40 rôznych účesov pre ženy s tučnou a bacuľatou tvárou 2021

Svet módy sa rozrastá, vrátane pozitivity tela a módy plus size. Pri vytváraní myšlienok o rôznych štýlových vyhláseniach a módnom vzhľade však existuje prázdnota. Účesy pre tučné tváre sú jedným z týchto nápadov, vyrobených na mieru pre krivky & ženy plus veľkosti. S týmito nápadmi na zrážky sa teraz môžete pridať aj vy s jedinečným a krásnym štýlom, aby ste sa mohli bez námahy predvádzať.

Tieto účesy pre tučné tváre pomáhajú orezať a vyvážiť štruktúru tváre a dodajú vám ten najlepší vzhľad. Nie je to úžasné? Začnime a preskúmajme tu niekoľko najnovších a najlepších strihov pre ženy s tučnou tvárou.

25 jednoduchých účesov pre tučné ženy s dvojitou bradou

40 najlepších účesov na chudnutie pre ženy s bacuľatou bradou:

Naše obľúbené a najlepšie tipy na súčasné, moderné, jednoduché a roztomilé účesy pre ženy s nadváhou s tlstou tvárou ideme na to.

1. Chubby Face Long Bob:

Krátky účes Bob

Teraz je načase, aby ste prijali bacuľatosť a zmenili sa na svoju krásu. Tento bob hladký a super rovný vzhľad štruktúry vlasov je fantastický, že nemôžeme odtrhnúť oči. Či už ide o formálny a profesionálny vzhľad alebo párty a ľahké ležérne-súčasné trendy; strih krátkych vlasov je všestranný. Tento účes pre tučné tváre je najvhodnejší na hľadanie ideálneho viacúčelového vzhľadu.

 • Ideálne a dokonalé sú tie s rovnými a vlnitými vlasmi.
 • Vyskúšajte tento štýl pre ženy vo veku 30 až 40 rokov, aby ste vyzerali dobre.
 • Tí s okrúhlymi, štvorcovými a oválnymi tvarmi tváre môžu v tomto krásnom štýle vyzerať úžasne.

2. Curly Pixie Cut Fat Face:

Skratka Pixie pre tučné tváre

Ak predpokladáte, že elegantný krátky strih pixie strihu slúži len na definíciu bežnej krásy, dokazujeme, že sa mýlite! Tento krásny krátky pixie účes pre tučné a bacuľaté tváre môže tiež vyzerať krásne. Predefinujte štandardy krásy pomocou tohto farebného strihu pixie a stavíme sa, že sa do toho môžete pustiť a urobiť nový revolučný trend na módnom trhu. Co si myslis?

 • Buď vlnité, hladké alebo kučeravé textúry vlasov; tento strih pixie môže byť perfektný a vhodný.
 • Ak máte oválny alebo diamantový a okrúhly tvar tváre, ženy tento look neprehliadajú.
 • Skúste tento štýl pre ženy strednej a staršej vekovej skupiny, aby vyzerali múdro a trendovo v modernom vzhľade.

3. Kučeravý účes pre tučné tváre:

Kučeravý účes pre tučné tváre

Tu je naša najlepšia krásna a temperamentná myšlienka kučeravých účesov pre tučné tváre. Či už máte stredne dlhé alebo dlhé vlasy, tento kučeravý účes môže vyzerať úžasne a nie menej ako nádherne. Úplne to zmení váš vzhľad s bacuľatými alebo okrúhlymi oválnymi tvárami a v konečnom dôsledku môže vzhľad pôsobiť elegantne a ostro. Či už ide o večierky alebo stretnutia s priateľmi; tento kučeravý účes pre ženy musíte vyskúšať!

 • Kučeravé a husté vlnité vlasy tu môžu vzhľadom vyzerať.
 • Ženy s okrúhlou, oválnou a diamantovou tvárou s bacuľatým vzhľadom sú dokonalé.
 • Skúste tento štýl pre mladé dievčatá a ženy vo veku 20 až 30 rokov, aby ste dosiahli krásne výsledky.

4. Lob Haircut Round Chubby Face:

Účesy pre tučné tváre

Okrem bobu, ak dávate prednosť o niečo dlhšej dĺžke v rovnakom variante, čo je lepšie ako dlhý bob. Hovorí sa im tiež a hovorí sa im ako lob strih, ale tento vzhľad je už trendy pre tučné a bacuľaté tváre. Zlepšuje celkový vzhľad a vyzerá veľmi elegantne a moderne. Či už ide o tradičný, trendový štýl alebo ultramoderný ostrý vzhľad; tento účes je štýlom pre niekoľko žien vo všetkých vekových skupinách.

