Top 9 trendových návrhov dlhých tričiek pre mužov a ženy

Obliekať si dlhé tričká nie je hračka pre každého. Napriek tomu, že z príliš veľkých šiat človek vyzerá veľmi mohutne, ak môže človek športovať v týchto extrémne veľkých tričkách, nevytvorí sa nič iné, ako módne vyhlásenie. Spočiatku bol tento dizajn vnímaný ako módna chyba, ale potom, keď ich začalo nosiť niekoľko celebrít, popularita mnohonásobne rástla. Dlhé tričká sú pravdepodobne najobľúbenejším vrchným odevom na celom svete. Príchod v štýle, rozsahu, veľkosti a farbách je doslova pre každého.

Najlepšie a štýlové modely dlhých tričiek pre pánov a dámy:

Pozrime sa na 9 najlepších najnovších kolekcií tričiek s dlhou dĺžkou.

1. Nadrozmerné tričká:

Nadmerné dlhé tričká

Ako vieme, sú to tričká nadmerných veľkostí a niekedy dokonca prichádzajú aj v prevedení tričiek s dlhým rukávom. Spravidla sú ľahké a trvanlivé, a preto ich väčšina ľudí uprednostňuje. Všeobecne platí, že hoci by ste našli ľudí, ktorí sa rozhodnú pre čiernobielu farbu, je inak k dispozícii vo všetkých farbách.

2. Galaktický dizajn:

Dlhé tričko Galactic Design

Tieto tričká s dlhým rukávom pre ženy prichádzajú v prevedení Galaxy. Výtlačky a tkanina sú jedinečné a zdá sa, že ste okolo veľkého množstva hviezd. Tento dizajn je na trhu relatívne nový a veľmi preferovaný.

3. Štýl Swag Bandana:

Dlhé tričko v štýle Swag Bandana

Chcete vyzerať ako Desi Kalakar Honey Singh! Tieto extra dlhé tričká sa dodávajú v štýle Swag Bandana ako YoYo Honey Singh. Ľudia, ktorí majú radi spevákov a rockové hviezdy, väčšinou vyjadrujú uznanie svojou módou a obliekaním sa ako oni.

4. Zabijak módy:

Dámske módne dlhé tričko Killer

Ďalšou vlastnosťou týchto dlhých tričiek je, že vyzerajú mimoriadne módne. Môžete ich spojiť s džínsami, nohavicami a dokonca aj bláznivo vyzerajúcimi klobúkmi a šiltovkami. Prispôsobte sa tiež čo najviac nosením robustného šperku.

5. Pánska móda:

Dlhé tričko, pánska móda

Pánske dlhé tričká sú veľmi vhodné pre tých, ktorí chcú zaujať ostatných svojim aktualizovaným zmyslom pre módu. Trh a internet sú zaplavené návrhmi týchto dlhých tričiek. Môžete si ich dokonca prispôsobiť podľa svojich požiadaviek a potrieb.

6. Street Style:

Dlhé tričko v pouličnom štýle

Pánsky sortiment dlhých tričiek má tiež pouličný vzhľad alebo pouličný štýl. Chlapci vyzerajú ako gangstri a rozhodne sú veľmi príťažliví. Vždy by ste našli dievčatá slintajúce po zloduchoch, takže ak vám dlhá košeľa dodá pouličný štýl a zlý vzhľad, stojí za to každý cent.

7. Štýl celebrít:

Tričko v štýle Celebrity

Ako už bolo spomenuté, dlhé pánske tričká čerpali inšpiráciu od celebrít a popových hviezd. To je veľmi bežné a ak v dnešnej dobe zapnete hudobné kanály, nájdete maximálne celebrity v dlhých tričkách. Dokonca aj v minulosti veľa celebrít nosilo tento vzhľad.

8. Dlhé kožené tričká:

Dlhé kožené tričká

Ďalší rad pánskych tričiek s dlhým rukávom má exotické vzory v koženej tkanine. Buď je kormidlo kožené, alebo je úplné tričko vyrobené z látky podobnej koži. Toto je na módnom trhu nové a stále viac ľudí to využíva.

9. Tričko s dlhým chvostom:

Tričko s dlhým chvostom

Ďalšou kategóriou pánskych tričiek s dlhým rukávom je tá, ktorá je zo zadnej strany mimoriadne dlhá. Hovorí sa im tričká s dlhým chvostom, pretože predná a zadná časť týchto tričiek má rôznu veľkosť. Na trhu sú tiež celkom bežné.

Dlhé tričká pre muža a ženu sú v trende už nejaký čas. Môžete preskúmať trh a zistiť najnovšie trendy v tomto sortimente a kategórii. Sú super módne a veľmi pohodlné.