Ako získať kypré pery

Kypré pery sú perfektným spôsobom, ako vyzerať úplne elegantne pre každú ženu na celom svete. Existuje mnoho lekárskych spôsobov, ktorými môže dáma urobiť svoje pery plnšie, ale väčšina z týchto procesov je dosť drahá, a preto je mimo dosahu veľkého počtu žien. Existuje niekoľko dobre známych spôsobov, ktorými si môže človek zaobstarať kyprejšie pery doma pomocou prírodných prostriedkov na zväčšenie veľkosti pier. Tieto prírodné prostriedky je ľahké nájsť, ale v skutočnosti nie sú dostatočne známe. Kypré pery nie sú škodlivé a sú vlastne celkom módne a vyzerajú skvele na dámach, ktoré majú prirodzene tenké alebo menšie pery.

Kypré pery svedčia o tom, že akejkoľvek časti vášho tela je možné prispôsobiť, aby lepšie vyhovoval vašim potrebám, a to dokonca prirodzene. Nasleduje podrobný popis toho, ako získať kypré pery, aby ste mohli byť úplným stredobodom pozornosti pri príležitosti, ktorú chcete navštíviť.-

Ako získať kypré pery

Kompletná starostlivosť:

Prvým v zozname, ako získať bacuľaté pery, je úplná starostlivosť o tie vaše pery. Starostlivosť o vaše pery zníži problém so sušením a popraskaním a zlepší kvalitu vašich pier. Potom, čo sú všetky vaše pery mäsité a správna starostlivosť o vaše mäso rozhodne spôsobí, že bude rásť rýchlejšie.

Čím sú vaše pery hrubšie, tým je väčšia pravdepodobnosť, že budete mať plnšie pery. Pitná voda je veľmi dôležitou súčasťou, aby ste zostali zdraví a získali správnu sadu pier. Voda pomôže exfoliácii vašich pier a pomôže jej tak byť oveľa plnšie ako predtým. Skúste si so sebou vziať dobrý balzam na pery bohatý na SPF, aby ste mohli mať pery vždy vlhké.

Steam:

Steam je veľmi dôležitou súčasťou získania kyprších pier. Para a vazelína pracujú ruka v ruke, aby ste mali vlhšie a hrubšie pery. Čím viac budú vaše pery hrubé od vlhkosti, tým lepšie budete mať hrubé a kypré pery. Aby ste tento proces vykonali správne, naneste si na pery silnú vrstvu vazelíny, než sa vyberiete na teplú sprchu, ale neumývajte ju. Para z horúcej vody pomôže želé preniknúť medzi vaše pery rozšírením pórov v perách. Čím viac vazelíny prenikne do vašich pier, tým lepšie bude na ceste k plnším perám.

Peeling:

Peeling je ďalší dobrý spôsob, ako získať hrubšie pery. To je najlepšie, ak si doma pripravíte vlastnú zmes. Skúste zmiešať trochu medu s trochou hnedého cukru doma s trochou vody, aby sa zvýšila hustota pasty. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je priamo použiť túto pastu na pery po dobu troch minút a potom ju odstrániť čistou handričkou. Exfoliácia pomôže zväčšiť dýchací priestor pórov na vašich perách, čím bude časom plnšia.

Exfoliácia zubnej kefky:

Exfoliácia zubných kefiek je pravdepodobne najrýchlejším spôsobom, ako získať kyprejšie pery. Po rannom čistení zubov skúste po vyčistení odlupovať pery zubnou kefkou. štetiny zubnej kefky sa budú pohybovať po vašich perách a okamžite zvýšia pevnosť a kypré pery, ktoré vydržia viac ako 4 hodiny, kým sa spustia.

Toto sú jedny z najlepších spôsobov, ako získať doma plnšie dlhotrvajúce pery, a preto ich vyskúšajte ešte dnes. Určite pomôžu časom zvýšiť vaše pery.