10 účesov po bradu inšpirovaných Celebom, 2021

Čím ste starší, tým viac problémov s vlasmi pravdepodobne budete mať. Udržať si dlhé vlasy nie je jednoduchá vec, vzhľadom na vaše každodenné práce a rastúce povinnosti. Výsledok? Uspokojíte sa s tupým poníkom stiahnutým z čela, čo vášmu veku pridá ďalšie roky. To je dôvod, prečo odborníci odporúčajú vyskúšať si zrážky po bradu a stlačiť tlačidlo obnovenia vášho vzhľadu!

Účesy po bradu sa ľahko udržiavajú a upravujú každý deň. Obrys zrážok zjemňuje vaše črty tváre a odhaľuje oblasť čeľustí pre vytvarovaný vzhľad. Nakoniec budete vyzerať mladšie, zmyselnejšie a sebavedomejšie než kedykoľvek predtým!

Tento článok pojednáva o 10 najlepších účesoch pre ženy po bradu inšpirovaných celebritami, ktoré podľa expertov treba vyskúšať v roku 2021!

10 účesov celebrít inšpirovaných bradou pre ženy, 2021:

Prečítajte si a vezmite si pár tipov na účes od svojich obľúbených celebrít:

1. Francúzsky bob po bradu:

zrážky pre ženy na bradu

Americká modelka Taylor LaShae dáva svojmu dokonalému francúzskemu strihu bob hlavné ciele! O niečo kratší ako účes po bradu spadá do „tupého“ štýlu, ale sľubuje, že budete pôsobiť ostro a prskavo. Konce sú buď česané dovnútra alebo von, aby vytvorili vintage vzhľad, ktorý je oh-so-francúzsky! Tento strih ponúka osviežujúcu zmenu oproti rovným vlasom a dodáva prirodzenejší vzhľad. Dĺžka môže klesať od pier k čeľustnej línii, v závislosti od tvaru tváre.

2. Kučeravý bob po dĺžku brady:

roztomilé účesy po bradu

Rihanna je ultimátnou glamour kráľovnou, ktorá miluje experimentovanie so svojim vzhľadom. Na tomto obrázku je vidieť popovú bohyňu, ktorá má elegantne vyzerajúci kučeravý bob. Hladké, dobre definované kučery zvýrazňujú jej tvár a odhaľujú jej ostré, ohromujúce črty. Ak máte prirodzene husté a čierne kučeravé alebo vlnité vlasy, tento účes je pre vás ideálny. Stačí použiť krém definujúci zvinutie, aby ste vyhladili prstene a prstami sa rozbehli, aby ste sa mohli rozbehnúť!

3. Choppy Bob strih s prednou ofinou v dĺžke po bradu:

vlasy po bradu s ofinou

Naša ďalšia inšpirácia pochádza zo slávy „Game of Thrones“, Maise Williams. Maise je známa tým, že sa hrá so svojimi vlasmi, aby bola v štýlovej hre pred všetkými. Tu si môžete všimnúť hviezdu, ktorá športuje s brunetovo zafarbeným strihaným účesom, ktorý vyzerá štýlovo bez námahy. Ostrý strih na dĺžku čeľuste je spárovaný s predným bobom, aby sa skryla nadmerná zaoblenosť a vytvoril tvarovaný vzhľad. Skúste tento, ak sa chcete vyhnúť tomu, aby ste vyzerali príliš mainstreamovo a nudne!

4. Bob s rovnou čeľusťou:

dlhé čeľuste účesy ženy

Britská herečka Rosamund Pike zapaľuje internet svojimi obrázkami v ostrom strihu, ktorý je ostrý ako britva. Rovné hrany vytvárajú perfektný efekt rámovania tváre bez toho, aby ste sa príliš snažili. Tento štýl funguje dobre pre ľudí s jemnými vlasmi a radšej sa jednoducho „umyjú a idú“! Spolu s odstránením prebytočného množstva z tváre môžete ušetriť aj veľa času pri úprave vlasov. Na špeciálne dni doplňte doplnkami alebo sponkami Bobby!

