15 ohromujúcich sprchových závesov v nových prevedeniach

Sprchové závesy sú základnou potrebou kúpeľne v každej domácnosti. Rovnako ako ostatné miestnosti vo vašej domácnosti, aj vaša kúpeľňa potrebuje správny dekor a musí byť udržiavaná, aby vyzerala úhľadne a čisto. Predtým, ako sa rozhodnete pre sprchové závesy, musíte zvážiť určité aspekty, ako napríklad rozpočet, údržbu, veľkosť vašej kúpeľne a kúpeľňové doplnky, s ktorými by ste sa mali zhodovať..

Najnovšie & Roztomilé sprchové závesy s obrázkami:

Najlepších 15 sprchových závesov vám predstavuje niektoré z najlepších sprchových závesov na trhu.

1. Vianočné sprchové závesy:

Je vyrobený zo 100% nepremokavej polyesterovej tkaniny a nie je potrebná žiadna podšívka. Dodáva sa aj so štýlovo navrhnutými obrázkami. Vianočné sprchové závesy sú navrhnuté tak, aby sa zmestili do každej štandardnej vane a tiež zabránili striekaniu vody zo sprchovacieho kúta. Má kovové priechodky odolné voči hrdzi a 12 vysoko kvalitných plastových háčikov. Jednoduché čistenie a odporúča sa prať v práčke.

2. Kvetinová prepletaná sprchová opona:

Tieto ružové obojstranne prepletené sprchové závesy do kúpelne sú vyrobené zo 100% polyesterovej tkaniny a sú ľahké. Elegantný záves s výraznými vzormi je dodávaný s 12 kovovými očkami odolnými voči korózii so zosilnenou hornou hlavičkou. Odporúča sa pripevniť vložku. Ľahko sa ošetruje a je možné ho prať v práčke.

3. Bio konopné sprchové závesy:

Jedinečné sprchové závesy šetrné k životnému prostrediu sú vyrobené zo 100% prírodného konopného vlákna. Jeho zvláštnosťou sú ručne vyrábané organické macramé prstene s uzáverom z prírodného dreva. Nulové emisie toxínov a chemikálií pri kontakte s horúcou vodou. Nie je potrebná žiadna plastová vložka, pretože zabraňuje striekaniu vody, rýchlo schne a je odolná voči plesniam a baktériám.

4. Valentínska špeciálna sprchová opona:

Láska je vo vzduchu s touto vysoko kvalitnou a ekologickou sprchovou závesou PVA. Je to nepremokavá tkanina špeciálneho postupu, bez zápachu a ľahko sa čistí utieraním vlhkou handričkou. Je 100% odolný voči plesniam/plesniam a je antibakteriálny. Tieto dekoratívne kúpeľňové sprchové závesy majú 12 priechodiek, ktoré sa dajú ľahko roztiahnuť po kúpeli alebo vysušiť po umytí.

5. Sprchový záves z imitácie hodvábu:

Tento krásny žakárový tkaný dekoratívny vzor v neutrálnych odtieňoch modrej a sivej sa dá ľahko zladiť s kúpeľňovými doplnkami a dodá vašej kúpeľni punc elegancie. Tieto sprchové závesy z imitácie hodvábu sú vyrobené zo 100% polyesteru a brokátový dizajn je doplnený pevným vrchom s očkami a 12 háčikmi bez hrdze..

6. Luxusná sprchová opona:

Biele kvetinové dekoratívne sprchové závesy sú vyrobené z odolnej, vodotesnej EVA a neobsahujú PVC. Tieto sprchové závesy do kúpeľne je možné použiť aj ako ochrannú vložku. Panel záclon sa dodáva s nehrdzavejúcimi priechodkami, 12 háčikmi a 3 magnetmi, ktoré držia na svojom mieste. Je antibakteriálny, odolný voči vode a plesniam. Odolný, stačí ho utrieť a rýchlo schnúť.

7. Závesné sprchové závesy „Split Ring“ bez závesov:

Tento dômyselný, ultramoderný sprchový záves bez hákov ponúka bezproblémový dizajn „deleného prstenca“ so vstavanými zakrivenými krúžkami, ktoré vyskočia priamo nad sprchovú tyč, a záves je vyrobený zo 100% polyesterovej tkaniny a má elegantné detaily na stužke a diafán. okno, ktoré prepúšťa svetlo do vane. Je vybavená vložkou odolnou voči zapnutiu a plesniam.