 • Ženy s textúrou vlnitých vlasov môžu v tomto strihu lobov vyzerať úžasne a nádherne.
 • Ak máte oválny, okrúhly alebo srdcový tvar tváre, vyskúšajte tento štýl a stavíme sa, že by ste dostali veľa komplimentov, dievčatá!
 • Ženy a dievčatá vo veku od 20 do 20 rokov môžu vyskúšať tento moderný účes pre tučné tváre.

5. Účesy s bacuľatou tvárou:

Dlhé účesy pre tučné tváre

Vďaka množstvu trendových lookov, ktoré sú trendové po celom svete, máte okrem krátkych alebo stredne dlhých účesov dokonca aj možnosti dlhých účesov. Ak máte okrúhlu bacuľatú tvár, konečným cieľom je, aby vaša tvár pôsobila elegantne a zmiernila bacuľatý vzhľad. Čo je lepšie na to, ako vyskúšať ofinu ?! Vďaka jemným kučeravým vlasom s prednou ofinou je tento účes jednou z našich najobľúbenejších pre tučné tváre. Úplne milujeme spôsob, akým povznáša kohokoľvek do toho, aby vyzeral ako elitný a moderný.

 • Ak máte okrúhly, srdcový a hranatý tvar tváre, vyskúšajte tento štýl.
 • Tento strih je určený pre ženy s textúrou kučeravých alebo vlnitých vlasov, aby dosiahli najlepšie výsledky
 • Ženy, ktoré sú v akejkoľvek vekovej skupine medzi 20 a 30 rokmi, môžu v ideálnom prípade uprednostniť tento strih.

6. Roztomilý účes pre bacuľatú tvár:

Krátky roztomilý účes pre bacuľatú tvár

Ďalšou možnou myšlienkou účesu na krátke vlasy s ofinou je tento krásny kučeravý krátky účes. To sa takmer podobá účesu Bob, ale je spárované s dlhou ofinou a roztomilou čelenkou. Vzhľadom na to môže byť jej tučná a bacuľatá okrúhla tvár ľahko zakrytá na čele a celá tvárová štruktúra bude namiesto okrúhleho tvaru pôsobiť oválne. Dievčatá, prečo čakať, vyskúšajte to, ak sa vám to páči a nepochybne to môže spôsobiť, že ktokoľvek bude pôsobiť mladistvo. Nie je to v pohode!

 • Ženy s okrúhlym a hranatým tvarom tváre si môžu tento účes vyskúšať.
 • Tento vzhľad je fantastický pre tých, ktorí majú kučeravé a vlnité textúry vlasov.
 • Vyskúšajte tento ľahký a pohodlný krátky zostrih pre dievčatá a ženy vo vyššom veku v tínedžerskom veku a v 20. rokoch, aby vyzerali temperamentne..

7. Strih na mastné oválne tváre:

Účes pre tučnú oválnu tvár

Ak hľadáte ľahký strih na tučnú tvár a pre ženy, ktoré sú vo vyššej vekovej skupine, napríklad nad 50 rokov alebo 50 rokov, čo je lepšie ako táto. Tieto krátke účesy pre tučné oválne tváre pre ženy sú krásne a môžu pôsobiť moderne a mladistvo pre každú strednú alebo staršiu ženu, ktorá ju nosí. Ako sa hovorí, vek je len číslo a vy to môžete dokázať správne týmto krásnym a elegantným účesom.

 • Ak máte rovné alebo vlnité textúry vlasov, vyskúšajte tento vzhľad bez námahy.
 • Ženy s oválnym a diamantovým tvarom tváre sa môžu dobre hodiť na tento ľahký strih.
 • Skúste tieto jednoduché strihy pre tučné ženy, ktoré majú viac ako 50 alebo 60 rokov.

8. Kučeravé účesy pre tučné tváre:

Účesy pre tučné tváre

Máte super kučeravé vlasy? Preferujete príliš krátke vlasy, ale bojíte sa, ako to bude vyzerať s bacuľatými tvárami? Tieto krátke kučeravé vlasy pre tučné okrúhle tváre sú jedným z našich najobľúbenejších kúskov súčasnosti. Bez ohľadu na to, či ide o akúkoľvek sezónu, či už ide o akúkoľvek udalosť, tento všestranný strih dokáže rozhýbať všetko tým správnym strihom a dokonalým vyhlásením ideálneho štýlu. Choďte s formálnymi alebo ležérnymi alebo večierkovými šatami; bez námahy poskytne nádherný a elegantný vzhľad.

