20 lákavých strihov Pixie pre okrúhle tváre

Pixie účes je pre každú ženu, ktorá je stále na cestách-komplexné riešenie pre pohodlie, elegantný, súčasný a napriek tomu krásny vzhľad. Pixie účes pre okrúhle tváre si vyžaduje osobitnú pozornosť zo všetkých zjavných dôvodov – vzhľadom na strih tváre a na plyšovú premenu; človek potrebuje určitý štýl, vďaka ktorému bude tvár pôsobiť predĺžene a nie široko. Tu sú nápady na strih pixie na vylepšenie a povýšenie štýlu.

Počkajte, nielen to! Pixies sú trendové po celom svete, či už ide o vintage a klasický vzhľad alebo úpravu celebrít alebo dokonca luxusný, ale jednoduchý praktický štýl. O to viac dôvodov začať, správne! Doprajme si s vami niekoľko našich obľúbených!

Účesy Pixie pre okrúhlu tvár

Najnovšie a najlepšie strihy Pixie pre okrúhle tváre 2021:

Vďaka tomu preskúmame tie najpopulárnejšie a najobľúbenejšie na svete po krásnom a jednoduchom pixie pre okrúhle tváre. Patria sem krátke varianty, dlhé, strapaté nápady pixie pre bacuľaté a tučné tváre, pre rôzne textúry vlasov a ďalšie!

1. Pixie strih s ofinou pre okrúhlu tvár:

Pixie strih s ofinou pre okrúhlu tvár

Premena okrúhlej tváre na predĺžený a nie bacuľatý môže byť náročná. Ale nie je to ťažké. Tu je rýchla oprava. S týmto super krátkym strihom pixie pre okrúhle tváre a ofinu padajúce zastrihnutým spôsobom blízko čela je tento vzhľad nielen veľmi pohodlný, ale tiež dáva okamžitú transformáciu štýlu. Trendový moderný vzhľad je navyše neporaziteľný z hľadiska pohodlia, plyšového a odvážneho vzhľadu! Čo si myslíte o tomto účese??

 • Ženy s vlnitými vlasmi a hladkou štruktúrou vlasov to môžu vyskúšať
 • Okrem okrúhlych tvárí môžu tento veľmi krátky vzhľad vyskúšať aj ženy s oválnou a srdcovou tvárou
 • Tento rozumný a krásny vzhľad môže vyzerať mladistvo pre dámy do 35 rokov.

2. Moderný chaotický strih Pixie:

Moderný strapatý strih Pixie

Teraz rozbehnite svoj obvyklý štýl, aby ste s týmto rozkošným a napriek tomu príťažlivým účesom vyzerali očarujúcejšie a štedrejšie. Tento strapatý krátky strih pixie pre okrúhlu tvár s hrubými vlasmi je o pôvabnom a vyrovnanom vzhľade, ktorý dodáva veselý vzhľad. Je to najlepšie pre dievčatá a ženy, ktoré sa neuspokoja s ničím menším!

 • Okrem okrúhlej tváre si tento účes môžu vyskúšať aj ženy s oválnym a diamantovým tvarom tváre
 • Tento štýl noste na vlnitých vlasoch, aby vyzerali nádherne.
 • Tento štýl je ideálny a najvhodnejší pre ženy vo veku 20 až 30 rokov.

3. Pixie Cut pre bacuľaté okrúhle tváre:

Pixie strih pre mastné alebo bacuľaté okrúhle tváre

Ak máte bacuľatý alebo vypuklý tvar tváre, či už ide o dvojitú bradu, nebojte sa. Trendové a atraktívne, roztomilé krátke strihy pixie pre okrúhle tučné tváre sa teraz môžu rozjasniť a dodať vašej tvári elegantný vzhľad. Vďaka oslnivému vzhľadu a fantastickému vyhláseniu o štýlovom štýle môže váš účes s pixie zmeniť váš ľahký vzhľad a poskytnúť vám elektrizujúce výsledky v priebehu chvíle.!

 • Vyskúšať si to môžu aj tí, ktorí majú akýkoľvek tvar tváre s bacuľatým vzhľadom
 • Ženy s hladkou a kučeravou textúrou vlasov môžu byť pre tento štýl ideálne
 • Skúste tento pohľad na ženy nad 35 rokov, aby vyzerali mladistvo a báječne.

4. Účes Pixie pre ázijskú okrúhlu tvár:

Pixie účes pre ázijskú okrúhlu tvár

Nielen západ, viete o tom, že Pixie je uznávaná a módna aj v ázijských krajinách a regiónoch? Tu je jeden taký príklad. Okrem ich mladistvej a čistej pokožky na ázijských ženách obdivujeme aj spôsob, akým nosia taký nádherný vzhľad a pôsobia žiarivo a nebesky. Tento konkrétny variant s trochou dlhších lemov je super krásny. Čo hovoríš?

