9 fenomenálnych účesov s strihom Buzz pre mužov a ženy

Účes strihu Buzz je veľmi obľúbený a klasický. Môžete ich nájsť v mnohých odrodách. To je vhodné pre mužov aj ženy. To je vhodný účes pre akékoľvek tvary tváre. Existujú rôzne účesy. Ľudia, ktorí majú radi krátke účesy, zvyčajne uprednostňujú štýlové účesy. Ľahko sa udržiava. Účes s bzučivým strihom má krátke vlasy okolo a o niečo väčšie v strede.

Najlepšie štýlové účesy pre mužov a ženy s obrázkami:

Tu sú najlepšie účesy s buzz strihom pre mužov a ženy, Môžete vyskúšať v buzz strihu.

1. Indukčný rez:

Indukčný rez

Je to odroda pánskych buzzov a známa aj ako vojenská buzz strih. Dostal toto meno, pretože toto je zníženie, ktoré armáda dáva svojim novým náborárom. Ak nechcete tráviť veľa času údržbou vlasov, je to vhodná voľba. Budú krátke vlasy a nemusíte si ich holiť. Skúste to aj vy a utečte z horúceho letného počasia.

2. Vyblednutý rez Buzz:

Vyblednutý buzzový strih

Vyblednutý bzučivý strih je veľmi obľúbený pánsky bzučiaci účes. V tomto vyblednutom účese nebudú vlasy okolo vašich rokov. Ak sa vám nepáči indukčný typ, ktorý vám odstráni väčšinu vlasov, tento je iný. V hornej časti sa dĺžka vlasov zvýši a v spodnej časti sa zmenší. Predtým než to urobíte, uistite sa, že tam nemáte žiadne jazvy, pretože v tomto type bude všetko viditeľné.

3. Layered Buzz Cut:

Vrstvený buzz strih

Pokiaľ ide o bzučivé účesy žien, dĺžka vlasov sa bude líšiť. Ženy zvyčajne uprednostňujú dĺžku vlasov ako pri indukčnom strihu. Môžu teda vyskúšať tento vrstvený strih, v ktorom bude mať horná časť 1 palcovú dĺžku a pri zostupe ju skráti. Je to rovnaké ako vrstva ostrihaná na dlhých vlasoch. To bude vyzerať štýlovo na každej žene.

4. Posádka pre ženy:

Posádkový strih pre ženy

Hľadáte štýlové elegantné dámske vlasy? To je ono Tento dámsky bzučiak je známy ako strih posádky a bude sa tiež ľahko udržiavať. Ženy, ktoré chcú krátke vlasy, to môžu vyskúšať. Tu bude dĺžka vlasov viac v hornej časti a menej, ako bude klesať. Na vrchu si môžete vybrať ľubovoľnú dĺžku vlasov a tento účes bude najvhodnejší pre trojuholníkový tvar tváre.

5. Účes na plochom vrchu:

Strih na plochý vrch

Jedná sa o jedinečný pánsky štýlový účes. Ak chcete s vlasmi vyskúšať niečo špeciálne, je to jedna z vašich možností. V tomto bude horná časť dĺžky vlasov viac. Môžete si vybrať dĺžku vlasov, ako chcete, a potom okolo nej nebude veľa vlasov. Horná časť bude oveľa dlhšia ako okolitá časť. Ľudia s rovnými aj kučeravými vlasmi si môžu vybrať tento.

6. Účes strih Burr:

Účes Burr Cut

Jedná sa o rôzne účesy s bzučiakom. Tu je rozdiel v tom, že dĺžka vlasov bude o niečo dlhšia ako indukčný strih a môžete si nechať dĺžku vlasov takmer rovnakú po celej hlave. Ak chcete, môžete na vrchu urobiť dlhšie vlasy a okolo nich kratšie. Hlavnou výhodou tohto štýlu je, že nie je potrebné investovať viac času do údržby vlasov.

7. Ostrý účes:

Nápaditý účes

Pokiaľ ide o buzz cut u žien, môžu vyskúšať mnoho odrôd. Toto je najlepší účes s bzučiakom, ktorý si môže vyskúšať každá žena. Tu máte dĺžku vlasov na jednej strane dlhú a druhá strana je veľmi krátka ako správny indukčný strih. Je to vaša voľba, môžete ponechať požadovanú dĺžku v boku a rozdeliť ju na kratšiu stranu.

8. Účes strih Pixie:

Pixie strihový účes

Ak chcete veľmi krátky účes a nemáte čas sa starať o vlasy, vyskúšajte tento. je to veľmi dobrý bzučiaci strih, ktorý môže vyskúšať každá žena. je to veľmi jednoduché a klasické. Dĺžka vlasov je takmer všade rovnaká a po hlave sa kráti. Každá žena bude vyzerať štýlovo.

9. Short Curly Buzz Cut:

Krátky kučeravý bzučivý strih

Pre mužov s kučeravými vlasmi je to druh strihu, ktorý môžu vyskúšať. Jedná sa o krátky kučeravý účes s dlhšou dĺžkou až po vrchol a typickým bzučiakovým strihom okolo neho. Môžete sa rozhodnúť, akú dĺžku vlasov si chcete nechať. To je tiež skvelý účes pre mládež.

Účesy strihu Buzz sú rôznych typov podľa typu vlasov a dĺžky. Líši sa to tak u mužov, ako aj u žien. Tak čo, ktorý vyskúšate? Vyskúšajte vo vlasoch nové experimenty a buďte trendy. Vďaka jedinečnému účesu budete zaznamenaná kdekoľvek budete.