 • Okrúhly, oválny a hranatý tvar tváre môže byť ideálny a vhodný na to, aby sa sem hodil.
 • Ak máte tenké kučeravé vlasy, môže to byť správna voľba na zakrytie textúry vlasov a zvýšenie štýlu.
 • Dievčatá a ženy v príslušnej vekovej skupine 30 -tych a 40 -tych rokov môžu v tomto štýle pôsobiť mladistvo.

9. Účes pre tenké vlasy a tučnú tvár:

Účes pre tenké vlasy a bacuľatú tvár

Formálny a profesionálny vzhľad a tenké vlasy môžu byť pre mnohých problémom. Ale tento nedávny účes má všetko. Tieto zrážky pre mastné tváre a tenké vlasy sú štýlové a moderné, ale dodávajú vynikajúci vzhľad a napriek tomu sa ľahko udržiavajú. Je ideálna pre tie ženy, ktoré majú zaneprázdnené plány a majú menej času na starostlivosť, napriek tomu chcú efektívny a rýchly vzhľad ako hack! Co si myslite o tomto?

 • Buď je to okrúhly alebo srdcový tvar tváre; tento vzhľad môže byť ideálny pre ženy.
 • Ak máte rovné, tenké vlasy, vyskúšajte tento štýl a vyzerajte rýchlo úchvatne.
 • Ženy vo veku 30 rokov a do polovice 40 rokov môžu byť štýlové v tomto dokonalom elegantnom vzhľade.

10. Textúrovaný vrstvený účes:

Najlepší účes pre tučnú bacuľatú tvár

O vrstvových zrážkach sme už počuli dosť. Pravdepodobne patril medzi najvyhľadávanejšie a najmódnejšie štýly pre mnoho dievčat a žien v rôznych krajinách a na celom svete. Ale ak máte tučnú a bacuľatú tvár, chápeme, že vrstva nemusí byť tým pravým. Prečo však robiť kompromisy? Tieto krátke vrstvené zrážky s textúrovaným spôsobom a pre okrúhle tučné tváre nie sú nič iné ako dokonalé.

 • Tí s okrúhlym, oválnym a štvorcovým tvarom tváre si môžu tento štýl rýchlo vyskúšať.
 • Buď sú to rovné alebo vlnité alebo kučeravé vlasy; tento vzhľad je ideálny pre všetky z nich.
 • Pre všetky dievčatá a ženy v mladom veku do začiatku 30. rokov môže byť tento strih neuveriteľným a vhodným pre pravidelný životný štýl..

11. Bangs for Round Chubby Face:

Účesy pre tučné dievčatá so strednými vlasmi

Ak máte stredne dlhé vlasy, čo je lepšie ako tento krásny vzhľad. Tento účes je vhodný pre tých, ktorí nechcú príliš dlhé vlasy a skepticky sa pozerajú na príliš krátky účes. S bočnou ofinou, hladkou textúrou vlasov je tento účes pre všetkých, ktorí majú okrúhle a bacuľaté tučné tváre. Ak dávate prednosť o krok vyššie v módnej hre, upravte si tento strih podľa želania farbou vlasov a celý jednoduchý účes môžete jednoducho vylepšiť na ďalšiu úroveň..

 • Pre oválny a okrúhly tvar tváre môže byť tento účes úžasný.
 • Skúste to pre tých, ktorí majú vlnitú a rovnú štruktúru vlasov, aby vyzerali najlepšie.
 • Tento očarujúci, ale priamy vzhľad môže byť pre ženy vo veku 30 rokov, najmä pre ženy, ktoré chodia do kancelárie.

12. Vlasová buchta pre okrúhle tučné tváre:

Drdol na vlasy pre tučné tváre

Účesy a drdoly sú asi najľahšie a napriek tomu rozkošné účesy. Ženy často predpokladajú, že chĺpky vo vlasoch môžu pôsobiť bacuľatejšie. Vyššie uvedený obrázok nie je nevyhnutne super roztomilý a príjemný pre ženy, ktoré majú tiež tučné tváre. Vďaka jednoduchému zapínaniu na kravatu milujeme spôsob, akým sa tento účes hodí k jednoduchému, očarujúcemu a krásnemu vzhľadu v krátkom čase! Zbavte sa skepsy a vyskúšajte si tieto každodenné looky bez ohľadu na črty tváre a stále môžete vyzerať roztomilo!

