9 rôznych účesov pre ženy v japonskom štýle

Japonské účesy majú svoj vlastný nádych trendu a štýlu. Tieto sú v dnešnej dobe veľmi obľúbené. Väčšina týchto účesov bude mať bočné alebo čelné ofiny. Toto je veľmi bežná vlastnosť ázijských účesov a platí to najmä o japonskom vzhľade. Môžete vyskúšať rôzne formy japonského vzhľadu vlasov, ktoré vám dodajú iný štýl. To môže byť dobrá zmena oproti iným normálnym účesom, ktoré ste počas tejto doby mohli skúšať. To môže vytvoriť koketný a trendový štýl pre váš vzhľad a môžete ich športovať s takmer akýmkoľvek typom oblečenia.

Tieto však vyžadujú pravidelné strihanie a údržbu štýlu. Tieto sú veľmi populárne a môžete svoj kvocient štýlu nechať vyliezť medzi svojich priateľov, keď dokážete správne vycvičiť japonský účes. Ukážeme vám naše najlepšie tipy.

9 najnovších účesov s japonským treskom a obrázkami:

Nasleduje top 9 japonských účesov s ofinou, ktoré môžete vyskúšať.

1. Predný náraz Stredný Bob:

japonská ofina

Jedná sa o predný jednostranne posunutý účes s ofinou zasadený do stredne dlhého bobu. Tento vzhľad si môžete vyskúšať celkom jednoducho. Na tento štýl musíte mať hrubé predné vlasy. Ak sa vám nepáčia dlhé vlasy alebo ste ochotní ostrihať si niekoľko palcov vlasov, potom vám tento štýl môže byť dobrý. Ofinu vpredu je potrebné zodpovedajúcim spôsobom zastrihnúť tak, aby sa dala nakloniť na jednu stranu a aby k nej bol značný počet vrstiev alebo okrajov..

2. Predné rany a hrubý vnútorný Bob:

ofina do vlasov japonsko

Jedná sa o hrubý vnútorný bob s účesom s prednou ofinou. Na leto to môže byť dobré, pretože chlpy vzadu sú dosť krátke a nepadajú na krk. Môžete to skúsiť na leto. To bude vyzerať dobre s bavlnenými šatami alebo sukňami s kvetinovou potlačou.

3. Krátke rany a dlhé vlasy:

Tokijská ofina

Krátka ofina a dlhé vlasy môžu byť pekné aj pre japonský vzhľad vlasov. Môžete vyskúšať tento typ štýlu a môžete sa ním pochváliť svojimi obľúbenými šatami. To môže byť dobré, ak nechcete mať strednú ofinu vpredu a ani nechcete príliš nič funky. Krátko spustená posunutá ofina môže byť na zmenu dobrá,

4. Elegantné rovné vlasy s ofinou:

účesy japonskej ofiny

Tento typ účesu je obľúbeným ázijským účesom. To platí aj pre japonský vzhľad. Môžete to skúsiť pre zmenu, ale musíte mať na to dosť dlhé a husté vlasy. Môžete skúsiť vlasy narovnať a symetrický predný náraz sa k nim bude hodiť.

5. Rozstrapatené vlasy s chabými prednými ofinami:

japonec s ofinou

Rozcuchané vrstvené vlasy s kučeravou strednou čelnou ofinou môžu byť pekným účesom pre dievčatá, ktoré chcú vyskúšať japonské štýly.

6. Predné posunuté stredné rany:

ofina vlasy v tokijskom štýle

Predné posunuté stredné ofiny s niektorými bočnými strednými vrstvami môžu byť dobrým vzhľadom, ak uvažujete o japonských štýloch. Ak máte dostatočne dlhé vlasy, môžete si z toho urobiť špičkový drdol.

7. Vlnité vrstvy a jemné stredné rany:

Japonka s ofinou

Tento štýl je dobrý, keď chcete, aby vám na vlasoch pribudli nejaké vrstvy a zároveň nejaké predné chlpaté ofiny.

8. Chaotický kučeravý štýl s ofinou:

strih ofiny v japonskom štýle

Tento kučeravý účes môžete vyskúšať, ak máte dlhé a husté vlasy. Predné ofiny by mali byť silné a stredne dlhé.

9. Vnútorné vrstvy a jemné predné rany:

Predná ofina, vlasy v japonskom štýle

Môžete skúsiť tento typ dovnútra česaných vrstvených vlasov s chúlostivou prednou ofinou, aby ste získali japonský vzhľad.