9 potešujúcich návrhov hodvábnej opony pre domácnosť s obrázkami

Hodvábne závesy sú žiariaca a žiariaca tkanina. Má trblietavú kvalitu. Hodvábne závesy sú väčšinou hladké a priame. Hodvábna opona má tiež umelecké výtlačky a vzory, ktoré vyzerajú oslnivo. Bez väčších dekorácií alebo ozdôb predstavuje ľahký vzhľad. Tieto luxusné hodvábne závesy zavesené doma znázorňujú váš vysoký stav a bohatstvo. V mysliach hostí zanecháva večný dojem.

Najnovšie & Ohromujúce hodvábne závesy pre váš domov:

Zaobstarajte si týchto 9 najlepších hodvábnych závesov, ktoré sa vám budú určite páčiť ako ozdoba vášho domova.

1. Vyšívané hodvábne závesy:

Je to krásna opona z umelého hodvábu ozdobená úžasnými výšivkami. Celá opona obsahuje v určitom intervale veľké vyšívacie práce. Svieti jasom. Záves je zavesený na krúžkovom háčiku a je dostatočne dlhý. Ak chcete záves v štýle výšivky, vyskúšajte tento vzor z hodvábneho materiálu, aby získal luxusný vzhľad vašej obývačky.

2. Hodvábna opona s potlačou:

Táto dupioni hodvábna opona má vrstvené výtlačky, ktoré tvoria rôzne tvary škatúľ. Na sivom hodvábnom závese je prevedenie boxu v čiernej farbe. Všetky škatule sú prázdne bez akéhokoľvek dizajnu. Tento hodvábny záves žiari kvalitou. Tmavá farebná tlačená opona určite upúta pozornosť hostí.

3. Záblesková hodvábna opona:

Je to čisto biela hodvábna opona, ktorá je iskrivá ako čokoľvek. Opona pozostáva z cikcakového designu na vrchu v rovnakej bielej farbe. Svetlý a tmavý odtieň bielej opony vyzerá nádherne a intenzívne.

4. Cikcakové hodvábne závesy do obývačky:

Je to cik -cak surový hodvábny záves v bielej farbe s čiernou potlačou. Tieto riadky tvoria kontrolnú tlač, v ktorej sú niektoré tieňované a niektoré prázdne. Jedná sa o závesnú záclonu v podlahe. Záves je zavesený na policovom paneli. Dáva chladný vzhľad modrej farbe steny okna.

5. Kreatívne panely z hodvábnej opony:

Je to kreatívne vytvorený sivý hodvábny záves s balónovým dizajnom navrchu. Celá opona je jednoduchá a jednoduchá, ale vďaka svojmu jedinečnému vzoru stále poskytuje vysokú štandardnú kvalitu. Horná časť závesu je trochu stlačená, aby vytvorila tvar balóna. Podľa svojej kreativity môžete tento typ závesu určite vyskúšať.

6. Vintage hodvábne okenné závesy:

Tento modrý hodvábny záves zobrazuje dizajn v štýle dverí. Napriek tomu, že je opona obyčajná, obsahuje očarujúcu kvalitu. Táto modrá hodvábna opona je na dotyk veľmi jemná a má hladkú tkaninu. Záclona je jednoducho bezkonkurenčná.

7. Panely z hodvábnej opony:

Je to zatemňovací záves z umelého hodvábu, na ktorom sú panelové práce. Opona má tiež vrstvený vzor nad závesom. Tento zdobený štýl panela na záclone vyzerá atraktívne a nádherne. Obložený štýl na záclone je veľmi pekný.

8. Hodvábna opona z oranžovej ľalie:

Je to hotová hodvábna opona bielej farby. Záves je na vrchu ozdobený potlačou kvetov oranžovej ľalie, po ktorej nasleduje široký oranžový okraj. Celý zvyšok opony je prostý. Celá táto opona je taká príťažlivá a neodolateľná. Táto záclona vám môže poskytnúť úžasný vzhľad vášho domova.

9. Grommet Long Silk Curtains India:

Je to domáca zlatá hodvábna opona s krabicovým vzorom. V porovnaní s oknom je opona dlhá. Tento hodvábny záves má hustú a lesklú tkaninu. Opona má fascinujúcu a pozoruhodnú kvalitu.

Vytlačená hodvábna opona a ozdobená prácou prináša večný efekt a zamilujete si ju do záclony zakaždým, keď ju uvidíte. Jeho nadčasový dizajn a textúry sú nekonečné. Tieto hodvábne závesy pôsobia príjemne a lákavo, takže si vyberte svojho milovaného z vyššie uvedených krásnych hodvábnych závesov.