Musíte vedieť body počas 22 týždňov tehotenstva: fakty a povinnosti.

22 týždňov tehotným dámam sa často kladú otázky ako: „Ako sa dnes máte, všetko dobré?“ alebo niečo ako: „Ako sa má dieťa vo vašom brušku?“ Odpovede na všetky tieto otázky sa často spomínajú ako „mám sa dobre“ a „áno, teraz už jasne cítim pohyby dieťaťa“. Ale hlboko vo vnútri všetci vieme, že vás zaujíma, čo presne vaše dieťa tento týždeň robí. Alebo ak ste v 22. týždni tehotenstva, čo môžete očakávať.

Ovládajte svoje vzrušenie, pretože táto informácia vás môže viac prekvapiť a vďaka tomu budete opatrnejší v súvislosti s niekoľkými skutočnosťami a vecami, ktoré môžete urobiť a ktorým by ste sa mali vyhnúť. Tento článok vám, dúfajme, poslúži ako kus poznania, pretože vás budeme tiež informovať o diétnom pláne, ktorý je potrebné dodržiavať, spolu s niekoľkými tipmi a opatreniami, o ktoré by ste sa mali starať !! Takže ste pripravení byť informovaní o raste dieťaťa tento týždeň? Zistite viac prostredníctvom fotografií z tehotenstva počas 22 týždňov.

Musíte vedieť body za 22 týždňov tehotenstva

Obsah:

 1. Mesiace & Trimester indikujúci graviditu počas 22 týždňov
 2. Fyzické a psychologické zmeny u 22 -týždňovej tehotnej ženy (príznaky)
 3. 22 týždňov tehotná veľkosť dieťaťa & Hmotnosť
 4. Dieťa & Brucho vyzerá ako v 22. týždni tehotenstva
 5. Polohovanie dieťaťa počas 22 týždňov tehotenstva
 6. Diéta a cvičenie na 22. týždeň
 7. Lekárske testy & Skenujte počas 22 týždňov tehotenstva
 8. Tipy na 22 týždňov tehotenstva
 9. Opatrenia počas 22 týždňov pre tehotné
 10. S akými rizikami sa musíte stretnúť počas 22 týždňov tehotenstva
 11. Kontrolné zoznamy počas 22. týždňa tehotná

Mesiace & Trimester indikujúci graviditu počas 22 týždňov:

22 týždňov tehotenstva, koľko mesiacov? Mnohí takto uvažujú. 22 týždňov tehotenstva sa týka skutočnosti, že ste absolvovali polovicu tehotenskej cesty. Táto cesta tiež naznačuje, že ste vstúpili do 5. mesiaca tehotenstva, zatiaľ čo z hľadiska trimestrov to bude posledný mesiac druhého trimestra. Pred sebou šťastné tehotenstvo.

Pozrieť viac: Pohyb tehotných detí v 20. týždni

Fyzické a psychologické zmeny u 22 -týždňovej tehotnej ženy (príznaky):

22 -týždňová starostlivosť o tehotenstvo zahŕňa množstvo predbežných opatrení a vecí, ktoré je potrebné mať na pamäti. V tomto období je možné zaznamenať množstvo zmien, ktoré môžu byť dôsledkom fyzických aj psychických zmien.