5. Dĺžka brady Vlnitý Bob:

vlnité vlasy po bradu

Populárna herečka Charlize Theron poskytuje potrebnú vlasovú inšpiráciu starším dámam! Ona esá strih bobu ako profesionál a dáva nám jednu alebo dve lekcie o nosení trendu textúrovaného bobu po bradu. Tu je herečka športujúca s vlnitým bobom, ktorý vytvára textúrny efekt na tvári. Ideálne je vyzerať prirodzene, ale sofistikovane a príťažlivo! Ak ste blondínka, pridanie tmavých odleskov ku koreňom je skvelá vlna na vytvorenie objemného vzhľadu.

6. Elegantný Bob po bradu:

účes po bradu rovné vlasy

Renomovaná americká modelka Bella Hadid úplne vlastní trendy strihania brady! Tu je Bella sebavedomo pózujúca vo svojom elegantnom bobu so zaoblenými hranami. Účes vyzerá elegantne a elegantne zároveň! Poskytuje vám ľahší vzhľad a robí styling menej ťažkopádnym. Môžete s ním vyskúšať nespočetné množstvo vzhľadov, ako je nadčasový vzhľad so stredovými predelmi, bočný vzhľad alebo dokonca pridať ofinu na zakrytie čela..

7. Strih Pixie Bob po dĺžku brady:

ženy po vlasy po bradu

Zvládnuť roztomilosť Anne Hathwayovej v krátkych účesoch nie je jednoduché! Americká herečka rada porezuje zámky, aby boli ľahké a ľahké. Cieľom je zhodiť prebytočné vrstvy vlasov a zvýrazniť jemné, ženské rysy tváre. Ak je na vás pixie príliš odvážny, vyskúšajte tento jedinečný strih pixie-bob, ktorý mierne nad čeľusťou. Rozmazané vlny vytvoria pre váš vzhľad správny textúrny efekt a budete pôsobiť prirodzenejšie.

8. Bob po šikmú bradu:

účesy s krátkou bradou

Americká spevácka senzácia, Kehlani Ashley Parrish, v dnešnej dobe uprednostňuje, aby bola krátka a sladká. Tu videný šikmý bob zvýrazňuje ostrú líniu čeľustí, aby poskytol okamžitý facelift. Tento štýl je ideálny pre ľudí s okrúhlymi alebo bacuľatými tvárami, aby skryli väčšinu a zvýraznili najlepšie vlastnosti svojej tváre. Odborníci pre dosiahnutie najlepších účinkov odporúčajú ísť mierne nad alebo pod dĺžku brady. Ak skončíte s tupými okrajmi po celej dĺžke, prečešte si vlasy nabok a vytvorte tak „šikmý“ vzhľad.

9. Dĺžka brady Messy Bob Cut:

najlepšie zrážky po bradu

Americká herečka Oliver Wilde v tomto krátkom účese symbolizovala „múdro“ a „zmyselne“. Roztrhaný bob po bradu dodáva vlasom príjemný textúrny efekt a vyhýba sa príliš „nervóznemu“ pôsobeniu. Tento účes je ideálny pre ľudí s tenkými a bezvládnymi vlasmi na načerpanie určitého objemu. Chaotické plážové vlny zakrývajú aj ostré uhly u ľudí so štvorcovými alebo hranatými tvárami. Pridávajú pekný zaoblený efekt na zníženie čeľuste a vytvorenie výšky v korunnej časti.

10. Bob, vrstvený strih Bob:

vrstvené vlasy po bradu

Americká herečka a speváčka Britanny Snow sa rozhodla prijať trend po bradu a och chlapče! Vystihla to! Tu vrstvený strih bobu vytvára ilúziu väčšieho objemu inak tenkých a jemných vlasov. Pre tých, ktorí majú husté a husté vlasy, účes zníži ich objem a dodá vám pocit ľahkosti. Navyše nerovnomerne nasekané vrstvy na bobu dodávajú určitý pohyb a pôsobia dievčenskejšie. Môžete ich dokonca spárovať s ofinou a vytvoriť tak štýlový, no napriek tomu nenáročný účes!

To sú niektoré z najlepších roztomilých účesov inšpirovaných Celebom pre vlasy po bradu! Už sa teda nebojte a nasledujte cestu svojho obľúbeného vzoru, aby ste tento trend zvládli. Ak máte stále pochybnosti, neváhajte sa porozprávať s kaderníkom skôr, ako si vlasy prejdete nožnicami. Tak ktoré z týchto ostrihaných vlasov do čeľuste ste ochotné vyskúšať?