Ako sa vyhnúť ľuďom, ktorých nemáte radi?

Najlepší spôsob, ako ignorovať alebo sa vyhýbať niekomu, koho skutočne nemáte radi, je byť mu mimo cesty. Áno, ľahšie sa to hovorí, ako robí, najmä keď niekedy najnenávidenejší zostane vo vašom vlastnom dome. Nie je však nemožné úplne sa niekomu vyhnúť. Dnes by sme o tom chceli hovoriť viac, preto prosím čítajte ďalej a buďte o tom aj dobre informovaní.

Ignorovať niekoho je rovnako dobré ako byť ľahostajný k potrebám ľudí. Ak napríklad vytrvalo hovorí s vami alebo sa s vami stretáva, dajte im chladné rameno. Povedzme, že chce s vami ísť von a stretnúť sa s priateľmi pri káve. Čas bol stanovený na 17:00, je takmer 16:30 a neexistuje spôsob, akým by nepríjemný človek ustúpil.

Takže chcete ignorovať:

Neváhajte sa osprchovať, dobre sa obliecť a vyjsť von bez toho, aby ste ich o tom informovali. Užite si večer vonku; Mlčte a vráťte sa domov, kedykoľvek budete chcieť. Ak sa vás ten človek spýta na niečo, čo ste ich nechali, buď im povedzte, že mali byť pripravení, pretože ste známi tým, že ste časovo nálepkujúci, alebo jednoducho choďte okolo nich a porozprávajte sa s kýmkoľvek iným doma. Pri pohľade na ne a ich potrebách by ste vyslali správu, že radšej nebudete vedieť o ich existencii vo svojom živote, než by ste ich mali rozpisovať na kusy..

Ďalším spôsobom, ako odoslať starkú správu o ľahostajnosti, je vyhnúť sa ich hovorom, správam, textom z telefónu a správam alebo e -mailom z aplikácií. Ak sa vás spýtajú, prečo neodpovedáte, dajte im vedieť, že ste príliš zaneprázdnení pomáhaním niekomu, koho nenávidia, pomáhaním ľuďom, ktorí pomoc skutočne potrebujú alebo si možno pomáhate dokončiť úlohu zásadného významu, zvyšok môže počkať.

To, že sa niekomu vyhýbate, neznamená, že ho nenávidíte, ale znamená to, že ho v danej chvíli skutočne nepotrebujete. A vždy im môžete ukázať dôvody, prečo ich nechcete mať pri sebe. Napríklad nehygienické, neposlušné správanie na verejnosti, nevychované, zlé stravovacie návyky, spôsob, akým sa obliekajú, chodia, rozprávajú, komunikujú, komentujú online, možno boli dôvodom, prečo s vami vaši priatelia teraz nehovoria kvôli klebety šíri táto jedna osoba.

Výber je na tebe:

Nikto vám nemôže skutočne povedať, ako sa niekomu vyhýbať alebo ho ignorovať. Ak je online, danej osobe sa môžete úplne vyhnúť zmenou nastavení vašich poslov a stránok sociálnych sietí. Zablokujte osobu a bude odsúdená na smrť a prehradená.

Ak niekto príde s témami, príbehmi alebo rozhovormi, povedzte mu, že vás najmenej zaujíma, alebo počúvajte hudbu pomocou štupľov do uší. To by vyslalo silnú správu, že vás skutočne nezaujíma život, pohoda alebo čokoľvek iného. A navyše by to ľuďom tiež povedalo, že ich skutočne chcete, aby nerobili nič vo vašom osobnom a súkromnom priestore.

ako sa vyhnúť ľuďom, ktorých nemáte radi

Len pre prípad, že by ste s nimi náhodou zdieľali rovnakú miestnosť, priestor alebo triedu; nenechajte ich sedieť blízko vás. Ospravedlňte sa a zmeňte svoje miesto, porozprávajte sa s úradmi alebo s niekým starším doma a odsťahujte sa. A ak v prípade, že sa budete musieť porozprávať s osobou, ktorej sa chcete vyhnúť, nevykonávajte žiadny očný kontakt. Stačí sa odsťahovať alebo sa pozrieť na osobu a žiť svoj život. Pamätajte si, že nakoniec, ako už bolo spomenuté, je to všetko o vyhýbaní sa osobnej poznámke a iba vy by ste najlepšie vedeli, čo by vo vašom prípade urobilo zázraky.