 • Dvadsaťdva týždňov tehotenské príznaky začnú tiež viditeľnosťou strií. Môže byť ružový alebo purpurový a bude viditeľný na vašom hrudníku spolu s oblasťami prsníkov a stehien. Nakoniec sa stanú striebornými v dôsledku hormonálnych zmien, ktoré telo pozoruje. Niekto však môže nájsť relaxáciu, ak ho jemne vmasírujete olejmi alebo krémami.
 • Tehotenstvo 22. týždeň, čo môžete očakávať, zahŕňa aj ďalšie príznaky opuchnutých nôh a rúk, hrubšie alebo lesklejšie vlasy, zvýšenú frekvenciu chĺpkov na tele atď..
 • Opuchnuté ruky a nohy si môžete všimnúť uťahovaním prstencov alebo topánok. Príčinou môže byť nahromadenie väčšieho množstva tekutiny v tele, nazývaného edém. Môžete si však tiež všimnúť náhly silný opuch tváre, rúk a nôh, bolesť rebier, bolesť hlavy s problémami so zrakom alebo silné vracanie; odporúča sa okamžite konzultovať s lekárom, aby ste predišli komplikáciám.
 • Ďalej, čo sa stane v 22. týždni tehotenstva? Tehotná žena v 22. týždni môže byť navyše svedkom zmien, ako je koža, vrátane stmavnutia bradaviek a dvorcov, zmeny pokožky a zrýchlenia rastu nechtov..
 • V niektorých prípadoch môžu ženy tiež hlásiť výrazné žily na prsiach, čo je úplne normálne.
 • Na druhej strane, vaša zmena pokožky môže odrážať „špeciálnu žiaru“, ktorá bude jemnejšia a hladšia.
 • Vo výnimočných prípadoch môžu mať ženy problémy súvisiace s akné, ktoré je možné vyriešiť použitím produktov z akné dostupných na trhu.

Ďalšie príznaky:

 • Okrem týchto ďalších symptómov, ktorých môže byť tehotná pani dvadsaťdva týždňov, sú problémy s požitím, pretože vaše dieťa začína získavať vašu energiu podľa svojich požiadaviek, vaginálneho výtoku a citlivosti v blízkosti prsníkov, nemotornosti a chrápania..
 • Pokiaľ ide o vaginálne uvoľnenia, neexistuje žiadny špecifický liek alebo liečba, ktorá by ho zastavila. Namiesto toho sa to stane z nejakého dôvodu a naznačuje to, že sa vaše telo pripravuje na ďalšie zmeny, aby zvládlo tehotenstvo. Odporúča sa však udržiavať oblasť čistú a suchú, aby sa zabránilo infekcii.
 • Tiež kŕče v nohách, pálenie záhy, zápcha, vyčnievajúci pupok a závraty sú niektoré ďalšie voliteľné príznaky, ktoré hlásilo niekoľko žien vo veku 22 týždňov. Je to tiež obvyklé a môže to byť dôsledok hormonálnych zmien alebo vtedy, keď sa vášmu telu stále darí prijať toto tehotenstvo. Odporúčame však nahlásiť každý minútu problém alebo problém, s ktorým sa stretnete, aby ste si boli istí bezpečnosťou svojho zdravia a bezpečnosti dieťaťa..
 • Okrem toho si všimnete zmenu svojho brušného gombíka počas 22 týždňov. Bude to viac smerom k vonkajšej strane. Bude to skôr ako forma naruby !! Neboj sa; je to výsledok zmeny veľkosti brucha. Čoskoro po doručení zmizne.
 • Niektoré ženy navyše počas tejto fázy uviedli, že majú zvýšenú chuť na sex. Príčinou môže byť zvýšené libido spolu s meniacimi sa hormónmi vo vašom tele počas tohto týždňa tehotenstva. Nie je to len tak; je mnoho ďalších vecí, o ktorých by ste mali vedieť.

22 týždňov tehotná veľkosť dieťaťa & Hmotnosť:

Do tohto týždňa sa vykoná váš 22 -týždňový tehotenský ultrazvuk. Veľkosť dieťaťa v 22. týždni tehotenstva bude od koruny po pätu dlhá asi 27,8 cm (11 palcov) a bude predstavovať miniatúru novonarodeného dieťaťa..

