9 roztomilých účesov pre dievčatá vo veku 13 až 19 rokov 2021

Si teenager? Tínedžerské roky (vek 13-19 rokov) sú najdôležitejším a najpodivnejším obdobím nášho života a v tom čase sa chcete stať trendovejšími a módnejšími. Účes teda prichádza tiež do módy, pretože je jedným z najdôležitejších faktorov vašej osobnosti. Teraz máme moderné a najlepšie dospievajúce účesy. Všetky sú o mladistvom a vtipnom vzhľade so súčasnými odtieňmi a výraznými štýlmi. Či už ide o večierok alebo inú príležitostnú príležitosť, teraz sa môžete s týmito krásnymi účesmi pre dospievajúce dievčatá pozrieť na to najlepšie. Čo tak ich vyskúšať?

Najlepších 9 najlepších účesov pre dospievajúce dievčatá:

Nasledovaním týchto vzrušujúcich trendov môžete získať nový vzhľad večierkov, školy a víkendov s priateľmi alebo pri konkrétnej príležitosti.

1. Francúzsky pletený chvost:

pletené účesy pre dospievajúcich

Urobte si účes s pomocou niekoho, kto je oboznámený s umením výroby francúzskych vrkočov. Tento účes je správnym výberom pre 13 inak 14-ročnú ženu. Môžete tiež vyskúšať tento ako školský účes.

2. Dospievajúce rovné vrstvy:

dospievajúce vrstvené zrážky

Použitím tohto účesu môžete vyzerať úžasne, ak máte medovo-blond vlasy rozpustené v rovných vrstvách. Je skvelý pre tenké, inak jemné vlasy, pretože ponúka vašim vlasom dodatočný popis a telo; urobte fantáziu plnších aj hrubších zámkov. Vrstva tiež zobrazuje farbu vašich vlasov zachytávaním a odrážaním svetla.

3. Messy Teenage Curly Look:

dospievajúce kučeravé účesy

Ak máte stredný účes, potom zdvih zvlnenia pomôže vybudovať nový štýl. S cvičením je to tiež bezproblémové. Tento účes je vhodný pre dievčatá, pretože kučeravé vlasy navždy dodávajú štýlu. V kondícii majú vlasy vrstvu, potom sa kučery zdajú byť stále lepšie.

4. Poker rovno s čelenkou:

jednoduché účesy pre dospievajúce dievčatá

Ak máte maslové blond vlasy, noste ich rozpustené a ozdobte ich korálkovou čelenkou, dodá vám to fenomenálny vzhľad. Čelenky sú obrovským doplnkom ľahkého rozpusteného účesu, preto sa rozhodnite pre odvážnu a pevnú čelenku pre deklarovanie štýlu, inak tenkú, elegantnú čelenku, ktorá dodá vášmu vzhľadu ďalší nádych pôvabu..

5. Bočné zametanie vlasov

dospievajúce účesy

Ak to chcete urobiť, jednoducho pozbierajte vlasy a pretiahnite ich na jednu stranu. Na pramene naneste malý sprej na vlasy a potom ich úplne potiahnite na jednu stranu tváre. V stave, v akom chcete, aby vaše dlhé vlasy vyzerali matne a nudne, upravte si ofinu, pretože celkovo dodávajú vašej tvári čistý vzhľad. Preto spojte vlnité vlasy s rovnou ofinou, inak bočne ofinou cez zadnú časť.

6. Bočné vrkoče pre dospievajúcich:

vrkoče pre dospievajúce dievčatá

Tento dospievajúci účes dáva štýlový a ohromujúci vzhľad. V tomto účese sú vaše vlasy spletené blízko pokožky hlavy, čo vytvára falošnú správu o štýle účesu „oholeného do strán“. Pred pletením si najskôr zmäkčte vlasy sérom proti krepovateniu, aby ste sa vyhli krepovateniu. Ťahanie laku na vlasy ich robí hladkými a lesklými každú noc alebo deň.

7. Konský chvost pre dospievajúce dievčatá:

dospievajúce účesy z chvosta

Konský chvost je jednodielny účes, ktorý je rýchly, jednoduchý a zároveň uvoľnený. Môžete sa však zbaviť obvyklého elegantného chvosta, ktorý je určený pre koketný. Musíte sa vysmievať koreňom okolo čela hlavy. Nechajte niekoľko švihnutí sklopiť sa k vášmu chrámu, aby poskytli hravý vzhľad. Z koruny sa dá tiež pekne nafúknuť.

8. Tenké plážové vlny:

horúce dospievajúce účesy

Ak máte svetlé vlasy, potom tieto plážové, kučeravé vlny ponúkajú bezstarostný a sebavedomý vzhľad. Je vhodný pre jemné aj tenké vlasy, pretože operené konce spôsobujú klam silnejších a plnších chĺpkov. Zatlačte vlasy plné objemu, aby mali dodatočný vplyv, skúste teda penu na zväčšenie veľkosti, inak si vlasy vyfénujte v natáčkach..

9. Účes rozstrapatených vĺn pre dospievajúcich:

jednoduché účesy pre dospievajúcich

Vychutnajte si svoje vlastné vlasy tým, že časť vlasov zakryjete na hrubom kulme na miernom ohni a nastavíte ich ľahkým lakom na vlasy, vďaka ktorému budú vaše vlasy krehké a tvrdé. Plán je zahrnúť obrovské vlny, ktoré tiež prejdú, kým to dosiahnete!

Dospievajúce dievčatá milujú špeciálne obdobie sladkých krásnych pohľadov a nežného mladého veku. Na oblečení a štýlových vzhľadoch dosť záleží, a preto sa tento článok zameriava hlavne na to najlepšie dospievajúci účes a dúfam, že vám to veľmi pomôže.