 • Vyskúšať si to môžu aj tí s oválnym a srdcovým tvarom tváre.
 • Ženy s akoukoľvek textúrou vlasov môžu byť ideálne na vyskúšanie tejto varianty pixie.
 • Dievčatá a ženy, bez ohľadu na vekovú skupinu, môžu vyskúšať tento všestranný variant a štýl – vzhľadom na to, že ktokoľvek môže bez mladosti pôsobiť mladistvo.

5. Asymetrický strih Pixie:

Asymetrický strih pixie

Teraz sme už všetci videli strih pixie. Ale už ste niekedy počuli o asymetrickom pixie? Rovnako ako asymetrický bob alebo akákoľvek iná premena, tento stredne veľký pixie strih pre okrúhlu tvár má na čele a stranách nerovnomerné vrstvy. Na tomto obrázku vidíme rozšírenejší lem blízko jednej strany a kratší na druhej strane s mierne chaotickým delením na boku. Ak hľadáte jedinečný a odvážny vzhľad, čo je lepšie ako tento strih?

 • Tí, ktorí majú bacuľatý a oválny tvar tváre, to môžu vyskúšať
 • Ženy s kučeravými a vlnitými vlasmi môžu v tomto štýle vyzerať rozprávkovo.
 • Ženy a dievčatá, ktoré sú v 20. rokoch a tiež vo veku nad 40 rokov, môžu vyzerať štýlovo a trendovo.

6. Punk Pixie:

Punk Pixie

Aj keď je punkový účes známy vďaka svojmu spojeniu s umeleckými a hudobnými formami, tento vzhľad punkového pixie je v meste módy teraz nový. Tieto kratšie upravené vlasy s krátkymi strapcami, hrotmi v blízkosti koruny a jedinečnou premenou sú tým, čo odlišuje celý účes. Ak hľadáte tieto trendy v novom vzhľade, čo je lepšie ako tento? Ďalej, ak máte tenké čierne vlasy, tento strih pixie pre okrúhlu tvár je tiež ideálny!

 • Tento štýl môžu vyskúšať aj ženy s obdĺžnikovým a srdcovým tvarom tváre.
 • Viete, že s touto premenou môžete v módnej hre vyzerať úplne trendy a špičkovo, a to môže vyskúšať každá textúra vlasov?!
 • Ženy v 30. a na začiatku 40. rokov môžu v tomto štýle pôsobiť mladistvo a bez námahy.

7. Shaggy Pixie:

Shaggy Pixie

Chlpatý strih je novým fenoménom z niekoľkých dôvodov. Vďaka početným vrstvám okolo účesu, ktoré sa odlišujú ako elegantný a atraktívny vzhľad, nie je pixie vzhľad tejto varianty o nič menší ako sen. Diva vzhľad je ľahko dosiahnuteľný pre tých, ktorí majú okrúhlu tvár a napriek tomu prináša pôsobivý a žiarivý vzhľad bez námahy. Vyskúšajte to a stavíme sa, že môžete vyzerať nie menej ako diva!

 • Ak máte vlnitú textúru vlasov, nenechajte si ujsť túto príležitosť.
 • Tento štýl noste okrem okrúhlej tváre aj pre oválny a srdcový tvar tváre.
 • Ženy po 30 -tke v tomto môžu pôsobiť nervózne a uhladene.

8. Dlhý pixie s oholeným podrezaním:

Dlhá pixie s oholeným podrezaním

Tu je jeden z našich absolútne obľúbených a jedinečných vzhľadov. Možno ste narazili na dlhý strih pixie alebo vyholený štýl podrezania. Ale čo tak spojiť ich oboch do divokého, odvážneho a ultramoderného výrazného štýlu? Ak máte radi experimentálne štýlové vyhlásenia a dávate prednosť takýmto temperamentným a úžasným nápadom, zapracujte na tomto účese pre okrúhle tváre a stavíme sa, že vyniknete svojou pozornosťou..

 • Tí, ktorí majú oválnu tvár, si môžu tento ostrý a odvážny štýl rýchlo vyskúšať.
 • Na tento jedinečný vzhľad môže bez váhania pôsobiť akákoľvek textúra vlasov!
 • Ženy nad 40 rokov môžu v tomto účese vyzerať odvážne, panovačne a trendovo.

9. Účes Faux Hawk Pixie:

Účes Faux Hawk Pixie

Ďalší odvážny a fenomenálny variant pixie je tu. Fauxhawk kučeravý pixie strih sa preslávil a odvodil svoje meno, keď sa ním začali oháňať tí, ktorí sa pohybujú v oblasti hudby a umenia, vrátane spevákov celebrít. Tento účes s okrúhlou tvárou je osviežujúci a iskrivý, vzhľadom na ostrý a výrazný vzhľad a odvážne značkové vyhlásenie, ktoré prináša bez námahy. Čo si myslíte o tom, že máte také vlasy??

 • Akékoľvek ženy s tvarom tváre môžu tento štýl vyskúšať rýchlo a nepochybne.
 • Skúste tento vzhľad, ak máte kučeravé alebo vlnité textúry vlasov, môže pôsobiť husto a veľmi unikátne.
 • Ženy po 30 -tke môžu pôsobiť mladistvo. Navyše tento odvážny pixie účes môžu vyskúšať aj ženy nad 50 rokov, aby vyzerali jedinečne a panovačne!