Naopak, hmotnosť dieťaťa v 22. týždni tehotenstva bude okolo 15,17 uncí, čo je ekvivalent 430 gramov. Toto pol kilové dieťa bude v niečom podobné veľkosti kokosu !! Do tejto doby sa očné viečka dieťaťa vyvinú, ale zostanú zatvorené do 28 týždňov. Jeho končatiny sa vyvinú a začnú fungovať a matka bude cítiť jeho kopance, pružné pohyby a zovretie rúk ako 22-týždňové tehotenské príznaky. Matka môže byť tiež svedkom pohybov dieťaťa počas 22-týždňového tehotenstva počas odpočinku, jedenia a dokonca aj spánku !! Je to všetko kvôli rastúcemu plodu, ktorý pripravuje telo vášho dieťaťa.

Dieťa & Brucho vyzerá ako v 22. týždni tehotenstva:

Budete radi vedieť, čo sa stane v 22. týždni tehotenstva, pretože ste už prešli polovicu tejto cesty. V 5. mesiaci vášho tehotenstva budú pery, viečka a obočie výraznejšie. Je prekvapujúce, že tvorba očí je dokončená do tohto mesiaca, ale farba oka, známa tiež ako dúhovky, stále nemá proces pigmentácie, čo znamená, že farba oka nie je potvrdená..

Štúdie odhalili, že vaše dieťa bude mať iba 1% telesného tuku a časom sa bude zvyšovať, aby produkovalo a udržiavalo telesné teplo. V medicíne sa telesný tuk prítomný v tele dieťaťa nazýva hnedý tuk, ktorý sa dá v krátkom čase premeniť na energiu..

Pozrieť viac: 21 týždňov tehotná

Polohovanie dieťaťa počas 22 týždňov tehotenstva:

V tejto 22-týždňovej pozícii tehotného dieťaťa bude váš úchop, sluch a vízie dieťaťa silnejšie. Nasleduje zoznam vývoja tehotného dieťaťa počas 22 týždňov, ktorého bude vaše dieťa svedkom:

1. Krvné funkcie:

Približne v tomto čase začína pečeň dieťaťa plne pracovať, pričom produkuje moč filtrovaný pečeňou. Ale hlavným vrcholom týždňa sú červené krvinky vášho dieťaťa. Celé tieto týždne sa živil vašim podielom krvi a do 22. týždňa už dieťa môže produkovať červené krvinky. Tieto červené krvinky, ktoré je potrebné rozložiť enzýmami, ktoré už teraz zázračne začnú v tele vášho dieťaťa. Potom prichádza otázka energetických buniek rozložených z červených krviniek. Vaše dieťa teraz môže produkovať bilirubín.

2. Sense Alert:

Do 22. týždňa ste už ako matka prekročili strednú hranicu a vaše dieťa tiež. Vaše dieťa je teraz napoly vyformované a funguje ako lesklý nový cent. Jeho akútna sieť nervov vo vnútri jeho tela sa vybudovala a rástla. Nervové konektory, myelín, začali do mozgu odosielať rýchle impulzy, a preto sa jeho zmysly postupne vyvíjajú. Je možné si všimnúť zívnutie a rysy tváre, ako napríklad úsmev. V ďalších veľkých správach je jeho zovretie stále silnejšie, pretože sa mu zlepšuje zrak a dáva si pozor na váš hlas, aby sa zoznámil.

3. Pohyby:

Do hnutia dieťaťa v 22. týždni je možné rýchlo určiť pohlavie dieťaťa, čo je niečo, čo by lekári nemali uvádzať. Čo sa však dá zachytiť na ultrazvuku, je to, že vaše dieťa pomaly ožíva. 22 -týždňový tehotenský ultrazvuk môže zachytiť jej zábery, ako sa motá po zmene polohy a dokonca spí vo svojej ďalšej obľúbenej polohe. Je možné zaznamenať určité pohyby, napríklad dotyk tváre alebo cmúľanie palca alebo usmievanie sa alebo mračenie atď.

