Najlepších 9 láskyplných vlasteneckých tetovaní pre mužov

Dizajn tetovania, ktorý si veľmi obľúbili vojaci ktorejkoľvek krajiny, je vlastenecké tetovanie. Okrem toho každý, kto sa venuje svojej krajine, miluje farbenie tejto kategórie tetovania.

Návrhy tetovania sú často sprevádzané ďalšími tetovaniami, ktoré nesú svoju vlastnú symboliku. Schopnosť prejaviť hrdosť a podporu vašej krajine sa považuje za nadšenú. Táto konfigurácia tetovania ukazuje mieru náklonnosti, ktorú máte v konkrétnom regióne.

Láskavé vlastenecké tetovanie pre mužov

Roztomilé a štýlové vlastenecké tetovanie pre mužov:

Tu je zbierka najlepších vlasteneckých tetovaní, ktoré by vám mohli pomôcť pri výbere.

1. Vlastenecké tetovanie lebky a vlajky:

Vlastenecké tetovanie lebky a vlajky

Vlasteneckému tetovaniu predlaktia možno dodať nebezpečný nádych pridaním lebky k tetovaniu. Tetovanie je vyrobené s dizajnom vlajky, na ktorom je lebka, a niekoľkými spismi, ktoré prinášajú aj určité posolstvo.

2. Tetovanie na americkej vlajke:

Americké vlajkové tetovanie

Americkému vlasteneckému tetovaniu je možné dodať kompletný nádych, ak je skombinované s tvárou orla spolu so slovami, ktoré predstavujú lásku k krajine. Tetovanie odovzdáva posolstvo hrdosti na Američana. Niektorí armádni dôstojníci radi skúšajú tento typ tetovania na rukách, niektorí milovníci fitnes si toto tetovanie robia aj preto, aby prejavili lásku k svojej krajine..

3. Vojenské ploché tetovanie:

Vojenské ploché tetovanie

Niektoré nové vzory vo vlasteneckom tetovaní čiernobielo dodávajú vojenským mužom úplne nadšený dizajn. Vlajku sprevádza kostra, ktorá nesie uniformu vojakov.

4. Tetovanie vlajky javorového listu:

Tetovanie vlajky z javorového listu

Drobná vlastenecká tetovanie sa mládeži veľmi páči, aby odhalila svoju lásku k národu. Javorový list má dôležitú hodnotu v kanadskej vlajke, ktorá je v páse koncipovaná ako tetovanie so srdcom..

5. Tetovanie s kmeňovou vlajkou:

Tetovanie s kmeňovou vlajkou

Vlastenecké kmeňové tetovanie dodáva predlaktiu úžasný vzhľad. Muži, ktorí majú dokonale tónované telo napustené tmavo čiernym atramentom s plochým dizajnom v tribal štýle, zvyšujú úžasný vzhľad nositeľa..

6. 3D vlajka tetovanie:

3D tetovanie vlajky

3D návrhy tetovania, keby dostali vlastenecký nádych, perfektným spôsobom by ukázali city k národu. Vlastenecké tetovanie na rukáve v 3D je navrhnuté tak, ako keby bola koža roztrhnutá, aby vlajka vyzerala realisticky..

7. Lev a vlastenecké tetovanie:

Lev a vlastenecké tetovanie

Vlastenecký dizajn tetovacieho rukávu dáva silný odtlačok, keď je napustený kombináciou leva. Lev v tomto tetovaní nesie symbol vlajky Anglicka spolu so stužkou nižšie s názvom krajiny.

8. Tetovanie vlajky lietajúceho orla:

Tetovanie vlajky lietajúceho orla

Vlastenecký návrh dočasného tetovania lietajúceho orla poskytuje pohľad na vlajku aj orla s umeleckým vzhľadom. Tetovanie je robené vodovými farbami s niekoľkými zábleskami štetca a kvapkami vody v červenej, bielej, modrej a čiernej farbe.

9. Mašľové vlastenecké tetovanie:

Mašľové vlastenecké tetovanie

Roztomilé dievčenské tetovanie, ktoré prichádza s vlasteneckým pocitom, je vyrazené vo forme mašle. Tetovanie je veľmi populárne medzi mladistvými, ktorí sa spájajú aj so spomienkami na detstvo súvisiacimi so školami.

Najlepšie vlastenecké tetovanie sa často kombinuje s národným vtákom, kvetom alebo národným zvieraťom krajiny spolu s vlajkou. Tetovanie vojenskej vlajky má široký vzhľad, keď je napustené atramentom na chrbte a prehodnocuje scenár poľa. Vlastenecké tetovanie je preto najlepším spôsobom, ako odhaliť něhu voči krajine.