Ako sa vysporiadať s príbuznými, ktorých nenávidíte?

Hovorí sa, že „príbuzní a ryby páchnu po troch dňoch“. Teraz nie je dôvod, prečo tak veľmi nenávidíme niektorých svojich príbuzných, ale ako to osud prináša, musíme sa občas vysporiadať s ich existenciou a obzvlášť s ich návštevami, pri niektorých príležitostiach, ktoré skutočne obrátia náš svet naruby..

Vždy sa nájde jeden človek, ktorý by vám rád šliapal na nohy, bez ohľadu na to. A niekedy sa strhneme myšlienkou, či dospelý príbuzný je skutočne dospelý alebo čo !! Nikdy ich to však nezastaví v tom, čo robia najlepšie, naštve vás.

Čo teda musíte urobiť, je vziať veci do vlastných rúk a nereagovať prehnane na ich nezmyselný spôsob života. Dnes by sme sa s vami chceli porozprávať viac o tom, ako sa správať k otravným príbuzným alebo k tým, ktorých nenávidíte, a preto si o tom prečítajte aj naďalej a buďte dobre informovaní. Tu nájdete niekoľko tipov, ako sa správať k príbuzným, ktorých nenávidíte?

Prečo ich tak nenávidíš??

1. Je to niečo, čo urobili alebo povedali, neurobili alebo nepovedali, alebo niečo, čo sa vám na nich nepáči? Stáva sa to najmä vtedy, keď máme okolo seba tety a strýkov, ktorí si myslia, že to všetko vedia a na konci dňa by pre nás vytvorili masaker. Stále hovoria, že prešli rovnakým vekom, v akom sme my, ale zabúdajú, že doba sa zmenila a veci treba riešiť inak. Zamyslite sa teda, či je to jeden z dôvodov, prečo tak nenávidíte tú naštvanú tetu alebo dominujúceho strýka.

2. Buďte milí a porozprávajte sa s nimi raz, dajte im vedieť, ako to nenávidíte, keď zasahujú do vašich súkromných záležitostí a života. A tiež im dajte vedieť, ako si to vážite, keď nezasahujú do vášho podnikania alebo keď vám otec hovorí. Buďte civilní a jemní, a ak to nefunguje, dajte im vedieť zdvorilými, ale prísnymi slovami (iba), že ich existencia pre vás už nemá žiadny význam.

3. To znamená, že ste teraz ospravedlnení ignorovaním ich prítomnosti. A aj keď niekedy prídu, čo prídu, vždy sa môžete pozdraviť a hrať s ostatnými a minimalizovať svoju interakciu s osobou, ktorou pohŕdate. Alebo by ste mohli urobiť, ak je ten, koho nenávidíte, ten, kto príde sám navštíviť vašu rodinu, choďte k susedom alebo sa zamknite v miestnosti pod zámienkou štúdia. To vyšle hlasný signál, že sa skutočne nechcete stýkať s niekým, koho nemôžete vystáť.

Zneužívanie a používanie:

Nanešťastie stále viac detí v ich rastovom veku je týraných alebo zneužívaných príbuznými mnohými spôsobmi, čo je zrejme jedným z hlavných dôvodov, prečo sú príbuzní nenávidení. Ak je to tak aj vo vašom prípade, bolo by múdre sa postaviť a porozprávať sa s poradcom, ktorý by vás dokázal dostať z tejto situácie. Pamätajte si, že existuje mnoho ďalších spôsobov, ako ukázať, že ho nenávidíte, ale nenávisť prerastie do hnisu a ublíži vám viac.

Možno sú filozofické hodnoty doma alebo s nenávideným príbuzným odlišné alebo starodávne a skutočne nerezonujete ani nesynchronizujete s ich ideálmi.

Zdvorilo im to dajte najavo a dajte im vedieť, že bez ohľadu na to, ako rešpektujete ich názory, ich dodržiavanie nie je vašou silnou stránkou a nikto vás nemôže prinútiť, aby sa rozhodnutia, ktoré menia váš život, zakladali na.

Veľa šťastia a pokračujte v živote.