Najlepších 9 romantických návrhov tetovania pier s obrázkami

Tetovania na perách sú kozmopolitné a zvyčajne znamenajú formát tetovania s červenými rúžmi. Normálne je určený na sexepíl, keď sa aplikuje na intímne oblasti, ako sú boky, krk atď. Nielen jednoduchá rúž na tetovanie s červenými perami, ale niekedy môže mať aj iný formát. Táto forma tetovania môže byť umiestnená v akejkoľvek časti tela.

Najlepšie a roztomilé tetovanie pier s obrázkami:

Niektoré z najlepších tetovaní na perách sú stručne popísané.

1. SEX APPEALLING LIP TATTOO:

SEX APPEALLING LIP TATTOO

Červené tetovacie pery v tomto druhu foriem sa používajú predovšetkým na apel na sex. Existujú ľudia, ktorí chcú skryť svoje osobné pocity a potom môžu použiť tento tetovací vzor na pery na chrbát alebo na inú oblasť, ako je rameno, ak nechcú odhaliť. Aj keď sú hrdí na svoju vášeň pre sex, môžu si ich aplikovať aj na krk, zápästie atď.

2. FASHION LIP TATTOO:

FASHION LIP TATTOO

Väčšinou ide o módu. Zobrazuje tetovanie červeného geparda na perách. Milovníci živočíšnej tlače môžu ísť s týmto druhom tetovania. Na módne tetovanie pier je možné vyzdvihnúť akýkoľvek formát zvieracej kože.

3. LIP TATTOO S SKULL:

LIP TATTOO S SKULL

Lebka so skríženými kosťami je univerzálnym symbolom smrti. V spojení s tetovaním na perách symbolizuje nebezpečenstvo. Tento typ tetovania je väčšinou viditeľný na etiketách jedovatých látok.

4. Tetovania na perách so SPRÁVOU:

Tetovania na perách so SPRÁVOU

Tetovanie na perách môže tiež znamenať záväzok voči osobe pre lásku, peru vašej manželky alebo priateľky. Môže to byť vo forme tetovania pier so správou. Akákoľvek emocionálna alebo sexuálna jednoriadka môže byť.

5. KREATÍVNE TETOVANIE NA RIPE:

KREATÍVNE TATTOY NA RIPE

Úžasné kreatívne nápady je možné dať tetovaniu na pery. Väčšinou sa nanášajú na pery a okolo nich, aby poskytli portrét akéhokoľvek zvieraťa alebo niektorých kreslených tvárí. Väčšinou sa to robí na zábavné účely. Tento dizajn tetovania pier si môžete prispôsobiť aj podľa svojho výberu.

6. TATTOO LIP GLOSS:

LAT GLOSS TATTOO

Lesk na tetovanie na pery je dočasné tetovanie, ktoré používajú hlavne na komerčné účely herečky, modelky atď. Každý, kto má taký záujem zvýrazniť vaše pery, môže využiť ktorýkoľvek z dostupných odtieňov lesku na tetovanie pier. Ľahko sa nanáša a odlupuje.

7. Tetovania na perách:

Tetovania na perách

Tetovanie na pery je trvalé tetovanie na pery. Je to vlastne malá kozmetická chirurgia. Vydrží dlhšie ako dočasná vložka na pery, ale je drahší. Ako je znázornené, po injekcii okamžite opustí podšívku a potom sa pomaly rozšíri na celý ret, takže dokonca aj zvláštny pier vyzerá krásne a atraktívne..

8. TETOVANIE LIP TINT:

LIP TINT TATTOO

Tetovanie odtieňa pier je dočasné tetovanie pier. Aplikuje sa ako normálny lesk na pery. Zostáva 12 hodín. Potom ho možno odstrániť ako šupku z pier. V priebehu chvíle bude matný vzhľad pery lesklejší. Jednoduché, ale na prvý pokus vyzerá super.

9. VNÚTORNÉ Tetovanie na perách:

VNÚTORNÉ TETOVANIE PIER

Je možné nakresliť bláznivé tetovanie vnútri pier s akýmkoľvek z obľúbených obrázkov alebo dokonca so súkromným obrázkom. Je tak atramentový, že nepoškodí vaše zdravie. Tieto sú veľmi kreatívne a výnimočné. Ak ste závislí na tetovaní, vyskúšajte tento dizajn.

Nápadov a vzorov tetovania na perách je neobmedzené. Dokonca aj jednoduché tetovanie s červenými perami dáva štýl. Tetovanie na perách však môže mať akýkoľvek odtieň, ako je oranžová, čierna atď. Trvalé tetovanie na pery je väčšinou určené na komerčné použitie a je aj drahé. Získajte rôzne odtiene tetovania na perách, ale pred aplikáciou vyskúšajte dočasné vzory alebo vzory, nikdy nepoužívajte ťažké vzory tetovania, vyskúšajte svetlý odtieň podľa pokožky a štruktúry pier..