Najlepších 9 elegantných sivých závesov pre domácnosť

Závesy do domácnosti sú skvelým doplnkom, ktorý zvýrazní krásu vášho domu. Výber záclon sa môže líšiť v závislosti od toho, čo sa vám páči a nepáči, a tiež od usporiadania vášho domu. Farba závesov vždy hrá hlavnú úlohu pri rozhodovaní o záclonách. Farebnú schému tu možno použiť na splynutie s ostatnými položkami v miestnosti, ako je pohovka alebo salónik. Medzi zriedka používanými farbami je šedá farba. Pretože táto farba patrí medzi tmavšie odtiene, musí byť použitá v miestnostiach, ktoré sú vzdušné a svetlé.

Najnovšie a krásne návrhy sivej opony pre váš dom:

Vyberte si z týchto 9 variantov a ozvláštnite svoj domov,

1. Záclony zo sivých očiek:

Jedná sa o obyčajné sivé záclony, ktoré sú o odtieň tmavšie. Tu zobrazené sivé závesy majú otvor pre očko pre záclonovú tyč. Záclonu môžete jednoducho vložiť cez tyč bez akýchkoľvek problémov. Vyberte si ich do obývačky alebo dokonca do spálne.

2. Sivé záclony ceruzky:

Jedná sa o luxusnú zmes jemného ženilku, ktorá zo sivých závesov urobí niečo ohromujúce. Záhyby ceruzky v hornej časti závesov sú dobrým dekoratívnym efektom. Šedá farba uhlia sa perfektne hodí k svojmu okoliu. Môžete tiež nechať tieto záclony podšívať, aby mali väčšiu váhu.

3. Svetlosivé závesy:

Ďalšou skvelou možnosťou sú svetlosivé záclony, ktoré sú kombináciou tmavosivých a bielych záclon. Táto farba je dobrá pre malé miestnosti, rovnako ako farba nepreberá. Svetlo zvonku robí tieto záclony veľmi úchvatnými. Otváranie očka je ďalšou skvelou funkciou.

4. Striebornošedé tlačové závesy:

Tu je nádherný striebornošedý záves, ktorý bude vo vašom dome pôsobiť veľkolepo. Veľké výtlačky na záclonách pochádzajú z kráľovskej zbierky. Vďaka striebornošedej farbe pôsobia závesy tiež luxusne. Vo svojej obývačke sa môžete rozhodnúť pre tmavšie čalúnenie.

5. Drvené zamatovo sivé závesy:

Pozrite sa na tieto elegantné drvené sivé zamatové závesy do obývačky alebo spálne. Zamatový materiál robí závesy mimoriadne špeciálnymi. Môžete ich dať na príležitosti, aby váš domov vyzeral vyzdobený.

6. Kvetinové sivé závesy:

Vždy sa môžete rozhodnúť pre tieto hotové svetlošedé záclony s kvetinovou potlačou. Sivé vzorované závesy vám dávajú možnosť vybrať si obľúbený vzor pre vašu izbu. Nechajte svoju izbu vyniknúť od ostatných pomocou týchto pekných kvetinových podtónov v záclonách.

7. Tenké sivé závesy:

Sú to dokonalé tenké tmavošedé záclony, ktoré môžete použiť do svojich izieb. Tenké závesy sa ľahko spravujú a perú. Majú perfektný zmysel aj pre rušné domácnosti. Tmavošedá farba nevyzerá matne, pretože materiál je tenký a tak trochu priehľadný.

8. Hodvábne šedé záclony:

Vyberte si tieto krásne hodvábne čierne a sivé závesy do svojej úžasnej obývačky alebo kancelárie. Sivé záclony majú v hornej časti panel bielej, tmavošedej a potom čiernej farby. Vyzerajú moderne a štýlovo pre módnu miestnosť. Vyberte si tieto záclony, aby ste vo svojom dome pôsobili výrazným dojmom.

9. Kárované sivé závesy:

Môžete sa tiež rozhodnúť pre sivé vzorované závesy, ktoré budú pôsobiť príjemne. Tieto kockované záclony so sivou a bielou sú pekným doplnkom vášho domova. Môžete to skúsiť aj pre kancelárske priestory.

Sivé záclony sú moderným nádychom farieb do záclon. Môžu byť v tmavých, svetlých alebo dokonca čiernych a bielych tónoch. Vyskúšajte aj skladané, podšité alebo kockované štýly. Šedé záclony sú príjemným doplnkom vášho domova. Ak máte radi striedme farby, potom je pre vás voľba šedá. Vďaka týmto závesom bude váš domov pôsobiť ultramoderne.