Najlepšie bavlnené uteráky s obrázkami – našich 9 najlepších

Bavlnené uteráky sú najbežnejším typom uterákov používaných na celom svete. Či už ide o USA alebo Indiu, každý používa bavlnené uteráky. Tvar alebo veľkosť alebo farby sa v jednotlivých krajinách líšia v závislosti od druhu vecí, ktoré ľudia preferujú. Kvalitný uterák je známy svojou mäkkosťou, absorpčnou silou a pohodlnosťou na kúpanie.

Najnovšie & Luxusné bavlnené uteráky v Indii:

Hľadáte najlepšie bavlnené uteráky, potom sa vaše hľadanie končí tu. V tomto článku nájdete 9 najlepších bavlnených osušiek s obrázkami.

1. Bavlnené osušky:

Bavlnené osušky

Osušky majú spravidla obdĺžnikový tvar. Sú vysoko absorpčné a používajú sa na osušenie po kúpeli alebo sprche. Sú tkané a hrubé, čo zvyšuje jeho absorpčnú silu. Sú z rôznych tkanín, ale najobľúbenejšie sú bavlnené.

2. Jednobarevné bavlnené uteráky:

Jednobarevné bavlnené uteráky

Jednofarebné bavlnené uteráky sú k dispozícii v jednej farbe. Spravidla sú svetlé, ale neutrálne sfarbené, bez dotyku akejkoľvek inej farby. Ich biele náprotivky sa používajú v hoteloch. Aj keď dobre absorbujú vlhkosť, vďaka svojim farbám vyniknú v dave.

3. Bavlnené uteráky s potlačou:

Bavlnené uteráky s potlačou

Toto je indická verzia hrubých ťažkých uterákov. Nie sú hrubé. Tieto uteráky sú vyrobené z vysoko savej bavlny a sú o niečo hrubšie ako normálna bavlnená tkanina. Sú vytlačené a dodávajú sa v rôznych farbách. Ľahko sa umývajú a rovnako ľahko sa čistia, tieto veľmi rýchlo schnú. Vzhľadom na druh počasia v Indii je nevyhnutné, aby uteráky rýchlo schli, pretože jedna sprcha denne nestačí, najmä v lete..

4. Malé bavlnené osušky:

Malé bavlnené uteráky

Malé uteráky alebo uteráky sú spravidla menšie ako osušky. Sú to husté, tkané kúsky, zvyčajne sa používajú na utieranie rúk po umytí, napríklad po jedle alebo keď prídete zvonku. Sú to malé obdĺžnikové kúsky, nazývané tiež obrúsky.

5. Kuchynské bavlnené uteráky:

Kuchynské bavlnené uteráky

Kuchynské utierky, ako naznačuje názov, sa používajú v kuchyni. Spravidla sú k dispozícii v tmavých farbách, pretože svetlé farby budú do konca dňa vyzerať ako zápisník plný farieb. Majú tiež veľkosť obrúskov alebo podobné, ale sú tenšie ako potlačené.

6. Nadrozmerné bavlnené osušky:

Nadrozmerné bavlnené osušky

Bežná osuška má špecifickú veľkosť. Ľudia, ktorí sú na ťažšej strane, najmä muži, si len veľmi ťažko omotávajú okolo pása bavlnenú osušku normálnej veľkosti. Na rad prichádzajú tie nadrozmerné. Sú väčšie ako bežné osušky a dajú sa jednoduchšie omotať okolo pása. Okrem ich veľkosti nie je žiadny rozdiel medzi bežnou bavlnenou osuškou a nadrozmernou bavlnenou utierkou.

7. Detské osušky:

Detské osušky

Všetko je neúplné bez ich edície „pre deti“. Tak je to aj s uterákmi. Či už ide o bavlnené alebo plážové uteráky, detské uteráky sú vždy zábavné a plné farieb. Môžu mať potlače alebo môžu byť príliš farebné, detský uterák vyzerá super cool. Sú hrubé ako osušky, len o niečo menšie, aby dokonale obalili ich malé telíčka.

8. Egyptské bavlnené uteráky:

Egyptské bavlnené uteráky

Egyptská bavlna je mimoriadne kvalitná bavlna. Uteráky z egyptskej bavlny majú počet nití 800 alebo vyšší. Sú extra jemné a vysoko savé. Vďaka svojmu vyššiemu cenovému rozpätiu a kvalite sú tiež známe ako luxusné uteráky.

9. Turecké bavlnené uteráky:

Turecké bavlnené uteráky

Uteráky z tureckej bavlny, rovnako ako ich egyptské diely na pult, sú luxusné uteráky vyrobené zo 100% tureckej bavlny. Sú nadýchané a sú k dispozícii v tlmených odtieňoch. Prirodzene savé, tieto uteráky dodajú vašej kúpeľni atmosféru kúpeľov.

Či už sú to osušky alebo kuchynské utierky, nie je nič také mäkké a upokojujúce ako dobrý bavlnený uterák. To vám dáva pocit, že ste doma. Vzhľadom na množstvo možností, ktoré sú v dnešnej dobe k dispozícii, je ľahké premeniť vašu toaletu na pocit kúpeľov.