9 najlepších indických účesov updo

Ak chcete poraziť leto tvrdo, účesy updo sú najlepšie zo série, a keď hovoríme o dusnej Indii a zahalenom letnom poludní, znalosti o dvoch z najlepších indických receptov vám môžu pomôcť prejsť dlhú cestu, ako poraziť leto v móde. . Leto je však len výhovorkou a naozaj dobrý chlpáč môže byť vašim náboženstvom na každých večierkoch a príležitostiach, ktorých sa zúčastníte. V skutočnosti je updo dokonca aj rýchla oprava, váš priateľ pre tie zlé vlasy a zmiešať ich všetky v hrnci, tu je zoznam niektorých rýchlych indických aktualizácií, z ktorých si môžete vziať stopu..

Looped Low Bun:

indické účesy updo1

Toto je pravdepodobne najrýchlejší trik na úžasný drdol, ktorý vám zaberie nie viac ako niekoľko minút ranného plánu. Začnite s mäkkým nízkym poníkom a prstami ručne vytvorte slučku priamo nad kravatou. Teraz preveďte poníka slučkou a stočte ho na koniec, aby ste ho pripli presne tam, kde je slučka. Váš úžasný drdol je pripravený.

Podprsenka:

indické účesy updo2

Akonáhle máte vlasy zozbierané do mäkkého poníka, nechajte spodný kúsok zámku voľný a zvyšok dajte do normálneho drdolu. Na zvýšenie objemu vášho vzhľadu môžete použiť predlžovanie vlasov. Postupujte podľa uvoľneného kúska teraz do copu a omotajte ho okolo spodnej časti drdolu, aby ste získali tento vzhľad.

Bočný kolík hore:

indické účesy updo3

Jedná sa o jednoduchý bočný drdol, ktorý je elegantný a zároveň určuje trendy. Zhromaždením všetkých vlasov na jednu stranu jednotlivé vlasy zastrčte do strapatej cievky a pripnite ich na stranu. Pred týmto vzhľadom môžu vaše vlasy použiť jemné kučery, ktoré dodajú vášmu vzhľadu osobnosť.

Pletený drdol:

indické účesy updo4

Je to dobrý spôsob, ako udržať unavené pramene mimo čela a zároveň dodať vlasom nový vzhľad. Ak chcete získať tento vzhľad, začnite s jemným vrkočom, najlepšie francúzskym, od temena hlavy a hadom ho potiahnite až do polovice hlavy, kde ho môžete uviazať do malého drdolu..

Gatsby Tuck In:

indické účesy updo5

Tento účes je inšpirovaný jedným zo známych filmov, veľkým Gatsbym, kde vedúca dáma vo filme vyvinula tento vintage vzhľad tak, že sa pomocou efektnej kapely prevrátila a zastrčila vlasy na jednu stranu. Kapela je zvyčajne hlavným vrcholom tohto vzhľadu, zatiaľ čo mäkké zámky tvoria na boku chaotický updo.

Vysoký uzol:

indické účesy updo6

Toto je najlepší spôsob, ako poraziť leto a napriek tomu zostať na vrchole svojej módnej hry. Ak chcete získať tento vzhľad, jednoducho si dajte vlasy do stredu hlavy a potom si uviažte priemerný vrchný uzol na prednú časť hlavy, možno na korunu alebo uprostred. Jednoduchý doplnok, mašľa alebo remienok môžu pridať na vzhľade.

Kôš:

indické účesy updo7

Aj keď sa vzhľad môže zdať trochu komplikovaný, ak dobre poznáte mechanizmy, môžete sa tak pozrieť do pol hodiny. Začnite so štyrmi jednotlivými oddelenými priestormi na pevné vrkoče a potom ich spojte cez seba a pripnite. Nakoniec skončíte s týmto nádherným drdolom v košíku na zátylku.

Frenchie Twist:

indické účesy updo8

Jedná sa o infúziu francúzskeho copu a mäkkého nízkeho drdola, kde vlasy začínajú super francúzskym copom, ale skôr ako cop dokončíte, pripnite si vrkoč k zátylku a so zvyškom vlasov vytvorte nízko visiaci drdol.

Obyčajná Jane:

indické účesy updo9

Chaotický drdol sa v dnešných módnych diároch hodí a športový je nielen ľahký, ale aj časovo efektívny. Vzhľad, pre ktorý sa rozhodnete, je vzhľad hlavy s bublinkovou posteľou, takže sa uistite, že ste čo najviac strapatý.