 • Ženy s akýmkoľvek tvarom tváre môžu tento vzhľad bez námahy vyskúšať.
 • Ženy s akoukoľvek textúrou vlasov, či už sú vlnité alebo kučeravé, na tom môžu efektívne pracovať.
 • Tento vzhľad je ideálny pre ženy vo veku 20 až 30 rokov, aby mali jednoduchý, ale atraktívny účes a štýl.

13. Chlapčenský strih pre bacuľaté tváre:

Chlapec strih pre bacuľaté tváre 2

Tí s malými bacuľatými tvárami môžu tiež dosiahnuť tento ľahký a pohodlný variant chlapčenského strihu, ako je uvedené vyššie. Nielenže je to veľmi jednoduché a pohodlné ovládanie na bežnom základe, ale je to tiež všestranný západný trend strihu, ideálneho pre profesionálny vzhľad, svet módy, ako aj každodenné bežné nosenie a výlety. Tento účes môže zakryť objemnosť tváre a bez námahy dodať žiarivú žiaru.

 • Ženy s okrúhlym, srdcovým a oválnym tvarom tváre môžu vyskúšať tento prirodzený vzhľad.
 • Tento štýl je ideálny len pre tých, ktorí majú hladkú a vlnitú textúru vlasov.
 • Skúste tento štýl pre ženy po 30 -tke, aby vyzerali bez námahy mladistvo a krásne.

14. Rovné dlhé vlasy pre bacuľaté tváre:

Rovné dlhé vlasy pre bacuľaté tváre

Tieto rovné štruktúrované rozpustené vlasy so strednými časťami sú naj vintage a najklasickejším vzhľadom, s akým sa môžeme kedy stretnúť. Toto je už v 60. a 70. rokoch veľmi populárne ako klasický trend celebrít a teraz je opäť v móde. Ženy, ktoré dávajú prednosť starodávnej žiare a elegantnému šarmu, to musia vyskúšať. Nepochybne to niekoho odlíši!

 • Do tohto všestranného vintage účesu sa ľahko zmestí akýkoľvek tvar tváre.
 • Skúste tento look len na rovné a hladké textúry vlasov, aby ste vyzerali najlepšie.
 • Ženy nad 45 rokov a nad 50 rokov môžu v tomto očarujúcom štýle pôsobiť mladistvo a očarujúco.

15. Ryšavé vlasy vyzerajú ako tučná tvár:

Tučné dievčenské zrážky

Tu je ďalší krásny účes s červenou farbou. Tieto červeno zafarbené vlasy s hustými vlnami naprieč a s bočnými rozdelenými drobnými ofinami pôsobia oslnivo. Dáva klasický žiarivý vzhľad a dobre sa hodí k moderným a súčasným účesom vo svete módy. Navyše, keď husté vlny padajú okolo tváre, môže zaostriť črty tváre a pôsobiť elegantne a žiarivo..

 • Či už je to okrúhly alebo oválny tučný tvar tváre; tento účes môže byť pre to ideálny.
 • Vlnité a husté textúry vlasov môžu byť perfektné a vhodné pre každú ženu v tomto vzhľade.
 • Vyskúšajte tento účes pre všetky ženy na konci 20. až 30. rokov, aby ste získali nový a napriek tomu úžasný vzhľad.

16. Štýl bočného zdvihu:

Stredné zrážky pre tučné tváre

Zastrihávanie vlasov určitým spôsobom vám pomôže znížiť bacuľatosť líc a dodá im ilúziu tónovania, ktoré ste si vždy priali. Bočná ofina je ideálnym spôsobom štýlu, pokiaľ ide o tučné tváre. Pritiahne celú pozornosť skôr na oči, ako na tváre. Uistite sa, že ofina je v prírode ľahká, aby ste jej dodali správne rozmery.

 • Príležitosť – Neformálne, Večierok
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina – všetky vekové skupiny
 • Sezóna – vyhovuje všetkým vekovým skupinám

17. Zmiešané vrstvy pre mastné tváre:

Najlepší účes pre obrázky s dvojitou bradou

Strih s konzistentnými vrstvami rôznych dĺžok je perfektný pre tučné tváre. Niektoré z nich môžu byť krátke a ostatné môžu patriť do prírody. Najkratšie pramene môžu mať charakter po bradu. Je ideálny pre rovné vlasy aj pre jemné pramene. Nechajte ich voľne pôsobiť a uvidíte, ako dobre sa budú hodiť ako ideálny účes pre mastnú tvár.