4. Rast dieťaťa:

V 22 -týždňovom tehotenstve dieťaťa sa z dieťaťa vyvinul jedinec, ktorý pripomína miniformu matky alebo otca. Tvár je teraz výrazná a zubné púčiky a ďasná sa posilňujú. Teraz je srdcový tep dieťaťa počuteľný a teraz váži 1 libru. Jeho prst a nechty na nohách sú vytvorené, rovnako ako jeho oči; dúhovka však ešte nie je vyvinutá.

5. Orgány:

V tejto fáze sa dieťa vyvinie vo všetkých vnútorných orgánoch a už začnú pracovať. Začne sa činnosť pečene a obličiek; Odpady budú filtrované obličkami a pečeň začne produkovať červené krvinky. Pľúca začnú prijímať kyslík a vydychovať oxid uhličitý. Začne fungovať aj Srdce; tlkot srdca možno počuť stetoskopom na bruchu matky. V tomto štádiu sa vyvíja nervový systém, pretože v tele dochádza k hromadnému prepojeniu nervov. Generuje sa aj funkcia mozgu.

6. Kosti:

Je to čas, kedy sa kosti začali vyvíjať a získavali silnejšiu štruktúru. Dieťa teraz získava schopnosť pohybovať sa svojimi orgánmi, nie ako pohyby v počiatočnom štádiu, ale pohyby teraz budú iné a pozoruhodné. Ako dieťa má teraz vyvinuté kosti a kĺby, jeho chvostové kosti začínajú degradovať. Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú musíte mať v tomto štádiu na stave svojho dieťaťa a dieťaťa, je pravidelný príjem vápnika. Príjem mliečnych výrobkov a potravín bohatých na vápnik je dôležitý, pretože dieťa potrebuje viac vápnika na vývoj kostí.

Diéta a cvičenie pre 22. týždeň:

Diéta:

Diéta v 22. týždni tehotenstva vyžaduje dobrý a výživný príjem. Dôvodom je, že vaše dieťa teraz môže potrebovať svoje dobré jedlo, pretože potrebuje energiu z vášho tela. Ženy sa v tomto období väčšinou cítia dehydrované, a preto sa odporúča vidieť vodu ako svojho najlepšieho spoločníka. Nielenže udrží telo hydratované, ale vyživí aj dieťa !! Druhá priorita je pridelená proteínom; Uistite sa, že máte diétu bohatú na bielkoviny, aby ste zaistili zdravý a hladký vývoj do 22 týždňov tehotného plodu.

Čo jesť v 22. týždni tehotenstva? V prípade matiek, ktoré nie sú vegetariánkami, môže byť požiadavka na bielkoviny pokrytá príjmom mäsa a mäsových výrobkov, zatiaľ čo v prípade týchto vegetariánskych tehotných matiek bude úloha zahŕňať strukoviny, tofu, sójové výrobky a ďalšie podobné potravinové výrobky. Pre istotu však môžete tiež požiadať lekára, aby vám predpísal kvalitný proteínový doplnok.

Ženy sa počas tehotenstva stretávajú aj s problémom zápchy. Uistite sa preto, že do svojho diétneho plánu zaradíte plný tanierový šalát. Šaláty môžu byť buď z ovocia, zeleniny alebo z kombinácie oboch. Vášmu telu dodá potrebné množstvo vlákien, ktoré vyriešia problémy so zápchou. Nezabudnite do tohto taniera pridať paradajky, mrkvu a červenú repu s banánom, vodnými melónmi a jablkami.

Odporúčame tiež zahrnúť zelenú listovú zeleninu do diéty počas 22 týždňov, pretože podporuje prísun železa. Okrem toho môžete tieto plody tiež stlmiť pohárom mlieka, aby ste urobili smoothie, aby ste mali zmenu!!

