9 najnovších modelov dámskych fialových topov v móde

Vrchná časť purpurovej farby má svoj vlastný význam. Má dva odtiene ako tmavo fialová a svetlo fialová. Oba odtiene budú v topoch vyzerať dobre. V hornej časti fialovej farby môžu byť rôzne štýly. Ak žena hľadá iba vrch purpurovej farby, získa v ňom veľa štýlov. Topy fialovej farby budú ladiť s oblečením spodnej časti čiernej, modrej a bielej farby. Ak je top dlhý, môžete ho skombinovať s džínsami alebo nohavicami. A ak je top krátky, môžete ho kombinovať so sukňou, džínsami alebo šortkami.

Moderné a krásne topy vo fialovej farbe a ich štýly:

V topoch fialovej farby získate veľa možností a prevedení. nižšie zdieľame niekoľko nových vzhľadov topov vo fialovej farbe.

1. Štýlový voľný fialový top:

fialové topy

Je to voľný top fialovej farby. Navrchu je veľa záhybov. Je to hlboký výstrih do V a krátky rukáv. V tomto fialovom tope sa budú dievčatá húpať. Je osadený v páse. Dievčatá ju môžu nosiť aj na vysokej škole. Na mladých dievčatách to bude skutočne vyzerať super. Má pekný vzor.

2. Fialový top s dlhým rukávom:

Fialový top s dlhým rukávom

Je to veľmi pekný vzor s topom fialovej farby s dlhým rukávom. Má vysoký a nízky štýl so zakrytým celým krkom. Vyzerá to tak, že na krku je uviazaná kravata. Toto dievča v tomto tope vyzerá ako princezná. Hodí sa k modrým džínsom slim fit a k plochej obuvi.

3. Sexy strih fialové topy:

Sexy fialový top

Tieto purpurové topy sú určené pre odvážne dámy. Krk je na oboch stranách hlboko nízky. K tomuto topu sa hodí retiazkový náhrdelník. Je bez rukávov a so vzorom do V. V tomto topu budú dievčatá vyzerať sexi a budú sa hodiť hlavne k lesklým farbám. Divákov to veľmi láka.

4. Tube Top vo farbe Purple:

Fialový vrch trubice

Tento purpurový top má rúrkový vzor. Nemá ramená. Začína sa hrudnou časťou a má krátku dĺžku. Čierna bunda pôjde pekne cez tento purpurový top. Dostane zápas s čiernymi šortkami. S týmto bude dobre vyzerať plný poník a dlhé náušnice.

5. Fialová čipka Top:

Fialový čipkovaný top

Tento purpurový top má krásne krajkové práce. Jedná sa o plný rukáv so vzorom čipky a krku. Má pekný vzor zadného krku. S modrými džínsami to vyzerá úžasne. Táto dáma vyzerá v tomto fialovom tope slávne a veľkolepo. S otvorenými vlasmi padne každému do oka.

6. Fialový top pre ženy:

Fialový top pre ženy

Je to dvojvrstvový vrchný rukáv fialovej farby s plným rukávom. Top je zo šifónového materiálu s okrúhlym výstrihom a mierne priliehavým v oblasti zápästia. Tento vzor bude najlepšie vyzerať u žien s modrými alebo čiernymi džínsami. Navrchu sú tri vrstvy a rukávy sú tiež vzorované.

7. Kryt krku fialový Top:

Kravský krk fialový top

Tento purpurový top má výstrih na krk s plným rukávom. Tento vzor krku bude na dámach skutočne vyzerať pekne. Na ľavej strane je veľa tlačidiel nariasených v jednej priamke. Dámy budú v tomto tope vyzerať štíhlo. Osloví zmysly, ktoré vzbudzujú záujem o vrchol.

8. Fialový top bez rukávov:

Fialový top bez rukávov

Tento purpurový top je bez rukávov s ohlávkovým výstrihom. Na krku je ozdobený retiazkou. Nositeľovi to poskytne charizmatickú osobnosť. Dievča bude vyzerať atraktívne a podmanivé srdce ľudí. Napriek tomu, že ohlávka je slušná. To je tiez pekne.

9. Dizajnový fialový top pre dámy:

Fialový top pre dámy

Tento purpurový top má na krku úžasný kvetinový vzor. Je to pekne vypracovaný top. Je to plný rukáv a okrúhly výstrih. Tenká retiazka na krku s malým príveskom a roztvorenými vlasmi chytí za srdce divákov. Dámy môžu nosiť tento top a dať nádhernú osobnosť.

Dámy by mali mať jasno v tom, aké vzory chce, keď sa rozhodla kúpiť iba vrch purpurovej farby. Pretože keďže v hornej časti sú k dispozícii tisíce odrôd, je celkom možné zamotať sa. Každý obchod bude mať svoj vlastný vzor. Fialová je upokojujúca farba a jej nositeľ bude vo fialovom tope vyzerať skvele.