 • Príležitosť – večierok
 • Typ vlasov – vlnitý
 • Veková skupina – všetky vekové skupiny
 • Sezóna – zima, jeseň

18. Half Up Dos pre bacuľaté tváre:

Dlhé účesy pre tučné ženy

Do polovice vlasov si môžete vytvoriť štíhly vzhľad pre tučné tváre. To vytrhne všetky vlasy z tváre, ale niektoré pramene vlasov je možné ponechať na tvári, aby sa dali dobre orámovať. Opäť sa tým presunie zameranie na oči a nie na líca a je to ideálny účes pre tučnú tvár.

 • Príležitosť – Neformálne
 • Typ vlasov – vlnitý
 • Veková skupina-20-30
 • Sezóna – zima

19. Bob účesy pre bacuľatú tvár:

Zoštíhľujúce účesy pre bacuľaté tváre

Jeden z najlepších účesov pre tučné a bacuľaté tváre pochádza z krátkeho a ostrého štýlu bob, najmä ak máte krátke vlasy. Ďalšou výhodou je, že vzhľad je veľmi trendový. Pomáha definovať väzbovú štruktúru tváre. Bob je rýchla voľba kohokoľvek. Ale na čom záleží, je správny bob, ktorý si vyberiete ako účes pre bacuľatú tvár.

 • Príležitosť – párty, ležérne
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina-Mladí tínedžeri, Ženy vo veku 20-30 rokov
 • Sezóna-leto-jar

20. Účes dlhých vĺn:

Dlhé účesy pre okrúhle tučné tváre

Tí s tučnou tvárou, ale dlhými vlasmi môžu ľahko zvládnuť štýl dlhých vĺn. Spolu so správnym zdvihom dodáva vlasom telo, ktoré je veľmi potrebné pre tučné tváre. Univerzálnosť štýlu je jednou z výhod. Dokonale orámuje tvár a dobre vykreslí vašu tvár.

 • Príležitosť – Neformálne
 • Typ vlasov – vlnitý
 • Veková skupina – vyhovuje všetkým vekovým skupinám
 • Sezóna – vyhovuje všetkým ročným obdobiam

21. Pixie strihy pre okrúhlu bacuľatú tvár:

Účes pre bacuľaté ženy

Pixie strihy sú fantastické a veľmi štýlové pre tých, ktorí chcú mať pre svoju tučnú tvár ten správny účes. Orezaný pixie strih pomáha pri vypínaní tučnej tváre a robí krk dlhším. Je to druh dokonalého účesu pre tučné tváre, ktorý je možné použiť na vytvorenie ilúzie. Všetko, čo musíte urobiť, je dobre definovať účes a nechať ho dobre rozčesaný pre nádherný vzhľad.

 • Príležitosť – Neformálne, Večierok
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina-20-30
 • Sezóna-leto-jar

22. Elegantný štýl pre tučné tváre:

Bacuľaté účesy

Na vrch hlavy vytvorte predĺžený drdol, ktorý predĺži tvar tváre. To je možné pre tie tučné tváre, ktoré majú dlhé vlasy. Bacuľatá tvár bude automaticky vyzerať štíhlo. To by mohol byť ďalší najlepší účes pre tučnú tvár, ktorý primerane spôsobí, že vaše tváre a tvár budú pôsobiť menej tučne. Účes je mierne štýlový a zároveň elegantný.

 • Príležitosť – Neformálne, Večierok
 • Typ vlasov – rovné, vlnité
 • Veková skupina-20-40
 • Sezóna-leto-jar

23. Elegantný chvost pre mastnú tvár:

Účes pre bacuľatú tvár s dvojitou bradou

Elegantný a zametaný chvost v hlave hlavy je ideálnou situáciou pre účesy pre tučné tváre. Pomôže vám to predviesť pekné krivky spolu s vytvorením predĺženého pocitu na krku. Uistite sa, že v tomto štýle neskrývate nič do tváre. K zladeniu doplňte peknými náušnicami.

 • Príležitosť – párty, ležérne
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina-20-30
 • Sezóna – Apt pre všetky sezóny

24. Štýl oddeľovania vlasov pre okrúhlu bacuľatú tvár:

Roztomilé účesy pre tučné tváre

Jednoduchý spôsob úpravy vlasov s tučným tvarom tváre je nechať vlasy otvorené, ale sústrediť sa na lúčenie. Skôr než používať stredné delenie, ktoré spôsobuje, že je tvár ťažšia, je najlepšie experimentovať s bočnými časťami, cikcakom alebo akýmkoľvek iným spôsobom. To pritiahne pozornosť skôr na čelo než na líca.