Cvičenie:

Všeobecne sa panvové natiahnutie osvedčilo ako najlepšie pri pravidelných pôrodoch. Toto cvičenie uvoľnilo panvovú oblasť a je možné ho vykonať pomocou lopty, stoličky alebo dokonca vankúša !! Môžete tiež cvičiť jogu, aby ste uvoľnili svoje telo. Cieľom je tiež upokojiť nervový systém a posilniť zdroj energie skrytý vo vašom tele. Chôdza je navyše považovaná za najlepšie cvičenie počas 22. týždňa tehotenstva.

Preto sa odporúča absolvovať pravidelnú 30 -minútovú prechádzku, byť fit a mať zaistené zdravé zdravie. Táto prechádzka tiež zabezpečí zdravý rast plodu a potvrdí obvyklé prenosy tekutín z tela matky do tela plodu.!!

Tehotná žena môže navyše cvičiť plies na posilnenie hamstringov, zadku a kvadricepsov, spolu so zlepšením rovnováhy. Cvik na ležiace vnútorné a vonkajšie stehno bokom je okrem plies prospešné aj pre očakávané matky !! A to má za následok silné jadro a vnútorné stehná. Cvičenie na doske, zvinutie a zdvíhanie a rad jednej ruky sú niektoré z ďalších činností, ktoré je možné počas tehotenstva vykonávať..

Okrem toho by každý deň v 22-týždňovom tehotenskom cvičení malo byť zahrnutých 25 drepov, 25 dosahov stola, 25 klikov, spolu s 25 predĺženiami nohy, 12 bočných tricepsových klikov na stranu, 12 kolísavých výpadov na nohu a šikmý zdvih nohy na stranu. každý !! Tieto cvičenia by ste mali cvičiť iba pod dohľadom odborníka. Ak chcete splniť toto kritérium, môžete sa tiež zúčastniť kurzov jogy alebo posilňovne vo svojom okolí.

Pozrieť viac: 29 -týždňový vývoj plodu

Lekárske testy & Skenujte počas 22 týždňov tehotenstva:

Dvadsaťdva týždňov starostlivosti o tehotenstvo zahŕňa aj rutinné prehliadky a testy. Väčšina žien bude mať tento mesiac naplánovaný ultrazvuk. Okrem toho vám bude predpísaný aj test moču, krvný test a test tolerancie glukózy. Lekári môžu tiež navrhnúť ďalšie testy na základe zdravotného stavu matky a jej anamnézy. Váha a krvný tlak sa však musia vždy kontrolovať, aby sa monitoroval zdravotný stav nastávajúcej matky spolu s jej dieťaťom. V prípade nízkeho krvného tlaku možno matke odporučiť náhrady ako je kokosová voda alebo zmes cukru a soli na udržanie TK. Na zaistenie zdravia vášho nenarodeného dieťaťa vám môže byť tiež odporučený test s trojitým displejom alebo testom s tromi markermi, krvný test spolu so sexuálne prenosnými infekciami alebo STI..

Aké sú rady? & opatrenia, ktoré je potrebné vykonať počas 22 týždňov tehotenstva?

V prvom rade gratulujeme k úspešnému absolvovaniu cesty napoly tehotenstvom !! Ale pamätajte, že preteky začínajú !! Uvedomte si preto niekoľko základných rád a predbežných opatrení týkajúcich sa 22 týždňov tehotenstva, čo môžete očakávať, ktoré sú nevyhnutné pre vás, ako aj pre zdravý rast a vývoj dieťaťa.

Tipy na 22 týždňov tehotenstva:

1. Vždy buďte uvoľnení a šťastní a vyhnite sa stresu kvôli čomukoľvek; to povzbudí rast dieťaťa!!

2. Majte správne vyváženú stravu, aby ste obohatili svoje telo o všetky nevyhnutné živiny, ktoré uspokoja telesné potreby. Vyhnite sa však prejedaniu; namiesto toho sa môžete zamerať na niektoré malé jedlá.

