Ako prinútiť vašu manželku, aby vás znova milovala

“Necítim ťa ani ťa nemilujem, ako to bolo,” povedala. Tá jedna čiara ťa včera v noci rozbila, a keď si sa uložil do postele hneď vedľa nej, cítil si tú bolesť, bolesť pomaly vidieť, ako tvoje manželstvo mizne v zabudnutí..

Avšak ako každý tmavý oblak má striebornú podšívku, tak má aj noc hrôzy k jasnému ránu. Tu je pár tipov, ako prinútiť manželku, aby vás milovala a rešpektovala, infaktujte viac ako predtým. Prečítajte si preto článok Ako prinútiť manželku, aby vás znova milovala?

Ako prinútiť vašu manželku, aby vás znova milovala

Čo ju motivuje to povedať?

V súčasnej dobe jej hlavou môže prúdiť toľko vecí, a preto nepredpokladajte. Nerobíte z nej, že vás bude „milovať“ o nič lepšie, tým, že ju prinútite vcítiť sa do vášho smutného života. Už sa tým nezaoberá, pretože dala jasne najavo, že láska „je preč“. Prečo si teda myslíte, že to hovorí??

  • Ignorovali ste v minulosti jej sťažnosti alebo návrhy?
  • Ovládli ste svoje vízie nad jej predstavami pri plánovaní lepšej spoločnej budúcnosti?
  • Čakali ste, že sa pre vás zmení?
  • Umožnili ste jej vyjadriť, čo chce povedať alebo cítiť?
  • Povedali ste alebo urobili niečo alebo ste nepovedali alebo neurobili niečo, čo to spôsobilo?
  • Boli ste pre ňu emocionálne k dispozícii, keď najviac potrebovala svojho muža?
  • Neustále ste pršali na jej sprievod, emocionálne ju vyčerpávali a bagatelizovali?
  • Nevideli ste, že bola dlho nešťastná, aj keď sex bol dobrý?
  • Existovali rodinné povinnosti, do ktorých ste ju nútili, na čo nebola pripravená?
  • Podviedli ste ju a nechali ste sa nachytať?

Bez ohňa nie je dym a musí sa stať niečo (buď otázky vyššie alebo viac), ktoré ju za toľko rokov prinútilo povedať vám to. Možno sa teraz budete musieť zamerať na problémy, sadnúť si a porozprávať sa s ňou a pochopiť, prečo chce, aby sa toto manželstvo skončilo.

Nepresvedčte ju, že sa mýli:

Vaša žena by sa tým chcela posunúť ďalej, pretože už začala uvažovať o lepšom živote bez vás.

Áno, chápeme, ako ste sa zranili, naštvali a nahnevali, keď povedala: „Je koniec“, a všetky sľuby a prosby, ktoré ste urobili včera večer, nefungovali, takže zatiaľ urobte krok späť a počkajte, kým sa prach usadí. Potrebuje svoj priestor na ďalšie rozjímanie, a ty tiež. Prinútiť ju uzrieť svetlo sveta nepomôže, potrebuje svoj čas a ona teba, v jej blízkosti nateraz. Rešpektuj to!!

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa ospravedlňujete alebo sľubujete lepšiu budúcnosť, v súčasnosti to nebude fungovať. Musíte sa vžiť do jej kože a porozumieť jej pohľadu. Pracujte len na falošných sľuboch, možno ak ste jej každé leto sľúbili výlet k rodičom a zabudli ste to, rezervujte si to na budúci mesiac. Možno nebude súhlasiť okamžite, ale nadčas by súhlasila.

Oprava problému nevyrieši všetko:

Potrebuje byť do teba zamilovaná, do muža, za ktorého sa vydala. Nečakajte, že sa zmieri, pokiaľ vás viac nemiluje. Je toho veľa, čo je potrebné napraviť, a ak rozprávanie nepomôže, naposledy sa porozprávajte s certifikovaným manželským poradcom.

Dúfame, že vám dvom to vyjde!!