 • Príležitosť – párty, svadba
 • Typ vlasov – kučeravé
 • Veková skupina-20-30
 • Sezóna – Apt pre všetky sezóny

25. Účes s perím Pixie:

Pixie strih tučnej tváre

Jedná sa o jeden z najtrendovejších účesov pre tučné bacuľaté tvary tvárí s pernatým strihom pixie. Jedná sa o úsporný strih, ktorý je nenáročný na údržbu, a preto nemusíte týmto druhom rezov venovať veľa času. Je to jednoduchý strih pixie a jedna strana je ponechaná nerovnomerne dlhšia ako druhá, vďaka čomu vyzerá chladnejšie. Bočná ľavá strana sa tiahne pozdĺž strany tváre a obmedzuje zaoblenie.

 • Príležitosť – párty, ležérne
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina – vyhovuje akejkoľvek vekovej skupine
 • Sezóna – leto

26. Jednoduchý Bob účes:

Bob účesy pre tučné tváre

Urobte to ako krásna Selena Gomez s tučnou tvárou a vždy má pekný účes pre tučnú tvár! Toto je veľmi jednoduchý strih bobu pre školáčky a každý s týmto môže vyzerať skutočne múdro. Môžete len rozdeliť vlasy na jednu stranu úhľadne a udržať ofinu nedotknutú. Je to spôsobené tým, že vlasy s oddelenými bokmi padajú na jednu stranu tváre a sťahujú tváre.

 • Príležitosť – Neformálne, Večierok
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina-20-30
 • Sezóna – leto

27. Dlhý vrstvený strih pre tučnú tvár:

Dlhý vrstvený strih pre tučnú tvár

Pre dievčatá, ktoré majú ploché tváre a dlhé vlasy, je perfektný vrstvený strih najlepším účesom pre bacuľatú tvár. Dlhé a čisté vrstvy padajú na obidve strany tváre, a to spôsobuje zníženie lícových bočných častí, takže vaše tváre pôsobia veľmi elegantne a vôbec nie sú bacuľaté, aby pokazili celý vzhľad. Tento by ste určite mali čoskoro vyskúšať.

 • Príležitosť – párty, svadba, ležérne
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina-20-35 rokov
 • Sezóna – vhodné pre všetky sezóny

28. Fusion Bob Cut:

Krátky bacuľatý účes na tvár

Jedná sa o elegantný účes pre bacuľaté tváre, toto je pixie a jeho spojenie s klasickým bobovým štýlom. Žena na obrázku má v spodnej časti zúženú verziu pixie a horná časť je opäť kombináciou boba a pixie. To je tiež bezpečnejšie, pretože vlasy sú dostatočne dlhé a vôbec nevyzerajú príliš funky.

 • Príležitosť – párty, ležérne
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina-20-40
 • Sezóna – vyhovuje všetkým ročným obdobiam

29. Dlhé vlasy s ofinou:

Ofina pre tvár s dvojitou bradou

Nemilujeme všetci ofinu? Tu je dobrý účes na tuk, na ktorý môžete z lásky k ofine odbehnúť kedykoľvek počas dňa na akúkoľvek príležitosť. Ako vidíte na obrázku, dáma má úplne tučnú tvár a dlhé vlasy. Nechala všetky svoje čiastočne urobené kučery voľné a potom ich úhľadne rozčesala, aby pekne predviedla hodvábnu textúru..

 • Príležitosť – svadba, ležérne, večierok
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina – vhodné pre všetky vekové skupiny
 • Sezóna – vhodné pre všetky ročné obdobia

30. Najlepší účes pre tučnú bacuľatú tvár:

Bacuľaté účesy tučnej tváre

Pre to divošské kúzlo na tučnej tvári je tento krátky pixie perfektný. Pre dievčatá, ktoré radi veľa experimentujú a vedia, ako zaujať postoj v akejkoľvek oblasti, je toto úplne pre nich. Na tomto obrázku má dievča najskôr oblečenie, ktoré nám všetkým umožňuje pochopiť, že nie je dievčenské dievča, a preto jej krátky pixie pristal ešte viac.

 • Príležitosť – Neformálne, Večierok, Svadba
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina-20-30
 • Sezóna-leto-jar

31. Vintage rolls na bacuľatých tvárach:

Toto je jeden lichotivý účes pre bacuľaté tváre a kto môže byť lepším príkladom ako super melodická Adele? Určite to robí s mnohými štýlmi. Môžete vidieť, ako sa chváli svojou tučnou tvárou týmito super hodvábnymi vlasmi a vyzerá tak krásne. Rozpustila si vlasy na boku a jemné kučery dodávajú zlatým vlasom veľmi vintage vzhľad.

