Najlepších 9 návrhov a obrázkov na tetovanie Shamrock

Trojlístky sú predovšetkým kultúrou založenou na Írsku, ktorá je dnes súčasťou mnohých tetovacích návrhov. Trojlístky sú v skutočnosti nízko rastúce byliny, ktoré rastú bujne v Írsku a dnes sa nachádzajú aj v mnohých častiach sveta. Trojlístky sú považované za kúzlo šťastia a sú štátnym znakom Írska, pretože tiež znamená lásku a jednotu. Shamrock bol primárne prijatý ako slávny tetovací dizajn v Írsku a pomaly sa rozšíril po celom svete ako veľmi slávny tetovací dizajn..

Návrhy a obrázky na tetovanie Shamrock

Návrhy tetovania Shamrock s názvami:

Existuje niekoľko návrhov tetovania trojlístka, ale existuje niekoľko veľmi známych návrhov, pre ktoré sa ľudia rozhodnú najskôr, než prejdú na akékoľvek iné návrhy. Prvých 9 spomedzi všetkých rôznych vzorov tetovania trojlístka tvorí:

1. Tetovanie trojlístka na predlaktí:

Shamrock tetovanie na predlaktie

Shamrock predlaktia je len jednoduchý farebný trojlístok, ktorý je jedným z tých základných prevedení. Žiadny tetovač by nemal mať problém s dokončením tohto návrhu. Trojlístok na predlaktie môžu získať muži aj ženy, a preto si ho často vyberajú ľudia na celom svete. Trojlístok symbolizuje kolobeh života, preto je skvelé si ho nechať urobiť. Je to jeden z najlepších návrhov tetovania trojlístka pre mužov.

2. Tetovanie keltského trojlístka na chrbte:

Tetovanie keltského trojlístka na chrbte

Toto tetovanie pokrýva väčšinu časti vášho chrbta a je možné ho spárovať s írskym požehnaním alebo s večným stromom s krásnymi kvetmi. Tetovanie je unisex a má veľmi významný význam v spojení s írskym požehnaním, ktoré vás má chrániť vo vašom živote.

3. Tetovanie Shamrock s mocnými slovami:

Shamrock tetovanie s mocnými slovami

Toto tetovanie je skutočne veľmi ťažké odstrániť a vyžaduje si šikovnú ruku. Slová vložené do trojlístka vám majú dodať odvahu v nízkych časoch života, aby ste mohli ľahko prejsť aj najhoršími časmi..

4. Tetovanie na zápästí Shamrock:

Tetovanie na zápästí Shamrock

Trojlístok symbolizuje aj nekonečno a veľmi sa podobá na nikdy nekončiaci uzol. Základnou myšlienkou trojlístka je kruh života a je to perfektný doplnok pre vaše zápästie. Jedná sa o malé trojlístkové tetovanie.

5. Tetovanie na jetele a hviezdy:

Tetovanie trojlístkov a hviezd

Hviezdy boli vždy veľmi obľúbeným dizajnom tetovania a zladenie s trojlístkom je perfektnou kombináciou pre vaše telo, aby ukázala lásku a vieru a zmysel pre váš život..

6. Za ušným trojlístkom:

Za ušným trojlístkom

Jedná sa o malé tetovanie, ale na jeho vykonanie je potrebná zručná ruka, pretože zahŕňa tetovanie veľmi citlivej oblasti tela a tou je krk. Tetovanie je výnimočné a má zmysel.

7. Miniatúrne trojlístkové tetovanie:

Miniatúrne trojlístkové tetovanie

Ak vám nie je pohodlné veľmi veľké tetovanie, ale napriek tomu tetovanie chcete, aby ste ukázali svoju lásku k Írsku, je to tetovanie, ktoré si môžete nechať urobiť. Je malý, ale nechýba mu štruktúra viery. Toto je jeden z najlepších návrhov tetovania shamrock pre ženy.

8. Biely atrament Shamrock Tattoo:

Shamrock tetovanie biely atrament

Biely atrament je novou módou, pokiaľ ide o tetovanie, pretože zobrazuje, ako keby bolo tetovanie vložené do pokožky. Použitie bieleho atramentu na zobrazenie trojlístka ukazuje vašu lásku k jednote a viere v jeden druhého a väčšinu času ho dostávajú dobrí ľudia z Írska.

9. Živé smiech Láska Shamrock tetovanie:

Živý smiech láska trojlístok tetovanie

Slová naživo sa smiať a smiať zoskupené s trojlístkom ako tetovanie sú perfektným spôsobom, ako si naplno povedať živý život a snažiť sa nič nevynechať, kým pôjdete ďalej. Život je veľmi dôležitý a ešte dôležitejšie je, aby ste si život užívali čo najviac. Vždy zostať pozitívny je ďalší význam tohto tetovania.