3. Sledujte pohyby dieťaťa, pretože je nevyhnutné posúdiť vývoj plodu. Ak dlho nemôžete nič cítiť, ihneď sa poraďte s lekárom.

4. Skúste si dať niekoľko silových spaní, než by ste mali počas denných hodín dlho spať. Udrží vás svieži a udrží stres.

Opatrenia počas 22 týždňov pre tehotné:

5. Skúste absolvovať rutinné prehliadky bez dlhých intervalov. Tieto kontroly vás informujú o správnych a správnych informáciách o vývoji rastu dieťaťa.

6. Vyhnite sa diéte počas tehotenstva, pretože je prirodzené, že v tomto období každá žena priberie na váhe 22 týždňov. Môžete však znížiť svoju hmotnosť, ak máte nadváhu, po pôrode.

7. Vyhnite sa konzumácii akýchkoľvek nechcených tabliet alebo liekov. Ak je to potrebné, pred použitím sa môžete poradiť s lekárom, aby ste boli na bezpečnejšej strane.

8. Začnite svoj deň miernymi cvičeniami. A nezabudnite zapojiť cca. Tridsať minút chôdze vo vašej rutine !! Táto chôdza zaistí kondíciu vášho tela!!

9. Skúste počas dňa konzumovať primerané množstvo tekutín !! Môže to byť vo forme kokosovej vody, ovocných štiav, polievok, koktailov, mlieka atď. Môžete tiež vyskúšať niektoré domáce limonády, zloženie soli a cukru vyrovná obsah elektrolytu vo vašom tele a bude prospešné do 22 týždňov. tehotný plod tiež!!

Okrem toho je potrebné, aby ste si so svojim partnerom zachovali rovnakú lásku a náklonnosť. Zmeny nálady sú prirodzené a počas tehotenstva sa u žien zvyšujú. Ale nechajte všetky sťažnosti bokom a užívajte si lásku znova !! Je tiež potrebné informovať partnera o všetkých možných zmenách, ktoré vo svojom tele zaznamenáte, bez ohľadu na fyzický, psychický a emocionálny stres. Výsledkom tohto zdieľania a starostlivosti bude tiež podpora vytvárania šťastných hormónov v tele, zmierňovanie stresu a úzkostných stavov.

S akými rizikami sa musíte stretnúť počas 22 týždňov tehotenstva?

Je nevyhnutné si uvedomiť také komplikované podmienky pre normálne doručenie; tieto riziká môžu poškodiť vás alebo vaše dieťa počas 22. týždňa tehotenstva !! Tehotná dáma by si mala okrem všeobecných testov uvedomiť aj potraty a ich možnosti. Potraty sa týkajú straty tehotenstva v prvých 20 týždňoch. Môžete si to všimnúť pri vaginálnom špinení alebo krvácaní. Odporúčame vám, aby ste v prípade, že uvidíte, že sa vám to deje, okamžite vyhľadali lekára.

Konzumácia kofeínu je stále otáznym faktom. Niektoré štúdie favorizujú konzumáciu kofeínu, zatiaľ čo iné uvádzajú, že sa konzumácia kofeínových výrobkov nemieša. Obmedzte teda používanie kofeínových výrobkov vo vašej strave. Ženy môžu tiež zaznamenať pravidelné kontrakcie pred 37 týždňami tehotenstva v dôsledku predčasných alebo predčasných pôrodných bolestí. Dieťa dodané pred týmto týždňom je často považované za predčasne narodené dieťa.

Malý počet tehotných žien je tiež náchylný na stav preeklampsie, ktorý koreluje s vysokými hladinami krvného tlaku v tele. Tento stav môže podporovať aj obsah bielkovín v pečeni, obličkách alebo moči.