 • Príležitosť – show, večierky, svadba
 • Typ vlasov – vlnitý
 • Veková skupina – vhodné pre každú vekovú skupinu
 • Sezóna – zima

32. Jednoduchý stredný účes pre tučných ľudí:

Účes pre tučné dámy

Prostredné delenie skutočne spôsobuje, že vaša tvár vyzerá okrúhlejšie, ale môžete na tomto obrázku vyzerať elegantnejšie ako Mila Kunis. Jej tvár je bacuľatá a mierne aj na tučnejšej strane. Má jednoduché stredne dlhé vlasy a potom si ich prehodila cez rameno dopredu, aby si zakryla boky tváre a stiahla tvár..

 • Príležitosť – Neformálne, Večierok
 • Typ vlasov – vlnitý
 • Veková skupina-20-40
 • Sezóna – vyhovuje akejkoľvek sezóne

33. African Undercut for Fat Female:

Účesy pre bacuľaté líca

Tento typický africký tučný účes vyzerá naozaj pekne. Tu žena na obrázku ukázala veľa odvahy a má polopodrezanie. Hovoríme tomu tak, pretože má podrezanie iba na jednej strane a na druhej strane, jednoducho nechala krátke a kučeravé vlasy, aby zvyšok rozhovoru urobila za ňu. Určite má veľa postojov!

 • Príležitosť – svadba, párty
 • Typ vlasov – kučeravé
 • Veková skupina – Vhodná pre akúkoľvek vekovú skupinu
 • Sezóna – svieži letný vzhľad

34. Frizzy Curls for Chubby Face Women:

Účes pre bacuľaté ženy

Super kučeravé kučery nie sú na zlý deň. Je to jednoducho pre dievčatá s bacuľatými tvárami. Jedná sa o typický africký účes, kde sa vlasom dodáva veľa objemov a zo všetkých strán ich vysunie, aby im dodali šokujúci strapatý vzhľad. Je to však veľmi trendový vzhľad, pretože zameranie smeruje priamo k vlasom a nie k tučnej tvári. Hľadáte nápad po vybalení z krabice? Tu je ten!

 • Príležitosť – večierok
 • Typ vlasov – kučeravé
 • Veková skupina-20-30
 • Sezóna – zima, jeseň

35. Stredné zrážky pre tučnú tvár:

Chubby face stredne dlhé zrážky

Tento je perfektný účes pre tých, ktorí majú veľmi husté vlasy a tváre trochu tučnejšie. Tento super krátky vzhľad môžete športovať úplne štýlovo. Toto je štýl bez starostí a v tejto záležitosti budete vyzerať veľmi múdro. To je dokonca vhodné so všetkým, čo máte radi na vlasoch. Len sa uistite, že ste pripravení chváliť sa, kým nebude dlhšie rásť.

 • Príležitosť – párty, ležérne
 • Typ vlasov – kučeravé
 • Veková skupina – vyhovuje akejkoľvek vekovej skupine
 • Sezóna – Apt pre akékoľvek obdobie

36. Rovný účes pre tučnú bacuľatú tvár:

Najlepší ženský strih pre tučnú tvár

Toto je jeden z najbežnejších účesov pre ženy s tučnou tvárou, ktoré milujú nízke nároky na údržbu. Ako vidíte na obrázku, dáma má veľmi tučnú tvár a rovné vlasy. Len sa uistite, že vaše vlasy nie sú poker rovné, pretože vzhľad bude týmto spôsobom veľmi zlý. Udržujte ho jemnejší a zjednodušujte ho, ako len môžete.

 • Príležitosť – Neformálne
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina-20-40
 • Sezóna-Elegantný letno-jarný look

37. Úplný okraj čela pre stredné vlasy:

Účesy pre väčšie ženy

Je to nádherný účes, kde sú vlasy prirodzene rovné a husté. Tu má dievča účes s bokom a má ofinu, ktorá jej takmer pokrýva celé čelo. Vďaka tomu tvár vyzerá menšia a vaše zameranie bude jednoducho klesať iba smerom k vlasom, a nie k tvári. Choďte trendy!

