15 najlepších kórejských účesov pre dievčatá

Kórejské účesy sú hlavným ukazovateľom v kórejskej spoločnosti. Kým jednoduchý vrkoč znamená slobodnú ženu, drdol znamená vydatú ženu. Existujú rôzne módne klany, ktoré sledujú rôzne štýly obliekania a upravujú si vlasy špeciálnym spôsobom. Aj keď existujú iní, ktorí prinášajú najnovšie módy, existujú iní, ktorí určujú trendy v účesoch po celom svete. Tu je pohľad na najlepšie kórejské účesy.

Krásne kórejské účesy pre dievčatá s obrázkami:

Tento článok prináša zoznam 15 úžasných kórejských účesov pre dievčatá a ženy s obrázkami, ktoré je veľmi ľahké sledovať.

1. Stužková buchta:

Stužka je veľmi tradičným kórejským účesom. V zásade to znamená pripnúť si vlasy do drdola a urobiť si s nimi pekné vzory. Nakoniec pridajte pekné doplnky a spony v tvare mašličky, ktoré jej dodajú farebný nádych. Veľkolepejšia verzia je vyrobená z hromadenia viacerých bouffantov s veľmi tradičnými a prepracovanými doplnkami.

2. Kórejský Pixie Shag:

Vystrihnuté pruhy ostré ako britva vyhovujú malým tvarovaným porcelánovým kórejským tváram. Vyzerajú úchvatnejšie, ak sú vyrobené v rôznom formáte textúr a farieb. Je to hit cez hranice, pretože väčšina celebrít zaradených do zoznamu A má tento vzhľad. Je to veľmi roztomilý kórejský účes pre dievčatá s krátkymi vlasmi, ktorý vyzerá tak úžasne.

3. Bábika:

Kórejské účesy 3

Je to súčasne najroztomilejší a zároveň najhorúcejší účes medzi kórejskými účesovými ženami s dlhými vlasmi. Ťažké ofiny a kučery na dolnom konci dodávajú nádych romantickej vášne. Tento účes, ktorý sa najlepšie udržiava otvorený, je ideálny na vytváranie pruhov a doplnkov.

4. Uši pandy (Odango):

Sú to super roztomilé drdoly, ktoré na vašej hlave vyzerajú ako uši pandy. Inšpirovaný anime Sailor Moon, je to revúci hit medzi anime milujúcimi Kórejčanov. Ide v podstate o dve stočené drdoly na oboch stranách vlasov. Tento štýl je roztomilý ako gombík. Jedná sa o jeden z najnovších a najobľúbenejších kórejských účesov pre dievčatá a ženy s dlhými vlasmi.

5. Asymetrický Bob:

Tento štýl vlasov je najkopírovanejším štýlom z knihy kórejského vzhľadu. Je to v podstate bob s dlhšou ofinou postupujúcou do tváre. Posledné ofiny, ktoré vám padnú na tvár, sú najdlhšie. Je to veľmi hladký štýl, ktorý vyhovuje pokrovým rovným kórejským vlasom. Môže to byť krátky bob alebo dlhší.

Toto je ďalší najjednoduchší kórejský účes pre dievčatá s rovnými stredne dlhými vlasmi. S týmto kórejským štýlom si môžete pokaziť deň. Neváhajte a vyskúšajte tento vzhľad na vlasoch, aby ste sa pridali k módnemu trendu.

6. Štýl strapcovaného chrbta:

Tento účes je jednoduchší, kde sa dá najlepšie pochváliť dĺžkou vlasov. Väčšina Kórejčanov má zvyčajne ofinu alebo ofinu. Tento štýl len zhromažďuje prednú strednú časť ofiny alebo okrajov a zametá ju späť do peknej sponky do vlasov. Tento kórejský štýl vlasov s dlhými vlasmi otvára tvár a je hraničným účesom inšpirovaným Lolitou.

7. Dlhý vysoký bočný chvost na svadbu:

Kórejčania sú známi svojimi dlhými a splývavými rovnými vlasmi, čo je celkom zrejmé zo všetkých ich anime čŕt. Tu je teda mix anime štýlu a side pony. Je zábavný a môže byť textúrovaný v štýle Ombre, aby vynikol.

8. Špinavý vrchný uzol:

Top uzol, ktorý je najhorúcejším vlasovým trendom na celom svete, je tradične kórejský už niekoľko generácií. Mix medzi strapatými vlasmi a vrchným uzlom nám dodáva tento tradičný účes kórejských dievčat so súčasným nádychom. Je nenáročná na údržbu a dáva tomuto neopatrnému správaniu pre krásu veľmi príťažlivý.

