9 štýlových a trendových nápadov na dizajn trička

Grafické štýly už dlho zaujímajú ľudí z celého sveta. Radi prostredníctvom týchto obrázkov vyjadrujeme svoje ja a sme kreatívni. Grafické tričko je jedným zo spôsobov, ako môžeme svetu ukázať vnútornú bytosť.

Najnovšie a módne grafické tričká pre mužov a ženy:

Vyberte si grafické tričko, ktoré pre vás niečo znamená, z nižšie uvedených.

1. Trendové grafické tričko:

Trendové grafické tričko

Zaobstarajte si jedno z týchto grafických tričiek, na ktorých sú najnovšie výtlačky. Tieto tričká sú zvyčajne elegantné a majú vyhrnuté rukávy, aby ste ich ešte lepšie videli. Vyberte grafický obrázok, ktorý vyzerá sexy a módne.

2. Charakterové grafické tričko:

Charakterové grafické tričko

Vyberte si, či chcete mať svoju obľúbenú postavu ako grafickú potlač na tričku. Tieto tričká s grafickou potlačou vám ponúkajú klasický štýl a sú doplnené ikonickými obrázkami. Vyberte si farby, ktoré máte radi, alebo siahnite po známej čiernej.

3. Vintage grafické tričko:

Vintage grafické tričko

Cool frajer by mal mať aj jedno tričko z kolekcie Vintage. Tieto pánske grafické tričká sú úžasné. Majú na sebe vytlačené kúzlo starého sveta a grafické obrázky minulosti.

4. Kreatívne grafické tričko:

Kreatívne grafické tričko

Ďalšou skvelou voľbou pre grafické tričká sú kreatívne tričká, ktoré sú super cool. Tieto kreatívne návrhy si môžete kúpiť vytlačené na tričkách alebo si ich môžete urobiť aj sami. Buďte kreatívni a myslite na úžasný dizajn, ktorý je úplne jedinečný. Skúste aj iné vzory podľa svojej témy.

5. Zábavné grafické tričko:

Vtipné grafické tričko

Muži, ktorí radi pôsobia vtipne a rozosmievajú dámy, si určite užijú jedno z týchto vtipných tričiek. Tieto grafické pánske tričká majú vtipné obrázky a nápisy. Vyberte si taký, ktorý vynikne a určite bude hitom žien. Toto biele tričko upúta chytľavý vzhľad vášho outfitu.

6. Grafické tričko Deep V:

Grafické tričko Deep V

Tieto nádherné dámske grafické tričká s hlbokým výstrihom do V sú super cool a sexy. Použitý materiál je mäkký a príjemný na dotyk. Potlače na tričkách sa týkajú žien a môžu byť aj vtipné alebo sarkastické. Získajte tento vzor k svojim bežným čiernym džínsom alebo čiernym nohavičkám.

7. Grafické tričko bez rukávov:

Grafické tričko bez rukávov

Vyberte si ležérne grafické tričká bez rukávov pre ženy. Jedná sa o tričká bez rukávov hlbokého strihu, ktoré majú tiež hlboký krk. Tričká môžu byť dlhé, priliehavé a môžu byť kombinované s legínami. Dámy si môžu vyskúšať tento typ trička aj na rannú prechádzku.

8. Grafické tričko s dlhým rukávom:

Grafické tričko s dlhým rukávom

Ďalšou skvelou možnosťou v grafických tričkách je tričko s dlhým rukávom. Väčšina týchto tričiek má super potlač vpredu a tiež na rukávoch. Dĺžka rukávov je potlačená grafickými návrhmi alebo nápismi.

9. Vlastné grafické tričko:

Grafické tričko na mieru

Jedným z najlepších grafických tričiek sú tričká na mieru, ktoré je možné vyrobiť podľa vášho vkusu. Môžete si vybrať obrázok a tlačové znenie, ktoré sa má použiť. Vyberte ich a potom si ich dajte vytlačiť na obľúbené tričko.

Grafické tričká sú najlepším spôsobom, ako vás kreatívne vyjadriť, dokonca aj vtedy, keď si môžete vytvoriť dizajn, ktorým si prispôsobíte aj svoje vlastné grafické tričko. Vyskúšajte niektoré ľahké grafické tričká na nadchádzajúce leto. Vyberte si z jedného z týchto štýlov, ako sú trendy, kreatívne alebo dokonca zábavné. Vyťažte maximum aj z vlastného štýlu DIY.