 • Príležitosť – párty, svadba
 • Typ vlasov – vlnitý, rovný
 • Veková skupina – Ideálna pre každú vekovú skupinu
 • Sezóna – Ideálny zimný a jesenný vzhľad

38. Ostrihané vlasy:

Účesy pre ťažké ženy

Pre dámy, ktoré sa obávajú o svoje tenké vlasy, je to jeden štýl, ktorý vám určite bude perfektne sedieť. Vyrovnajte si vlasy a pokropte vlasy v hornej časti hlavy. Spodná časť vlasov je ostrá ako britva a má perie. Doprajte svojej tučnej tvári ideálny strih, aby vyzerala úžasne!

 • Príležitosť – Neformálne, Večierok, Svadba
 • Typ vlasov – rovný
 • Veková skupina-20-35 rokov
 • Sezóna – ideálna pre každú sezónu

39. Objemný účes Bob:

Účesy pre tučné ženy

Jedná sa o jednoduchý bob účes, ale s rozdielom. Tu v tomto účese uvidíte, že bob je jednoduchý, ale má veľký objem. Tu vlasy vyzerajú alebo sú vyrobené tak, aby vyzerali veľmi husté. Môžete ho jednoducho nechať bokom a byť roztomilým obrázkom, nech ste kdekoľvek.

 • Príležitosť – večierok, odovzdávanie cien
 • Typ vlasov – vlnitý, rovný
 • Veková skupina-20-40
 • Sezóna – Apt pre zimy

40. Pletená čelenka pre bacuľaté nevesty:

Účesy pre tučné tváre ženy 25

Tento je pre dievčatá s dlhými vlasmi, ktoré ho chcú urobiť očarujúcejším a romantickejším. Na to musíte mať husté vlasy a tiež dobré štruktúrované vlasy. Musíte začať splietať z jednej strany hlavy vedľa uší a potom ju prevliecť cez korunu ako sponku do vlasov a špendlík na druhej strane. Za hlavou si môžete urobiť drdol.

 • Príležitosť – svadba, svadba, párty
 • Typ vlasov – vlnitý, rovný
 • Veková skupina-ideálne 20-35 rokov.
 • Sezóna – vhodná pre každú sezónu

Ďalšie tipy:

 • Ak chcete vytvoriť ilúziu štíhlejšej tváre, je vhodné použiť styling s bočnou ofinou.
 • Vďaka špičkovému drdolu bude tvár tiež štíhlejší a dlhšia.
 • Stredný obláčik dodá tvári dĺžku.
 • Tmavšie vlasy robia tvár tenšou.
 • Upútanie pozornosti na oči a pery sa vyhýba pozornosti na bacuľaté líca.
 • Dlhé vrstvy tiež pomáhajú tučnej a bacuľatej tvári samotárskej a tenšej.
 • Šport- krátke vlasy tiež dodávajú tvári dlhší vzhľad.

Aj keď Chubby líca a Dimple Chin môžu na roztomilých mladých dievčatách vyzerať a znieť roztomilo, u dospelých žien to nie je celkom žiaduce! Extra tuk na tvári môže dodať plnší vzhľad a budete vyzerať ťažšie, ako v skutočnosti ste. To môže byť hlavným faktorom depresie pre mnohé ženy, ktoré vždy snívajú o vyrysovanom vzhľade. Aj po kontúrovaní tváre make -upom môže byť skrytie ich bacuľatosti celkom výzva. Ak uvažujete o návšteve plastického chirurga, vydržte! Máme pre vás perfektné riešenie. Odborní stylisti naznačujú, že zmena účesu môže poskytnúť správne pokrytie tváre.

Účesy pre tučné tváre

Často kladené otázky a odpovede:

Q1. Aká farba zvýrazňuje najlepší oblek tučná tvár?

 1. Svetlejšie odtiene bližšie k tvári budú tvár orámovať a pôsobiť okrúhlejšie.
 2. Tmavšie odtiene spôsobujú, že tvár vyzerá dlhšie.
 3. Spojte melír s vhodnou farbou vlasov.

Q2. Aká dĺžka vlasov je vhodná na to, aby tučná tvár vyzerala redšia?

 1. Vďaka dlhým vlasom bude tvár pôsobiť plochejšie.
 2. Stredne dlhé vrstvy ohraničujúce tvár dodávajú tučnej tvári tenší a dlhší vzhľad.

Q3. Aký typ vlasov vyhovuje Fatface?

 1. Rovné vlasy robia tvár širšou, pretože hlava vyzerá menšia.
 2. Udržiavanie kučeravých alebo vlnitých vlasov je lepší nápad, aby tvár vyzerala tenšia.