9. Predné vrkoče Lolita Ponytails:

Móda Lolita je kórejský štýl, v ktorom sa dievčatá obliekajú ako bábiky už od vlasov, make-upu, až po to, ako sa nesú. Ich chvosty sú mimoriadne objemné a zdobia ich pekné stuhy a doplnky. Pridajte k tomu najnovšie oživenie vrkočov a získate toto štýlové prostredie. Zhromažďuje ofiny a okraje a dáva elegantný a rozkošný štýl. Väčšina dievčat sa týmto kórejským účesom rada chváli aj na svadby.

10. Úhľadné vtipy:

Kórejské účesy pre dievčatá 10

Účes, ktorý tu vidíte, definuje veľmi klasický svadobný vzhľad. Ak ste teda kórejské dievča alebo máte svadbu s kórejskou tematikou, pokojne to môže byť váš účes na prichádzajúci veľký deň. Všetko o tomto účese je dobré a zábavné. Ofina sa spojí v jeden bod na konci a dodá vzhľadu klasickú, ale zábavnú atmosféru. Konečným výsledkom je hrubý listový dizajn. Účes môže váš zmysel pre štýl povýšiť na úplne novú úroveň, najmä ak máte priateľov, ktorí oceňujú experimentovanie so štýlom, ktorý si zvolia.

11. Rovný kórejský účes Pixie pre dievčatá:

Kórejské účesy pre dievčatá 11

Ak chcete ísť na verejnú akciu, ako je rozhovor, ale neviete, ako si upraviť krátke vlasy, aby ste získali formálnejší vzhľad, tu je niekoľko rád, ktoré si môžete vziať na vedomie a oceniť. Má veľmi elegantný aj inteligentný prístup ako celok, aby vaše vlasy hovorili. Ak máte husté vlasy, môže byť trochu náročné ich zvládnuť, preto si dajte okolo seba veľa laku na vlasy. Pixie nie je nervózny ani energický, ale napriek tomu zvyšuje chuť zákrut a akýmkoľvek spôsobom púta vašu pozornosť.

12. Účes kórejských dievčat v vrkoči:

Kórejské účesy pre dievčatá 12

Ak radi chodíte na akcie, ale unavujú vás dlhé vlasy, ktoré sa pohybujú po celom mieste a spôsobujú nepríjemnosti, uviažte ich takto. Klasický kórejský účes, ktorý to je, bude hitom, ak ho budete športovať, najmä preto, že každého prekvapíte. Predná strana je voľná, aby pôsobila ležérnejšie, zatiaľ čo vlasy sú veľmi úhľadne spletené. Môžete ho nosiť s každým westernovým oblečením bez toho, aby ste vyzerali príliš formálne ako obvyklý zapnutý vrkoč.

13. Predné rany:

Kórejské účesy pre dievčatá 13

Tento kórejský ženský účes má skôr kratší vzhľad a predný náraz, ktorým sa môžete chváliť. Je to jedna z noviniek trendu a ponúka krásne up. Ak však máte rovné vlasy, dosiahnutie konečných kučier by vám bez kulmy mohlo byť obtiažne, preto si svoje príslušenstvo dajte na svoje miesto skôr, ako začnete. Tiež mať vrstvy na vlasoch vám s týmto účesom neurobí dobre. Účes bob je tu veľmi kórejský až do základov. Ofina zvýrazňuje krásu tohto účesu, takže je jednoduchá a ležérna pre každú udalosť, ktorej sa zúčastníte.

14. Účes so širokým čelom:

Kórejské účesy pre dievčatá 14

Ak chcete, aby roztomilé kórejské účesy vyzerali ako diva, ktorou ste, tento účes je iným prístupom ku klasickému krátkemu účesu s krútením. Napriek tomu, že na vlasoch sú vrstvy, nie sú nikde na tvári. To uľahčuje zvýraznenie štruktúry vašej tváre. Ak však máte okrúhlu tvár, tento účes vám nebude celkom vyhovovať, pretože budete pôsobiť okrúhlejšie. Na druhej strane, ak máte široké čelo a tvár v tvare vajíčka, nikto iný nie je lepším kandidátom na tento účes ako vy.

15. Messy Pixie:

Kórejské účesy pre dievčatá 15

Vďaka strapatému dotyku bude tento strapatý kórejský účes pre dievčatá pôsobiť formálne ležérne zároveň. Ideálne pre kancelárske párty, vaše krátke vlasy budú s týmto účesom prechádzať šťastnou premenou.

Tu bolo uvedených a prediskutovaných 15 najlepších kórejských účesov pre dievčatá. Teraz si urobte čas a rozhodnite sa o tých, ktoré chcete ponechať na zozname prianí, ktoré chcete vyskúšať. Skúste teda tieto kórejské roztomilé účesy pre dievčatá a dodajte svojmu looku štipku orientality.