9 ohromujúcich a štýlových pruhovaných záclon pre domácnosť

Pruhované záclony sú známejšie a žiadanejšie. Vo farbe s rôznymi farebnými kombináciami môžu byť vodorovné a zvislé pruhy. Niektoré farebné kombinácie môžu byť bežné a niektoré budú vzácne. Pruhované záclony sa všetkým veľmi páčia a tiež ich obdivujú. Je vhodný pre každý vkus a porozumenie. Pruhované záclony nie sú profesionálne. Hodí sa skôr doma, než do spoločnosti.

Moderné & Očarujúce vzory pruhovaných záclon pre domácnosť:

Skúste týchto top 9 pruhovaných záclon, ktoré môžete určite použiť do interiéru.

1. Bežná pruhovaná opona:

Tento čiernobiely pruhovaný záves má pravidelný dizajn. Opona má zvislé pruhy čiernej a bielej farby. Pruhy sú strednej veľkosti s podmanivým vzorom. Záves je mimoriadne mäkký a hladký. Tieto typy záclon môžete získať podľa farieb na stene podľa vzoru dizajnu vašej obývačky.

2. Horné pruhované závesové panely:

Je to sivý pruhovaný záves s hrubými pruhmi bielej a šedej farebnej kombinácie. Táto farebná kombinácia v záclone je vzácna a štýlová. Pruhovaný záves do spálne je prešitý v štýle škatule a každý záves obsahuje štyri škatuľové vzory.

3. Cik -cak pruhovaná opona:

Tento modro pruhovaný záves je jednoducho nádherný s modrými farebnými pruhmi v cik -cak podšívke. Pruhy sú vo svetlom a tmavom odtieni modrej farby a tiež bielej farby. Stredná opona je zavesená v štýle chrbta, takže zadná strana závesu je viditeľná vpredu. Toto bude jedinečný nápad so závesom, ktorý môžete vyskúšať aj do svojej spálne alebo obývačky.

4. Pútavá pruhovaná opona:

Jedná sa o horizontálny námornícky a biely pruhovaný záves so širokými pruhmi. Opona žiari svojou hodvábnou tkaninou. Oslnivý pruhovaný záves vyzerá krásne. Dlhý pruhovaný záves na malom okne vyzerá úžasne. Vďaka týmto závesom získate elegantný vzhľad svojho domova.

5. Pruhované záclonové záclony:

Je to obľúbený modrobiely pruhovaný záves z tenkých pruhov. Za balkónom je tiež zavesený záves s rovnakým vzorom. Niektoré horné časti záclon sú úplne modré bez dizajnu a potlače. Zvyšok závesu zdobia pruhy.

6. Sprchový pruhovaný záves:

Tento námornícky pruhovaný záves je zavesený v kúpeľni, kde je možné skryť vaňu. Záves má hrubú tkaninu s tmavomodrými farebnými pruhmi. Dokonca aj osuška uložená vo vani a koši má tiež rovnakú potlač ako záclona. Toto je najlepšia voľba pre ženy.

7. Pruhovaná opona z umelého hodvábu:

Je to šedo -biely pruhovaný záves v troch častiach. Opona začína bielou a potom nasleduje tmavý a svetlý odtieň šedej farby. Tento trojprúžkový záves vyzerá nádherne s tmavosivou stenou a bielou pohovkou.

8. Ľanová pruhovaná opona:

Jedná sa o horizontálny pruhovaný záves z ľanovej tkaniny. Vnútorný aj vonkajší záves majú pruhovaný dizajn. Tento dvojsmerný štýl závesov je úžasný a úžasný. Tento svetlý záves sa dobre hodí do domáceho interiéru.

9. Moderný pruhovaný záves:

Jedná sa o moderný červený pruhovaný záves s bielou kombináciou. Tento záves je pútavý a atraktívny. Okamžite sa zvýrazní. Záves je zavesený na háku, ktorý je plynule pohyblivý na oceľovej tyči.

Medzi všetkými pruhovanými závesmi nenájdete veľký dizajnový rozdiel. Odlišná bude iba farebná kombinácia. Pruhovaný záves však môžete rozlíšiť zmiešaním s čipkou alebo priesvitným závesom alebo pridaním textúr. Môžete s ním dokonca používať najnovšie príslušenstvo k závesom.