chrbta.

5. Dokonca aj pohodlná matrac pre bolesti chrbta:

Váš matrac pravdepodobne nevytvára tlakové body; môžete sa pohybovať často po celú noc, čo môže skutočne znížiť vynikajúcu kvalitu vášho spánku. Čím viac hodíte navyše, tým menej času stráveného v hlbokom spánku vaše telo potrebuje na revitalizáciu a obnovu. Vyberte si model, ktorý pokojne distribuuje tlak na vaše telo, aby podporoval lepší obeh. V stave zdieľate posteľ; Budete chcieť matrac určený na zníženie prenosu pohybu medzi spiacimi partnermi pre nerušený, upokojujúci spánok. Jedná sa o obľúbený matrac proti bolestiam chrbta.

6. Zodpovedajúca podporná matrac pre bolesti chrbta:

Kým nakupujete nový matrac, vyberte si taký, ktorý je tradičný pre prirodzené krivky vášho tela. Udržanie chrbtice v správnom spojení počas spánku je nevyhnutné na to, aby ste si mohli dopriať podporný a ľahký odpočinok. Veľa matracov je postavených štýlovými cievkovými systémami a pokročilými penovými technológiami, aby ste sa uistili, že váš chrbát dostane správnu podporu pre vaše potreby. Spánok na príliš pevnom matraci môže spôsobiť bolesti v tlakových bodoch. Stredne pevný matrac môže byť pohodlnejší, pretože umožňuje ramenu a bokom mierne zapustiť. Je to dobrý matrac na bolesti chrbta.

7. Kompletná okrajová matrac pre bolesti chrbta:

Uistite sa, že váš nový matrac má dostatočnú obvodovú oporu. Matrac excelentnosti by mal poskytovať pohodlnú a konzistentnú oporu naprieč celým povrchom a pevný okraj na sedenie. Matrace s trvanlivým okrajom obaleným penou odvádzajú vynikajúcu prácu pri zachovaní stáleho pohodlia naprieč celou spánkovou plochou. Modely navrhnuté s primeranou podporou okrajov majú navyše o 20% praktickejšiu plochu na spanie. Udržujte tieto kritériá v mozgu pri hľadaní svojho nového matraca a navyše budete vo svojom režime na okamžité uvoľnenie bolesti chrbta ľudsky.

Bolesť chrbta sa dá často kondenzovať jednoduchým výberom matraca, ktorý je vhodnejší pre váš štýl spánku, požiadavky na podporu a preferencie pohodlia.