9 nádherných návrhov zelenej opony pre nový dom

Zelená je farba, ktorá prichádza s pozitivitou. Keď interiéry domu alebo kancelárie dostanú zelenú výzdobu, prinesú plodnosť, pozitívnu energiu a živobytie do okolitého prostredia alebo povedzme do domácnosti. Okrem iných doplnkov a dekorácií sú v dnešnej dobe zelené závesy celkom trendy.

Najnovšie a krásne zelené záclony pre domácnosť:

Tu sú niektoré z najlepších návrhov záclon v zelených farebných odtieňoch, ktoré by vás chytili za srdce na prvý pohľad,

1. Vyšívacie závesy Tahiti:

Tahini závesy sú veľmi adoptované kvôli dizajnu, ktorý nesú. Vápenozelené záclony majú kvetinové vzory vo výšivkách s limetkovo zelenými niťami na bielom povrchu. Závesy sú vyrobené z bavlneného hodvábneho materiálu.

2. Závesy na tlač listov:

Zelené a biele záclony v listových výtlačkoch sú často používané záclony pre okná, ktoré poskytujú záhradný scenár. Závesy s bielym odtieňom majú potlač listov a zelený záves je ponechaný obyčajný kvôli kontrastnému vzhľadu. Opona je inšpirovaná prírodou a je tiež uložená okrem kvetináčov pre lepšie dekorácie.

3. Dvojvrstvové kuchynské závesy:

Kuchynské závesy v dvoch vrstvách dodávajú oknám elegantný vzhľad. Mätovo zelené závesy sú vyrobené zo šifónového materiálu, ktorý umožňuje horúci vzduch prechádzať oknami. Oba závesy majú na sebe niekoľko nedostatkov so zovretou prácou. Závesom je tiež daná medzera v stredovej časti.

4. Závesy na závesy:

Závesné závesy sa väčšinou používajú na ozdobné účely pri špeciálnych príležitostiach. Zelené zamatové závesy sú kombinované so striebornými lesklými záclonami, ktoré sa používajú na projektovanie. Závesy majú dve krivky a sú kombinované v strede. Závesy sa používajú aj na dekoráciu stien alebo verandy záhradného domu počas večierkov.

5. Béžovo zelené záclony:

Na závesy béžového dizajnu sa používajú šalviovo zelené záclony. Záclony sú vyrobené z hodvábneho materiálu a sú kombináciou krémových záclon s rovnakým materiálom. Závesy majú na vrchu dizajn krivky U, čo im dodáva atraktívny vzhľad.

6. Prívesné závesy:

Priesvitné záclony poskytujú magický vzhľad okien alebo verandy. Svetlo zelené závesy z priehľadného materiálu dodávajú transparentný vzhľad s kvetinovým vzorom a na vrchnej strane závesu sú vyrazené potlače listových vetiev..

7. Vintage zelená opona:

Závesy vo vintage štýle dodávajú oknám retro vzhľad. Tmavozelené záclony majú vo vnútri sieťové závesy s ozdobnými vzormi. Tmavá opona dostane krivkový dizajn so zlatými okrajmi so zavesenými korálkami.

8. Elegantná čistá zelená opona:

Chcete nejaký reliéfny vodný efekt na záclonách okien? Tu je sada smaragdovo zelených záclon, ktoré sú vybavené potlačou vodných vĺn s reliéfnym vzhľadom. Tento vzor je dostatočný na to, aby poskytol divákom efekt podobný 3D, najmä na slnečnom svetle.

9. Kúpeľňové závesy:

Olivovozelené záclony, ak sa používajú na okná v kúpeľni a rozdeľovače do kúpeľne, dodávajú interiéru funky vzhľad. Opona má čipkovanú prácu s niekoľkými štipľavými záhybmi, vďaka čomu je opona chlpatého typu. Poskytujú sa tiež podobne navrhnuté pásy na viazanie.

Okrem toho majú zelené záclony na výber rôzne odtiene, ako napríklad patio, klasický, koralový, očkový, vyzlečený, ošumělý a mnoho ďalších. Záclony sa spravidla používajú na vnútorné dekorácie, ako keby sa používali na záhradné plochy, čo by poskytlo neobvyklý kontrast. Záclony na výtlačkoch, odtieňoch a koraloch sa v dnešnej dobe často používajú, pretože prichádzajú s nízkou hmotnosťou a transparentnosťou, ktoré dodávajú miestnosti požadovaný jas..