9 Krásnych a štýlových návrhov divadelných závesov pre dom

Divadelná opona je veľká závesná tkanina, ktorá sa používa ako predel medzi publikom a javiskom. Stúpa na začiatku dejstva a zatvára sa v strede deja a na konci. Dá sa povedať, že obmedzuje publikum v prezeraní aktivít, ktoré sa vykonávajú pred začiatkom deja. Divadelná opona musí byť dostatočne hrubá a väčšinou je obyčajná. Divadelné závesy nie sú ozdobným typom. Vzhľad by mal byť skromný a triezvy.

Podivuhodný & Moderné návrhy divadelných závesov pre dom:

Kúpte si týchto skvelých 9 najlepších divadelných závesov s obrázkami, ktoré sa vám určite páčia.

1. Opona bábkového divadla:

Je to veľmi cenná divadelná opona zavesená počas bábkového predstavenia. Horná a dolná časť má viacfarebné pruhy a stredná je obyčajná ružová záclona. Šnúrka s červenými korálkami je umiestnená na závese, ktorý vyzerá pekne. To je najlepšie aj do detskej izby.

2. Štandardná divadelná opona:

Je to opona domáceho kina, ktorá sa používa, ak máte doma vybudovaný systém kín. Je to veľká opona pre veľkú obrazovku. Červený záves je ozdobený ozdobným lemom striebornej farby. Na hornom závese sú volánové vrstvy.

3. Karmínová divadelná opona:

Táto červená divadelná opona je určená pre malé divadlo. Zdá sa, že je zo zamatového materiálu. Pod závesom je zlatý farebný okraj so širokým a tenkým vzorom. Navrchu sú jeden po druhom pripevnené červené závesové panely.

4. Divadelná opona na pozadí:

Táto divadelná scénická opona sa používa väčšinou počas opernej šou. Toto veľké divadlo má dizajn v štýle vintage. Toto je tlačená opona vhodná na výkon. Táto opona sa používa ako pozadie pri výkone umelcov.

5. Prispôsobená divadelná opona:

Sú to závesy divadelnej miestnosti zavesené vedľa divadelnej obrazovky. V tejto miestnosti sú tiež umiestnené pohodlné sedadlá, aby ste si užili lepšie vizuálne nastavenie. Farba závesu sa zhoduje s farbou podlahy a stropu. Je to veľký záves do veľkej miestnosti.

6. Záves divadelného závesu:

Je to široká červená divadelná opona v štýle valance. Červená záclonka je náročná na prácu so zlatou niťou a volánovým okrajom. Vnútorná strana červeného hladkého závesu je tiež ozdobená zlatou prácou v spodnej časti. Celá téma tohto divadla je založená na červenej farbe.

7. Kino Divadelná opona:

Tento červený zamatový divadelný záves je zavesený v kinosálach a kinách. Opona má štýl stehu ako loď. Vyzerá to, že z neba padajú mraky. Táto zamatová opona je hrubá tkanina, ktorá vytvára v divadle tmu.

8. Modrá divadelná opona:

Toto nové záclonové divadlo je modrej farby. Celá opona je hrubá a jednoduchá. Vonkajší záves je zavesený panelovým spôsobom a na oboch stranách je uviazaný opaskom. Modrá opona dodáva divadlu jas a vytvára očarujúcu atmosféru.

9. Ručne ovládaná divadelná opona:

Je to zamatovo uzavretá divadelná opona. Tieto závesy sa ovládajú ručne. Táto opona má veľkú hrúbku. Osoba posunie túto oponu, aby ju otvorila a zatvorila. Na tejto červenej opone sú dva žlté okraje. Na vrchu je pripevnená žltá volánová tkanina.

Použitie divadelnej opony má skryť divákov pred divadlom. Je možné ho ovládať diaľkovo alebo manuálne. Na riadenie prevádzky opony bola potrebná predchádzajúca pracovná sila. Teraz sa to však robí s využitím technológie. Stačí zadať príkaz. Divadelné závesy sú vyrobené z veľkých a širokých tkanín.