10. Účes Pixie Bob s okuliarmi:

Účes Pixie Bob s okuliarmi

Stavíme sa, že na celom svete nie sú absolútne žiadne ženy, ktoré nemajú radi strih bobu. Okamžitý rozsvietený vzhľad dodaný týmto vzhľadom je bezkonkurenčný. Čo teraz s miešaním v takom krásnom bobovi s krásnym pixie? Predstavovali ste si to niekedy? Tu je jeden taký príklad. Toto dievča s blond vlasmi sa športovo chváli účesom Bob s okrúhlou tvárou, ako aj so slnečnými okuliarmi a výrazným vzhľadom. Nie je to v pohode?

 • Teplo a oválny tvar tváre to môžu vyskúšať aj mimo okrúhlej tváre.
 • Vlnitá a rovná textúra hladkých vlasov môže byť vhodná.
 • Prečo nepracovať na tomto štýle pre ženy v akejkoľvek vekovej skupine? Milujeme skutočnosť, že tento chladný a príjemný štýl môže bez námahy sadnúť ženám akejkoľvek vekovej skupiny.

11. Šibalský škriatok:

Pixie účesy pre okrúhle tváre 1

Toto je v tejto chvíli najrozkošnejší strih pixie. Tu vlasy pôsobia veľmi upravene a odhalia vašu tvár dokorán. Ženy s roztomilými tvárami môžu tento strih ľahko športovať. Tu časť vlasov padne na čelo a čiastočne ich zakryje. Tento look môžete nosiť takmer kdekoľvek.

12. Pixie s malými treskami:

Účesy Pixie pre okrúhle tváre 2

V tomto konkrétnom vzhľade sú vlasy vpredu extra krátke. Odhalí to aj vašu tvár a čelo. Na ostatných môžete zapôsobiť úhľadným vzhľadom a hlavou plnou roztomilých krátkych vlasov. Ak máte okrúhlu tvár a chcete veľmi krátke vlasy, pred vyskúšaním niečoho iného by ste mali ísť na tento vzhľad.

13. Roztomilá blondínka Pixie:

Pixie účesy pre okrúhle tváre 3

Ženy s blond vlasmi môžu mať tento vzhľad bez väčších problémov. Vlasy sú asymetricky rozdelené a objemná časť vlasov má tvar ofiny a zakrýva čelo. Tento účes bude vyzerať veľmi rozkošne so spoločenskými šatami.

14. Wet Pixie:

Účesy Pixie pre okrúhle tváre 4

Na tento vzhľad potrebujete sprej na styling. Tento jedinečný pixie vyzerá na okrúhlych tvárach veľmi elegantne. Po ostrihaní vlasov týmto spôsobom stačí použiť stylingový gél alebo sprej alebo vosk na udržanie mokrého vzhľadu. Potom prstami upravte krátke vlasy a dodajte im požadovaný sofistikovaný vzhľad, ktorý ste vždy chceli.

15. Messy Pixie:

Účesy Pixie pre okrúhle tváre 5

Tento huňatý vzhľad za tie roky vystavilo mnoho celebrít. V tomto účese je stredná časť vlasov strapatá. Môžete to urobiť iba pomocou rúk. Predná strana však lepkavo zakrýva čelo. Potrebujete k nám vhodný stylingový gél, ktorý vašim vlasom zaistí pevné držanie.

16. Punk Pixie:

Účesy Pixie pre okrúhle tváre 6

Pixie prešiel revolučnou zmenou a teraz získal tento úžasný punkový vzhľad. Pokiaľ ide o punkový pixie, neexistuje žiadny konkrétny štýl. Môžete ho štylizovať podľa svojich preferencií. Na obrázku nižšie sa vlasy dotýkajú úrovne obočia a skryjú aj uši. Tento účes vyzerá na mladé dievčatá dosť pôsobivo.

17. Pixie s ofinou:

prichádza na Oscary v Hollywoode & amp; Highland Center 24. februára 2013 v Hollywoode v Kalifornii.

Tento pixie je o niečo dlhší ako predchádzajúce. Predná časť vlasov tu chráni čelo pred verejným pôsobením a robí tento účes ako okrajový strih. Účes vyzerá veľmi elegantne a je k nemu pripojený oldschoolový nádych.

18. Zaoblený Pixie:

Účesy Pixie pre okrúhle tváre 8

Tento strih vám najlepšie upraví okrúhlu tvár. S týmto účesom bude vaša tvár vyzerať krajšie. Vlasy neležia na čele a umožňujú vám zapôsobiť na našu krásu tváre.

19. Jednota formy a obsahu:

Účesy Pixie pre okrúhle tváre 9

Účes je v dnešnej dobe veľmi populárny, pretože ho nešportovala nikto iný ako Miley Cyrus. Je to absolútna krása, ktorá bude zobrazovať vašu vzdornú povahu. Dĺžku a farbu vlasov je možné ľahko predĺžiť.