8. Sprchové závesy z kúpeľnej bavlny:

Tento biely jednofarebný, esteticky jednoduchý, ale elegantný záves je vyrobený z bavlny zo zmesi polyesteru a má hrubý štruktúrovaný bujný vzor. Táto štýlová kúpeľná opona udržuje sprej a striekajúcu vodu vo vani. Extra dlhý sprchový záves má zosilnené okraje a kovové priechodky v hornej časti. Na to sa odporúča použiť vložku.

9. Sprchové závesy vhodné pre voľne žijúce zvieratá:

Táto exkluzívna sprchová záclona zo 100% perkálu by zaradila nový gyrát do kúpeľne vášho dieťaťa s jeleňom, líškou, králikom, sovou a mývalom na zelenom pozadí. Odporúča sa používať tieto sprchové závesy z perkálovej látky s vložkou. Top má očká na zavesenie za háčiky. Jednoduchá údržba a pranie v práčke.

10. Odolné vinylové sprchové závesy:

Odolné, poveternostným vplyvom odolné a 100% ekologické vinylové sprchové závesy do kúpeľa, pri kontakte s vodou neuvoľňujú žiadny nepríjemný zápach. Tento polopriehľadný materiál je zdobený vytlačenými fialovými kvetmi, je antibakteriálny a odolný voči plesniam je možné utrieť vlhkou handričkou. Dodáva sa s 12 kovovými priechodkami odolnými voči korózii a 12 háčikmi typu C..

11. Pruhová sprchová záclona Cum Liner:

Kúpeľňové sprchové závesy sú vyrobené zo 100% nepremokavej a prateľnej polyesterovej tkaniny. Vodné kvapky valiace sa po vodotesnom povrchu odoberajú prach a nečistoty a zabraňujú striekaniu vody všetkými smermi. Je šetrný k životnému prostrediu, bez chemického zápachu a odolný voči plesniam a plesniam. Záclonu je možné po sprche utrieť.

12. Kamuflážny sprchový záves:

Tieto kamuflážové sprchové závesy asimilovali sivú kamufláž z tvrdého dreva v svetlejších a neutrálnejších tónoch a listy a kôru na jemnom sivom pozadí. Tento záves na perkál zo zmesi polyesterov obsahuje vinylovú podšívku. Poskytuje perfektné pokrytie priestoru na kúpanie. Jednoduchá údržba a pranie v práčke.

13. Dizajnová sprchová opona:

Tieto viacfarebné dizajnové sprchové závesy sú vytlačené na hrubej bavlnenej tkanine. Prináša nábrežie priamo do vašej kúpeľne. Dodajte svojmu priestoru na kúpanie iskru a dajte mu moderný nádych. Tento závesový panel je dodávaný s 12 dierkami na háčiky. Starostlivosť o neho je jednoduchá, perte ho v práčke a používajte s vložkou.

14. Ručne maľované chladné sprchové závesy:

Tieto ružové kvetinové vysokokvalitné sprchové závesy z PVC dodávajú vašej kúpeľni štýlový a atraktívny vzhľad. Je to atraktívny spôsob, ako oddeliť priestor v kúpeľni a priestore od vodnej skrine. Materiál z PVC je vodeodolný a ľahko sa udržiava. Chladný dizajn udrží vašu sprchu sviežu.

15. Kockované sprchové závesy:

Táto priehľadná biela kockovaná číra luxusná kúpeľňová záclona dodá vášmu kúpeľňovému priestoru luxusný vzhľad. Táto krásna vodotesná dlhá sprchová opona je vyrobená z priehľadného PVC materiálu a dá sa ľahko čistiť a prať. Dodáva sa s 12 háčikmi na zavesenie. Tento kamienkový dizajn dodáva vašej kúpeľni dokonalý vzhľad.

Na trh bola predstavená široká škála sprchových závesov so širokým výberom tkanín, farieb a veľkostí, aby zodpovedali akémukoľvek štýlu „n“ dekoru a nezabudli ani na doplnky vašej kúpeľne. Kúpeľňové sprchové závesy nielen vylepšia vzhľad vašej kúpeľne, ale sú aj funkčné. Rovnako ako ostatné miestnosti, aj vaša kúpeľňa je ústredným bodom a vždy chcete, aby pôsobila elegantne a elegantne.