9 krásnych a najlepších vonkajších závesov do domácnosti

Záclony nielenže skrášlia vaše izby, ale tiež poskytnú súkromie. Ak máte to šťastie, že máte otvorené priestranstvo, ako je terasa, dvor, veranda, balkón alebo terasa, potom vonkajšie záclony hrajú kľúčovú úlohu pri zaisťovaní súkromia pri párty s priateľmi alebo pri relaxácii s rodinou..

Najnovšie a ochranné návrhy vonkajších závesov pre váš dom:

Odrody top 9 vonkajších závesov vám dávajú možnosť vybrať si tie, ktoré vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu,

1. Skladacie bambusové závesy:

Tento ľahko kĺzavý vnútorný/vonkajší závesový panel je vyrobený zo všetkých prírodných bambusových dosiek olemovaných 1 ”polypropylénovým okrajom. Každý panel má šírku 40 palcov a je zavesený na 6 nerezových krúžkoch odolných voči korózii. Tieto nádherné vonkajšie záclony na verande vás nielen chránia pred jasným slnečným žiarením, ale poskytujú vám aj súkromie.

2. Tienistý roh bez tmy:

6 stopové vonkajšie akumulátorové roletové tienidlo je vyrobené z pletenej priedušnej polyetylénovej tkaniny, ktorá blokuje 90% ultrafialových lúčov bez zatemnenia oblasti. Umožňujú únik tepla a vlhkosti a pomáhajú šetriť energiou znížením nákladov na chladenie miestnosti. Tieto vonkajšie záhradné závesy majú mechanizmus spojkovej rolety bezpečný pre deti a sú odolné voči plesniam, hubám a plesniam..

3. Vonkajšie plátenné závesy:

Tieto atraktívne plátenné závesy sú z akrylovej zmesi, odolné, ale ľahké, s hrúbkou 0,25 ”. Vyrobené z stálofarebného materiálu, má jemnosť bavlnenej látky. Tieto vonkajšie záclony sú odolné voči škvrnám, plesniam, hnilobe a plesniam. Poniklované priechodky odolné voči poveternostným vplyvom sa kĺžu bez námahy, čo uľahčuje manévrovanie.

4. Slnečná clona pre milovníkov prírody:

Užite si pokojné chvíle v slnečných dňoch, keď uvidíte priehľadné slnečné odtiene syntetických vlákien. Dramaticky znižuje nahromadenie tepla a vyblednutie nábytku blokovaním ultrafialových lúčov o 85%. Tieto vonkajšie balkónové závesy je možné namontovať na kovový rám a kotviace krúžky v spodnej časti zaisťujú stabilitu. Na čistenie ho opláchnite vodou a nechajte uschnúť na vzduchu.

5. Záclony z úplnej terasy:

Tieto mäkké ľahké priesvitné závesy vyrobené zo 100% mäkkého polyesteru sú ideálnou voľbou na vychutnanie si pohľadu a vášho súkromia. Sú ľahké a odolné voči poveternostným vplyvom a plesniam. Univerzálne pútka na pútko sa ľahko hodia k akejkoľvek záclonovej tyči. Tieto biele vonkajšie závesy sú ideálne na to, aby poskytli rozprávkový vzhľad vašej záhrade, dvoru, terase alebo verande.

6. Magický magnetický záves na zapínanie:

Tieto ručne ovládané závesy z magnetickej siete vám alebo vašim domácim miláčikom umožnia prejsť sa po nich, ale nie po hmyze. Užite si chladný vánok a zabudnite na otravné ploštice. Výkonné magnety pomôžu zatvoriť sieťku za vami. Tieto vonkajšie záhradné závesy sú vybavené magnetickými pripínačmi v strede pre rýchle automatické zatváranie a bočné strany sú pripevnené k rámu dverí pomocou lepiacej pásky..

7. Vodotesné terasové závesy:

Vodotesné závesy, ideálna voľba pre verandy, terasy a balkóny, ktoré vám poskytnú trochu súkromia. Vodotesné vonkajšie závesy sú vyrobené z polyesterovej tkaniny potiahnutej PU. Atraktívnou črtou je elastický uzamykací systém, ktorý zabraňuje fúkaniu vo veterných situáciách. Na pútkach na záložky sú našité ozdobné drevené gombíky.

8. High-end ochrana osobných údajov:

Premeňte svoju terasu alebo záhradu na vonkajšiu miestnosť s odolnou vodotesnou polyesterovou tkaninou s gramážou 300 g / m2, ktorá vám poskytne tieň a intímny vonkajší priestor. Sú odolné voči svetlu, plesniam a vlhkosti. Vonkajšie závesy na terase sú vybavené zhodnými úchytkami a bronzovo odolnými očkami s priechodkou.

9. Závesy dverí z PVC pásky:

Závesy na dvere z PVC pásu sú najlepšou voľbou pre školy a škôlky. Tieto vonkajšie závesy sú prefabrikované s izolačnými vlastnosťami, ktoré pomáhajú udržiavať vnútornú teplotu tým, že zabraňujú vonkajšiemu chladnému vzduchu. Znižujú hladinu hluku, čím udržujú pokojné a tiché prostredie.

Vonkajšie závesy nám poskytujú flexibilitu pri premene otvoreného priestoru na akúkoľvek udalosť, vďaka ktorej bude osobný a súkromný, či už ide o večierok, tichý kútik na oddych alebo len leňošenie s rodinnými príslušníkmi. Prvých 9 vonkajších závesov otvára úplne nové okno s rôznymi závesmi, ktoré vám pomôžu vytvoriť pre vás špeciálne miesto.