12 najnovších návrhov závesov do obývačky v roku 2021

Snažíte sa prerobiť svoju obývaciu izbu, aby ste získali toľko potrebné oživenie, ale máte obmedzený rozpočet? Nezúfajte, pretože záclony sú tým najlacnejším riešením problému, ktorý máte poruke, a prinesú vám ohromujúce výsledky, pričom sa vám budú hodiť do vrecka. Najnovšie návrhy závesov do obývačky nielen vylepšujú vzhľad miestnosti, ale tiež zohrávajú zásadnú úlohu v celkovej estetike domu..

12 najnovších návrhov záclon do obývačky

Na trhu a online je k dispozícii veľa návrhov záclon, ale je nevyhnutné vybrať si dizajn podľa dekorácie vašej obývačky a zladiť ho, aby ste vylepšili svoj interiér. Záclony spájajú alebo spájajú miestnosť. Ak máte záujem o detaily interiéru vášho domu, prečítajte si nasledujúci článok, aby ste sa dozvedeli viac o tom, ako závesy definujú všeobecnú tému a atmosféru obývačky..

Najlepšie návrhy závesov do obývačky:

Tu je našich 12 jednoduchých a moderných návrhov záclon do obývačky. Pozrime sa na ne.

1. Dizajnový závesný dizajn do obývačky:

Dizajnové závesy do obývačky

Tieto luxusné dizajnové záclony so zložitými kvetinovými paisley a vzormi na nich dokonale dopĺňajú výzdobu obývačky a vytvárajú maskovaný modernistický vzhľad. Perfektné riasenie v hodvábnej tkanine dodáva elegancii a dodáva závesom kráľovský vzhľad. Zodpovedajúce detaily na závesoch a vankúšoch na pohovke dodávajú miestnosti štrukturálnu hĺbku a dodávajú šatni sofistikovaný vzhľad..

2. Efektný štýl závesu do obývačky:

Efektné závesy do obývačky

Tieto moderné efektné záclony určite vnesú prvok hravosti a vyniknú v monochromatickom prostredí miestnosti. Prepletajúce sa twirly v sýto červenej farbe dodávajú miestnosti bohatú odvážnosť a výrazný kontrast. Tieto závesy sú vhodné na to, aby na chvíľu prepúšťali dostatok svetla, blokovali teplo a dodávali priestoru estetický nádych.

3. Čistý vzor závesu pre obývaciu izbu:

Sieťové závesy do salónov

Priestranné sieťové závesy sú v dnešnej dobe zúrivé, pretože v uzavretých bytoch a priestoroch majú tendenciu maximalizovať svetlo. Monochromatické závesy s drobnými detailmi zodpovedajú doplnkovej téme v obývacej izbe a dodávajú miestnosti čistú eleganciu bez toho, aby rušivo pôsobili na výzdobu. Tieto záclony sú tou správnou voľbou, ak máte obmedzený priestor na prácu a máte dekor v tlmených svetlejších tónoch.

4. Záclony vo vidieckom štýle do obývačky:

Vidiecky záves do obývačky

Ak nechcete, aby vaše závesy premohli vašu obývačku, ale chcete pridať zábavný prvok, napriek tomu sú tieto záclony pre vás ideálnou voľbou. Tieto biele záclony majú svojrázne geometrické a zvieracie výtlačky, ktoré dopĺňajú podlahu farebnými geometrickými vzormi. Tieto záclony sú najlepšie na to, aby dodali vašej miestnosti malé prekvapenie a farbu na závese neutrálnej farby bez toho, aby ste to preháňali..

5. Záves do obývačky v európskom štýle:

Štýl európskeho závesu do obývačky

Tieto nádherné záclony v európskom štýle dodávajú miestnosti jedinečnú atmosféru. Krásne vzory na krémových závesoch dodávajú miestnosti snový rozmarný vzhľad a dokonale dopĺňajú nábytok. Zložito skladané závesy dodávajú miestnosti dôstojný pocit dramatickosti a nastavujú plátno pre zvyšok nábytku. Ak chcete vo svojej obývačke replikovať kráľovské prostredie, tieto závesy sú pre vás fantastickou voľbou.

