Najlepších 15 priesvitných závesov pre domácnosť s obrázkami

Pokiaľ ide o zdobenie hál a miestností, ich okná a dvere zohrávajú dôležitú úlohu v tom, aby mala vaša sála najlepší výhľad. Z tohto dôvodu majú záclony v zozname príslušenstva dôležitú úlohu pri zdobení haly. Okná prevorstva dostali jednoduché obyčajné závesy. So zmenami trendu sú však teraz nahradené priehľadnými závesmi, ktoré dodávajú panoramatickému pohľadu na okná živosť. Majú prirodzený lesk, ktorý rozjasňuje vzhľad okien.

Najnovšie & Nádherné priesvitné závesy:

Tu sú niektoré z najlepšie vybraných vzorovaných priehľadných záclon, ktoré by vás pri výbere pre vaše okno zamotali.

1. Luxusná vyšívacia opona:

Vyšívané priesvitné závesy dodávajú vašim oknám luxusný vzhľad. Dizajnérsky svetlý georgetový materiál záclon dostal kvetinovú výšivku s farebnými niťami. Kvetinky sú vyrobené s dlhým vetvením, aby boli ozdobnejšie.

2. Oranžová koralová opona:

Priesvitné záclony z koralového odtieňa dodávajú oknám nádherný vzhľad. Záclona je vyrobená z mäkkého a priehľadného materiálu a na oboch koncoch je dlhá a má navrchu ozdobný vrstvený obal v tvare U.

3. Zlatá čistá priesvitná opona:

Chcete dať svojim oknám očarujúci vzhľad s čistými dizajnovými závesmi? Zlaté závesy by boli ideálnou voľbou pre to isté. Majú stredový dizajn s kvetinovým reliéfom, vďaka ktorému je atraktívnejšie ich mať. Takéto záclony, ak sú poháňané ráno, dodajú vašej miestnosti zlatý lúč, ktorý dodá fascinujúci vzhľad.

4. Klasický priesvitný záves:

Biele priesvitné závesy dodávajú klasickému vzhľadu polopriehľadný materiál. Závesy nesú kruhový cik-cak vzhľad v textúre vodovej farby. Závesy sú dodávané v celej dĺžke až po podlahu. Dodávajú miestnosti určitý jas. Také záclony sú tiež známe ako geometricky navrhnuté záclony.

5. Screening Sheer Curtain:

Skríningové závesy sú najlepšie na rozdelenie miestnosti na dve časti. Dodávajú sa s kompletným dizajnom s rôznym dizajnom. Skríningová opona tu dostáva veľmi tenký materiál zdobený hnedými bodkami, ktoré vyzerajú ako perly.

6. Tropické číre závesy:

Tropické modré priesvitné závesy sú pre okná veľmi dekoratívne. Dodávajú sa s palmovými bielymi výtlačkami na tmavých a svetlých odtieňoch. Tiež poskytnú vašim oknám krásny efekt počas horúcich letných dní, vďaka ktorým bude vaša izba chladná.

7. Záclona z kuchynského okna:

Polopriehľadné závesy slúžia ako perfektná záclona do kuchynského okna. Majú malú hrúbku a sú dvojvrstvové. Horná vrstva je opatrená dlhým materiálom visiacim na boku, zatiaľ čo dolná je vyrovnaná. Kuchynské okná sú k dispozícii v dvojdielnych a jednodielnych závesoch.

8. Priehľadná opona morských vĺn:

Priesvitné okenné závesy dostali nový dizajn a závesy s motívom morských vĺn. Závesy majú vlnovú štruktúru vyrobenú zo šifónového materiálu, aby získali dokonalé chyby. Obvykle sa vykonávajú v plážových domoch.

9. Ombre Sheer Záclony:

Priehľadné závesy Ombre majú pre vaše okná vzhľad závesu s dreveným vzhľadom. Nie sú ozdobou vašich okien zhora nadol, ale majú aj dekoratívne vrstvené strechy. Záclony je možné natiahnuť dozadu pomocou šnúrok.

10. Boho Sheer Záclony:

Záclony Boho sú považované za viktoriánske štýly záclon. Vďaka dvojitým závesom dodáva dverám starodávny vzhľad. Zelené priesvitné závesy tu dostávajú zamatový materiál, zatiaľ čo druhá sieťová opona je tiež pripevnená k zelenému závesu. So zlatou prácou dodáva zelená opona umelecký vzhľad.

11. Vintage čistý záves:

Tento biely priesvitný záves, známy tiež ako vintage záves, je vyrobený z tenkého šifónového závesu. Opona má sklopný skladací dizajn. Záves je dodávaný so skladacím mechanizmom, ktorý otvára záves zatiahnutím za šnúrky. Týmto spôsobom môže tiež držať záclony v strede a vytvárať zakrivené záhyby.

12. Dizajnový záves na záhradu:

Keď majú interiéry krémovú farbu, čierne priesvitné závesy so záhradným dizajnom sú tou najlepšou voľbou. Čierne ľanové záclony majú v spodnej časti biele odtlačky trávy a konárov stromov. Keď sú rozložené, dodajú vašej miestnosti iný vzhľad, ktorý sa v noci zvýrazní.

13. Úplné záclony na terase:

Hľadáte niečo dôstojné na ozdobenie terasy pri bazéne? Tu je sada hrubých záclon v čistom prevedení, ktoré vám pomôžu. Záclony majú úžasnú dĺžku a hrúbku, ktorá im bráni v lietaní, keď si ich užívate pri bazéne. Sú tiež k dispozícii v tenkom šifónovom a georgetovom materiáli na zdobenie záhradnej terasy.

14. Viacfarebné priesvitné závesy:

Viacfarebné závesy dodávajú domom v súčasnom štýle ozdobný vzhľad. Dodávajú sa so zmesou rôznych farieb vo svetlých a tmavých odtieňoch, ktoré tvoria dúhu. Záclony majú zámok na reťazový háčik, ktorý dodáva závesom vzhľad ako ventilátor, čo tiež umocňuje bohatý vzhľad scenára.

15. Plážová temná opona:

Hľadáte temný modrý priesvitný záves na ozdobu kúpeľne vášho anjela? Opona má priehľadnú textúru, ktorá je dodávaná s výtlačkami ako morské živočíchy a ďalšími myšlienkami súvisiacimi s morom. Tmavý a svetlý odtieň dodáva závesu vzhľad podobný moru v bielej náplasti.

Priehľadné záclony sa dodávajú v niekoľkých štýloch, z ktorých si môžete vybrať a ktoré je možné určiť z miesta, kde ich budete používať. Záclony sú k dispozícii aj z rôzneho materiálu, aby zodpovedali vášmu majetku. Záhradné verandy, bazény, záhradné postele a podobne tiež získajú štýlový nádych so závesmi, ktoré do značnej miery obohacujú vzhľad tejto oblasti. Opona je tiež vybraná podľa krajiny, v ktorej žije, pretože tiež vyzerá počasie, v ktorom by bola použitá.