Kontrolné zoznamy počas 22. týždňa tehotenstva:

Váš kontrolný zoznam 22 -týždňovej tehotnej dámy by mal poznať nasledujúce kritériá:

 1. Pite veľa vody, aby bolo vaše telo hydratované. Navyše pozorne sledujte farbu moču, pretože vás upozorní na potrebu obsahu vody vo vašom tele..
 2. Nebuďte leniví a začnite deň pohodlnými a ľahkými cvičeniami. Môžete tiež začať s chôdzou a strečingom. Toto cvičenie zabráni napínaniu svalov a uvoľní vašu myseľ a telo.
 3. Jedzte zdravé jedlo a mlsajte po celý deň. Vyhnite sa prejedaniu a zvýšte počet malých jedál denne vrátane konzumácie zdravého občerstvenia.
 4. Vyhnite sa dlhému spánku, namiesto toho dávajte prednosť dennému spánku.
 5. Zachráňte svoje tehotenské spomienky zápiskami a fotografiami. Možno jedného dňa budú pre vaše dieťa rozprávkou na dobrú noc.
 6. Začnite plánovať oslavu pre bábätko a vyberte svojmu dieťaťu niekoľko atraktívnych mien !! Toto plánovanie zachová vaše 22 -týždňové tehotenské obrázky veľmi kreatívnym spôsobom.
 7. Pred pôrodom si naplánujte cestu pred tehotenstvom. Tento výlet nielenže osvieži vašu náladu, ale tiež pokryje vzdialenosť medzi vami a vašim partnerom, ktorá vznikla v dôsledku vašich zmien nálad..

V neposlednom rade si užívajte tehotenstvo naplno !! Toto obdobie je nezabudnuteľným zážitkom na celý život, ktorý vás rozveselí vždy, keď uvidíte svoje dieťa smiať sa!!

Často kladené otázky a odpovede:

Q1. Aká by mala byť skutočná veľkosť hrčky počas 22. týždňa tehotenstva?

Odpoveď: Vaše dieťa bude mať každý deň až do dátumu pôrodu väčšiu veľkosť. Tento rast by mal byť dobrými príznakmi tehotenstva počas 22 týždňov, pretože ho možno použiť na predpovedanie rastu dieťaťa. V tomto období tehotenstva bude detský hrbolček dlhší asi o 20 až 24 cm, meraný od panvovej kosti k hornej časti maternice..

Q2. Existuje nejaká konkrétna sadzba, pomocou ktorej je možné vypočítať pohyby dieťaťa počas 22. týždňa tehotenstva?

Odpoveď: Nie, taký výpočet na posúdenie pohybu dieťaťa neexistuje. To úplne závisí od rastu plodu. S pribúdajúcim časom však budú tieto pohyby stále silnejšie. Nie je špecifické pre 22. týždeň tehotenstva, čo môžete očakávať, ale vaša strava tiež zohráva zásadnú úlohu vo vývoji plodu.

Q3. Je niečo konkrétne, o čo by som sa mal starať počas tehotenstva v 22. týždni?

Odpoveď: Nie, v tomto období nie je nič konkrétne, čo by ste mali urobiť. Musíte však správne sledovať stravu, aby ste udržali zdravé zdravie dieťaťa. Nezabudnite tiež na pravidelnú návštevu lekára !! Udržujte svoje telo zahriate miernym cvičením a chôdzou. A podajte si do tela dostatočné množstvo tekutín.

Dvadsaťdva týždňov tehotenstva je medzitým medzníkom počas tehotenstva a bude vám stále pripomínať cestu, ktorú ste s láskou a láskou absolvovali. Na zvyšok turné sa musíte pripraviť. V tomto období môže nastať veľa vzostupov a pádov, ale pamätajte na malý život, ktorý vo vás preniká. Koniec koncov, úsmev vášho dieťaťa sa nedá porovnať s žiadnymi takými tehotenskými bolesťami v 22. týždni. Sústreďte sa na zdravú výživu, správny spánok, rutinné prehliadky a testy, cvičte jogu alebo cvičte a ste o krok bližšie, aby ste svoje dieťa držali v náručí.