9 najlepších hnedých závesov v najnovšom dizajne

Hnedé záclony nájdete len zriedka. Keďže je tma, málokto používa plný hnedý záves. Ale keď sa zmieša s akoukoľvek svetlou farbou, úplne sa zmení na charizmatický. Záclona s hnedým vzorom vyzerá veľmi etnicky. Hnedý záves zvýrazní stenu, pretože bude svetlá. S hnedým závesom môžu existovať rôzne možnosti farieb a vzorov. Kombinácia hnedého závesu s akoukoľvek svetlou farbou poskytne príjemnú funkciu.

Návrhy hnedej záclony fúkajúce myseľ:

Tu preskúmame niekoľko vzorov a vzorov v hnedých záclonách, ktoré určite priťahujú pozornosť každého.

1. 3 -dielna očková opona:

Tento hnedý a krémový záves je z troch kusov, kde na oboch stranách sú hnedé závesy a medzi nimi je krémový záves. Všetky tri záclony sú hladké a jednoduché bez akejkoľvek potlače. Napriek tomu, že je jednoduchý, prináša triezvy vzhľad.

2. Opona z hnedého pruhu:

Jedná sa o čokoládovo hnedý záves pozostávajúci zo zvislých širokých pruhov. Na vytvorenie týchto pruhov sa používajú tri rôzne odtiene hnedej farby. Dlhá záclona na okno preháňa celý priestor miestnosti a vyzerá krásne.

3. Hnedý záves trojuholníka:

Táto tmavohnedá opona má na vrchu trojuholníkový vzor. Celý záves je ozdobený trojuholníkovou záclonou z hnedého závesu. Tento záves v tvare trojuholníka visí nad dlhým hnedým závesom, ktorý ladí s celou miestnosťou tmavej farby. Vďaka týmto závesom získate do svojej obývačky pocit luxusu.

4. Vintage hnedá opona:

Je to svetlý hnedý záves s kvetinovou potlačou tmavého odtieňa. Každý môže cez túto oponu ľahko vidieť a nemôže sa chrániť ani pred slnečným žiarením. Tento svetlo hnedý farebný odtieň je vintage štýlu a od stredu je previazaný bielou šnúrkou.

5. Botanický listový hnedý záves:

Je to sprchový kúpeľ zeleno -hnedej záclony, kde je základná farba zelená. Opona má potlač listov bielej a hnedej farby. Hlavná plocha závesu je zakrytá listovým vzorom a menšia horná časť je prázdna.

6. Kruhový vzor hnedá opona:

Tento hnedý vzorovaný záves pozostáva z kruhovej potlače. K dispozícii je prázdny a plný kruhový dizajn hnedej, červenej a modrej farby. Záves je zavesený na háku, ktorý je opäť zavesený na tyči. Tento záves slúži na skrytie priestoru kúpeľa v kúpeľni.

7. Obojsmerná hnedá opona:

Je kombináciou hnedej a zlatej opony. Vnútri je obyčajný záves v zlatej farbe a vonku je dvojfarebný čistý záves. Vonkajší záves má strednú priehľadnú časť zlata a na vrchnú a dolnú výplň hnedú tkaninu.

8. Uloženie hnedej opony:

Tento hnedý a biely záves má impozantný dizajn. Je to celý biely záves, ktorý vyzerá ako plastový záves. Na bielom závese je obdĺžniková dizajnová tlač tmavej a svetlo hnedej farby. Tento záves je málo priehľadný a vhodný do kúpeľne.

9. Hnedá opona na vreckové prúty:

Tento hnedý a béžový záves vyzerá klasicky. Na vrchu závesu, ktorý je vybavený hnedou farbou, je vytvorený tvar vrecka. A zvyšok je celý záves v béžovej farbe. Je to jednoduchý a mäkký záves, napriek tomu vyzerá nádherne.

Hnedý záves vytvára vo vašej obývačke tmavý tieň. Preto je lepšie zmiešať ju s inou farbou. Ukáže nadaný a žiadostivý vzhľad. Hustý hnedý záves poskytne maximálnu ochranu pred vonkajším teplom a svetlom vďaka svojej tmavej povahe. Zatiaľ čo sú k dispozícii aj svetlohnedé závesy, a to bude vyzerať sofistikovane.