9 najlepších a kreatívnych reklamných tričiek

Propagačné tričká predstavujú skvelú marketingovú stratégiu pre spoločnosť alebo organizáciu. Tieto tričká sa používajú na firemné výlety a akcie. Používaním týchto tričiek sa značka vašej spoločnosti zvýši trojnásobne.

Najnovšie propagačné tričká pre vaše firemné využitie:

Vyberte typy, ktoré by sa vám mohli páčiť pre vašu konkrétnu organizáciu a jej potreby.

1. Dámske reklamné tričko:

Dámske reklamné tričko

Tieto skvelé reklamné tričká pre ženy sú ideálne do kancelárie a na udalosti. Sú to dobre padnúce tričká, ktoré majú golier a na koncoch rozparok. Tieto tričká na gombíky sú vhodné na formálne použitie.

2. Propagačné tričko na mieru:

Propagačné tričko na mieru

Propagačné tričko môžete získať na akúkoľvek akciu vo vašej organizácii. Tieto tričká sú vyrobené s dizajnom, ktorý by ste si vybrali. Môže to byť iba logo spoločnosti alebo niektoré formulácie. Získate dobré možnosti pri personalizácii akéhokoľvek loga pre vaše firemné akcie.

3. Propagačné tričko s plným rukávom:

Propagačné tričko s plným rukávom

Vyberte si reklamné tričko s dlhým rukávom na svoju ďalšiu firemnú akciu a urobte z nej úspešný. Tieto tričká sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu. Výtlačky sú umiestnené na prednom, zadnom a tiež na rukávoch. Tento druh tričiek je známy medzi chlapcami a dievčatami, na propagačnú akciu radi používajú tričko s rukávom..

4. Propagačné tričko s posádkovým výstrihom:

Propagačné tričko s posádkovým výstrihom

Promo štýly tričiek sa dodávajú v rôznych typoch krku. Najbežnejšími sú tričká s okrúhlym výstrihom alebo posádkou. Sú pohodlné a veľmi obľúbené. Návrhy je možné vykonať vpredu pre väčší náraz.

5. Kreatívne reklamné tričko:

Kreatívne reklamné tričko

Najlepším spôsobom propagácie trička je nechať si urobiť dva alebo tri rôzne štýly pre skupinu ľudí, ktorých máte. Vďaka tomu bude mať váš produkt maximálnu expozíciu a nápady sa môžu široko zobrazovať. Tieto tričká môžu byť maximálne kreatívne.

6. Rodinné propagačné tričká:

Rodinné propagačné tričká

Môžete získať promo tričká pre celú rodinu alebo jedno tričko, ktoré zobrazuje celú vašu rodinu. Sú vhodné na špeciálne príležitosti v rodine alebo počas prázdnin. Môžete ich dostať vo farbách, ktoré milujú všetci členovia rodiny. Ak máte v pláne organizovať akúkoľvek rodinnú akciu, táto bude vhodná pre vašu osobnú rodinnú udalosť.

7. Kontrastné propagačné tričká:

Kontrastné reklamné tričká

Zaobstarajte si tieto úžasné kontrastné farebné propagačné tričká pre logo svojej spoločnosti. Tieto propagačné tričká s potlačou sú najlepšou kúpou pre celú kanceláriu. Môžete ich použiť na akcie a vonkajšie miesta na budovanie značky vašej spoločnosti. Toto používajú najmä niektorí zamestnanci marketingových spoločností a pomáha im to viesť reláciu medzi davom.

8. Navrhnite propagačné tričká:

Navrhnite propagačné tričká

Doprajte svojmu ďalšiemu propagačnému návrhu trička, aby obsahovalo všetko, čo spoločnosť zastupuje. Tieto návrhy môžu byť pestré a môžu obsahovať dúhové farby alebo môžu byť iba logo alebo názov značky. Vyberte si vzory, ktoré upútajú pozornosť.

9. Grafické propagačné tričká:

Grafické propagačné tričká

Jedným z najlepších typov promo tričiek sú propagačné tričká na mieru. Tieto grafiky obsahujú ikonu produktu a znenie. Zadná grafika môže byť veľká a predná môže mať menšiu verziu.

Propagačné tričká sú najlepšou možnosťou na firemné akcie a schôdze. Prichádzajú v štýloch, ktoré sa líšia od štýlov krku až po problémy s dizajnom. Štýly sú perfektné a robia pre spoločnosť obrovský rozdiel.