6. Závesy do šatne pre tlač:

tlačený záves do salónu

Tieto bledé posteľné prádlo s obrovskými krížiacimi sa kruhmi a kontrastnou zložitou scenériou na pozadí prinášajú prírodu do vašej obývačky. Dodávajú miestnosti pocit tepla, energie a vyrovnanosti. Vyžarujú relaxačný efekt a dodávajú nábytku očarujúci nádych v sivých tónoch. Táto opona je ideálna na zahranie už existujúceho dekoru a je nádhernou kulisou do vašej obývačky.

7. Žakárový záves pre obývaciu izbu:

Žakárový záves do obývačky

Jacquardové záclony sú známe svojimi jedinečnými textúrami, v ktorých sú do tkaniny priamo vpletené krásne zložité vzory. Vysoké závesy umocňujú priestor v miestnosti. Tieto vysoké žakárové záclony tu majú geometrický dizajn na neutrálnom základe, ktorý je doplnkom k kobercu a ďalšiemu nábytku na mieste. Dokonale splynie s farebnou témou a efektívne maximalizuje svetlo v miestnosti, aby jej dodávalo vzrušujúci pocit. Priehľadný biely záves s kvetinovým vzorom dodáva dekoru nádych bohatstva.

8. Kórejská opona do obývačky:

Kórejská opona do obývačky

Tieto skladané kórejské závesy sú veselým nádychom miestnosti a vynikajú v kontraste k svetlejším tónom v miestnosti. Prinášajú zábavný prvok do priestoru s extra farebným popom. Zložité kvetinové popínavé rastliny na závesoch s vtákmi a listami v rôznych farbách vnášajú do miestnosti prírodu a dodávajú šatni éterickú eleganciu.

9. Závesy na závesy do obývačky:

Závesy na závesy do obývačky

Kovové zlaté záclony s bohatými, krémovými ozdobami dodávajú tejto salóne kráľovské bohatstvo. Tieto ťažké, luxusné závesy tiež pomáhajú pri uzemnení ostatného formálneho dreveného nábytku v miestnosti. Lesklé závesy rozžiaria zodpovedajúcu farbu steny a dodajú miestnosti šarm a romantiku. Asymetrické rúško s mašľou je moderným kúskom a dodáva miestnosti moderný vzhľad.

10. Najnovší dizajn závesov do obývačky:

Najnovší dizajn závesov do obývačky

Táto výrazná fialová farba dodáva miestnosti živosť a zábavný prvok. Zodpovedajúce vankúše dodávajú výzdobe miestnosti dávku mimoriadneho šarmu a sofistikovanosti. Táto opona pôsobí mladistvo a zároveň dodáva priestoru lesk a dôstojnosť. Koniec koncov, kto môže ignorovať elegantný purpurový záves vyžarujúci štýl v objemoch ?!

11. Štýlové závesy do salónu:

Štýlové závesy do salónu

Táto obývacia izba vyzerá leštene a elegantne s dvojitou vrstvou závesov v kontrastných odtieňoch. Zložito tkané riasenie a volány dodávajú pocit ženskosti a fantázie. Vďaka kombinácii béžovej a krémovej bude miestnosť pôsobiť snivejšie a éterickejšie a dokonale doplní nábytok. Pridané ozdoby na závesy prinášajú kráľovský vzhľad a čistý biely záves účinne prepúšťa svetlo a osvetľuje celú miestnosť..

12. Zdobené závesy do salónu:

Zdobená záclona do obývačky

Kombinácia bielych a vínovo červených záclon v záhyboch a vrstvách dodáva miestnosti hĺbku. Farebná kombinácia dodáva miestnosti moderný a uvoľnený nádych vintage. Je to dokonalá zmes hravých a rafinovaných a dodáva miestnosti kúzlo a romantiku. Tento nadčasový dizajn perfektne dopĺňa červenú stoličku a stôl bez toho, aby prebíjal tlmený dekor na mieste. Vytvára ozdobný rám pre okná s dôrazom na malé detaily na záclone a dovoľuje prúdiť prirodzené svetlo.

Závesy majú pre izbu estetické aj praktické výhody. Blokujú slnečné svetlo, prach a teplo, ktoré vstupujú do miestnosti, pričom oživujú priestor a vyvažujú nábytok v miestnosti. V závislosti od dekorácie a farebného motívu vašej miestnosti môže dobre zosúladená vhodná sada záclon skokom umocniť vzhľad vašej obývačky. Dúfame, že vám naša kompilácia 12 najtrendovejších návrhov parda salónu pomohla pri hľadaní perfektnej sady záclon do vašej obývačky. Ktorý sa vám páčil najviac? Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie!