15 najnovších trendov v topoch bez chrbta pre ženy v Indii

Vyzerať sexi a príťažlivo je nový trend. Keďže na trhu získava na obľube čoraz viac západných šiat, majú ženy medzi oblečením viacero možností. Topy bez operadla sú tiež v móde a majú obrovskú škálu farieb a prevedení. Nižšie sme vybrali do výberu tie najlepšie topy bez chrbta.

topy bez chrbta

Elegantné modely otvorených zadných dielov pre dámy s obrázkami:

Tu je zoznam 15 najlepších topov bez chrbta, z ktorých si môžu ženy vyberať.

1. Dievčatá s chrbtom bez chrbta v čiernej farbe:

Top bez chrbta s čiernymi šnúrkami

Módna voľba je čierna otvorená zadná časť navrhnutá s početnými šnúrkami zaviazanými k sebe krížom-krážom. Okrem zviazaných šnúrok je vertikálny dizajn komplikovane vyrobený aj s čiernymi kvetmi. Top má sexy vzhľad a musí byť vašou voľbou na párty vášho priateľa.

2. Dizajnová sivá farba, voľný chrbát bez chrbta:

Lesklý sivý chrbát bez chrbta

Jedinečný top bez chrbta s lesklou sivou farbou by mal rozhodne byť vo vašom šatníku. Sú navrhnuté bez chrbta a majú za sebou čiernu priehľadnú dlhú čipku, ktorá dodáva dokonalému vzhľadu. Voľné, aby sa zmestili na akékoľvek zakrivenie tela; tento top by bol prínosom pre každú ženu. Preto musí byť na zozname každej dámy.

3. Top bez chrbta so športovým vzhľadom pre ženy:

Športový top bez chrbta

Tento top patrí k tým, ktoré sú vhodné pre športový vzhľad. Vysoký zaväzovací drdol, robustné rifle pod topánkami, tento top by perfektne doplnil oblečenie. K črtám zvršku sa hodí obyčajná hrubá ružová farba. Tento opäť s voľným strihom by bol dobrou voľbou na nosenie počas jedného z vašich vysokoškolských dní alebo príležitostných výletov.

4. Top bez chrbta v tvare oválneho tvaru v gaštanovej farbe:

Hnedý vrch bez chrbta

Elegantný top na nosenie s dizajnom bez chrbta. Farba je chytľavá a dizajn bez chrbta v podobe oválneho strihu dodáva skôr triezvy vzhľad ako sexi. V kombinácii s čiernymi jeggings a vysokými podpätkami by to bolo perfektné oblečenie na akúkoľvek párty alebo rande. Toto musí byť na vašom zozname!

5. Top bez chrbta pre dievčatá v štýle Frock:

Top bez chrbta v štýle Frock

Žiarivo ružový top by priťahoval oči kohokoľvek. Vrchná časť je štylizovaná ako krátka sukňa s vrstvami rovného strihu a elegantným chrbtovým dizajnom. Vrchná časť by poskytla roztomilý vzhľad a bola by príjemnou voľbou pre jednu z vašich dievčenských párty.

6. Vrchná časť chrbta v tvare bieleho srdca:

Top bez chrbta v tvare bieleho srdca

Biely top s chrbtovým dizajnom v tvare srdca vás určite upúta svojim dizajnom a krásou. Top s rovným lemovaním bez zakrivených rukávov alebo akéhokoľvek zakrivenia v strihu je jedinečný. Jeden z vrcholov, ktorý vám umožní vyniknúť v dave, keď ho nosíte. Véčkový výstrih by dodal na kráse zvršku. Kúpte si ho na jednu z elitných večierkov, na ktorých by ste sa zúčastnili.

7. Dievčenská košeľa v štýle bez chrbta:

Tričko s vrchným výstrihom a chrbtom

Ružovo -biela pruhovaná košeľa s chrbtovou časťou opäť nesie svoje vlastnosti v ležérnom alebo športovom vzhľade. V kombinácii s priliehavými džínsami a voľne zaviazaným uzlom vzadu vám poskytne ležérny vzhľad, ktorý preferujete. Farebná kombinácia prúžkov je tiež vhodná pre akékoľvek z týchto dievčat alebo dám.

