Ako si vybrať účes pre ženu?

Pre ženu sú najdôležitejším majetkom jej vlasy. Prvý dojem zvyčajne začína z jej tváre, ale ak si ju všimneme hlbšie pred tvárou, sú to vlasy, ktoré sú najdôležitejšie pre to, aby každá žena vyzerala dobre! Iný účes dodá vášmu oblečeniu úplne nový vzhľad.

Dobrý účes je vždy potrebný, ale niekedy sa pri výbere nového účesu ukáže ako horší prípad. Pri výbere nového vzhľadu sa mnohokrát mýlime! Pred výberom nového účesu je potrebné vziať do úvahy rôzne faktory.

vyberte účesy pre ženy

Populárny účes pre ženu:

Tvar tváre:

Musíte vedieť, že aký máte tvar tváre, rovnako ako pri kúpe odevu musíte brať ohľad na svoj tvar tela, musíte svoju tvár vidieť. Obvykle existujú 4 tvary: oválne, okrúhle, srdcové, hranaté. Pre každý tvar existuje iný účes. Nie každý účes pristane každej tvári. Ak máte oválnu tvár, bude vám vyhovovať takmer akýkoľvek účes. Ak však máte okrúhlejšiu tvár, musíte zvoliť účesy, ktoré vám zoštíhlia tvár, ak máte hranatú tvár s výraznou líniou čeľustí, zvoľte vzhľad, vďaka ktorému budete pôsobiť ženskejšie..

Pozrite sa na textúru vlasov:

Textúra, dĺžka vlasov a typ vlasov sú niektoré faktory, ktoré ovplyvnia váš vzhľad. Ak je hustota vlasov svetlá, musíte siahnuť po krátkych vlasoch, alebo ak máte dobrú hustotu, môžete si vybrať účesy z guľatiny. Navyše, ak máte vlnité alebo kučeravé vlasy a chcete, aby boli rovné, poraďte sa so svojim stylistom, ktorý vám môže navrhnúť lepšie. Porozprávajte sa teda so svojim stylistom a zoznámte sa s jeho názormi na to, ktorý štýl by najlepšie zodpovedal štruktúre vašich vlasov.

Zvážte svoj životný štýl:

Samozrejme, ak ste človek, ktorý musí pracovať 9-5 denne, nemôžete si vybrať neporiadny vzhľad! Alebo ak ste párty, nemôžete ísť s jednoduchým účesom! Váš životný štýl bude vždy hlavným faktorom pri výbere účesu. A nie je to vždy len povolanie, ktoré máte na pamäti, vaša trpezlivosť je testovaná aj pri novom vzhľade vlasov, ako keby ste dlhé vlasy nezvládali, tak by ste si také nemali vyberať!

Vyberte si svojho stylistu:

Stylista dokáže všetko! Na konci dňa si môžeme len myslieť, že je to najlepšie, ale ako si to splniť, je len v rukách stylistu! Úspech účesu je vždy v rukách stylistu. Ak si vyberiete svoj prispôsobený účes, ale ak to váš stylista nedokáže, nie je to k ničomu. Pre úplne nové účesy je najlepšie ísť do salónu so známym stylistom a dobrým hodnotením, aby ste vedeli a mali istotu, že to urobíte správne..

Údržba vášho účesu:

Choďte s účesom, ktorý zvládnete každý deň! Ak si vyberáte štýl, ktorý bude vyžadovať, aby ste každé ráno venovali jeho stylingu viac času, potom od tejto myšlienky musíte upustiť! Zvážte svoje znalosti v oblasti vlastného stylingu. Budete môcť používať sušič vlasov denne? Ak nie, potom si možno musíte vybrať štýl s minimálnymi požiadavkami na domácu starostlivosť.

vyberte Účesy ženy

Pozrite sa na aktuálne trendy:

Očividne nebudete chcieť vyzerať ako model v starom štýle! Vyzdvihnúť nové módne trendy stylingu; určite nájdete ten, ktorý bude vyhovovať vašej tvári a tvaru. Nový vzhľad môžete tiež redizajnovať sami! Pozor: nepreháňajte; inak to môže mať za následok handrovú bábiku.

Pozrite sa na svoju osobnosť:

Váš účes by mal vždy odrážať vašu osobnosť. Vo svojej vlastnej koži a vlasoch sa musíte cítiť úplne príjemne; nebudete môcť nechať sa ostrihať.

Výber nového účesu je rozhodnutím najväčšej trpezlivosti! Chce to čas, neponáhľajte sa. Nakoniec, keď jeden získate, choďte do toho.