8. Ružový výstrih s výstrihom do pozadia:

Ružový top bez chrbta s rôznym výstrihom

Ružová farba vrchu je bežná, ale triezva. Má alter krk so strieborným prameňom, ktorý ho drží. Dobre sa hodí pre akýkoľvek neformálny výhľad, vždy môžete dať prednosť jeho kúpe.

9. Dámsky krátky top bez rukávov v ružovej farbe:

Krátky ružový top bez chrbta

Tento krátky ružový top dodáva oblečeniu jeden z týchto modelových lookov. Vhodná pre dievčatá s dokonalými krivkami tela, má iba tenkú šnúrku vzadu s gombíkom. Vrchná časť má striebornú podšívku, dokonca aj na krku. Vďaka hlbokému výstrihu a priliehavému poprsiu tomu môžu dať prednosť dievčatá, ktoré túžia po modeli.

10. Vytlačené Otvorené Hore:

Modrý chrbát bez rukávov

Potlač nikdy nevyjde z módy. A tento top s modrou farbou a bielymi potlačami dodáva nádherný vzhľad. V kombinácii s horúcimi nohavicami, ako je vidieť na obrázku alebo v ktoromkoľvek z vašich jeggings, by tento vrch poskytol pekný vzhľad. To musí byť vo vašom šatníku, aby ste patrili medzi tie topy s potlačou.

11. Top bez chrbta v dámskom štýle:

Plážový top bez chrbta

Tento top s pútavými viacfarebnými farbami a jedinečne tvarovanými uzlami vzadu dáva úžasný vzhľad. Ako naznačuje názov, tento top je vhodný na plážové nosenie. V kombinácii s krátkymi nohavicami alebo sukňou by ste určite vyzerali teplejšie. Kúpte si ho teda na jednu z dovoleniek v Goa!

12. Krátky výstrih bez chrbta:

Crop Top bez chrbta

Tmavo purpurový top s tradičnými potlačami a bez rukávov dodáva krásny vzhľad. Dievčatá, ktoré hľadajú všetky funkcie, tj. Orezanie, chrbát atď. Dizajn v jednom topu, to by pre nich bola radosť. Vrchná časť bude pôsobiť elegantne iba v kombinácii s čiernymi jeggingmi, a tak si ju kúpte na jednu z triezvych večierkov.

13. Hnedé otvorené zadné topy pre dievčatá:

Hnedý top bez chrbta

Jedná sa o top s gombíkom na vrchu vzadu a ponechaným otvoreným po zapnutí gombíkov, aby mal perfektný vzhľad bez chrbta. Lesklá hnedá farba pridáva na kráse dizajnu. To by bola najlepšia voľba pre vaše prvotriedne večierky.

14. Svetlomodrý vrch bez chrbta:

Svetlo modrý vrchný diel bez chrbta

Tento top s tenkým prúžkom vzadu a voľnou časťou hore vynechaným dodáva pekný vzhľad bez chrbta. Vrchná časť zobrazuje ležérny vzhľad vpredu, a preto je vhodná pre každý váš ležérny vzhľad.

15. Obyčajný biely chrbát bez chrbta:

Obyčajný biely chrbát bez chrbta

To by zaujalo každú z dám, ktoré túžia po horúcom vzhľade. Obyčajný biely vrch s tenkými uzlami vzadu spojený s potlačou jeggings by pôsobil pútavo. Kúpte si ho preto a uvidíte, že bude vyzerať teplejšie s nedbalo zopnutými vlasmi a plochými plochami na nohách.

Keď sa blížime ku koncu, vyššie uvedený zoznam by určite poskytol riešenie pre mätúce voľby mnohých žien. Buďte sexy a nádherná s jedným z týchto topov bez chrbta!