Ako si vytvoriť vlastné tetovanie?

Tetovanie začalo v polynézskom jazyku v 18. storočí. Skoršie tetovanie sa robí prostredníctvom vetvičiek prípravou farieb z prírody. Ako sa zmenila technológia, zmenilo sa aj tetovanie. Pretože tetovanie je trvalou známkou na tele, nositelia tetovania chcú zafarbiť krásne vzory rôznymi štýlmi, pretože vyzerajú veľmi trendovo a módne. Tak sa stali spoločnými pre všetkých ľudí.

Tetovanie je forma úpravy tela, ktorá sa vykonáva vložením nejedlého atramentu do dermisovej vrstvy pokožky, aby sa zmenil pigment. Veľa tetovaní je teda namaľovaných na koži. Tetovanie môže byť rôzneho druhu, ako napríklad vzory kvetov, umenie, mená osôb, čokoľvek atď. Podobne je k dispozícii množstvo tetovacích návrhárov.

Všeobecné tetovanie, ktoré farbia tetovači, má dlhú životnosť. Jednotlivec si môže na určitý čas urobiť vlastné tetovanie. Dá sa to dosiahnuť prostredníctvom produktov, ktoré sú k dispozícii v blízkosti obchodov a obchodov. Tieto výrobky nie sú škodlivé, pretože ich už používame na každodenné účely.

Ako vytvoriť vlastné tetovanie

Ako vytvoriť vlastné tetovanie:

Nasledujú niektoré zo spôsobov, ako si vytvoriť vlastné tetovanie, ktoré si môžete vyrobiť sami a zafarbiť sami

1. Tetovanie očných liniek:

Ako si vytvoriť vlastné tetovanie 1

Toto je jedna z metód, ako si pripraviť tetovanie doma. Určitý postup, ktorý treba dodržať pri farbení tetovania. Po prvé, tetovanie musí byť navrhnuté na papieri. Potrebujete získať predstavy o tom, aký typ tetovania má byť zafarbený. Musí sa to cvičiť veľmi dobre, takže bude jednoduchšie ho zafarbiť na koži. Na to, aby tetovanie vyzeralo odvážne jednoduchými ťahmi, sa používa očná linka. Očné linky musia byť nové, dlhotrvajúce a bez šmúh. Čierne očné linky budú nápadné. Ostatné farby očných liniek tiež dodávajú tetovaniu určité farby. Tekutým očným linkám je lepšie sa vyhnúť. Je nakreslený na koži s menším počtom vlasov. Na dizajn nastriekajte lak na vlasy. To robí tetovanie na niekoľko hodín.

2. Tetovanie pomocou šablóny:

Ako si vytvoriť vlastné tetovanie 2

Prostredníctvom šablóny tetovania dochádza k profesionálnemu vzhľadu dočasných tetovaní. Vezmite si kartotéku, vystrihnite dizajn tetovania, ktoré sa má zafarbiť. Vedľa sú odobraté trvalé značkovače, ktoré sú bez chemikálií. Tetovanie naneste na vybranú časť pokožky. Vyfarbite tvar fixkou. Po dokončení nechajte značku zaschnúť. Odstráňte tetovanie teplou vodou alebo mydlovou vodou.

3. Papierové tetovanie:

Ako si vytvoriť vlastné tetovanie 3

Kúpte si vodný papier. Tieto sú k dispozícii na trhoch. Tieto dočasné tetovania sú vytlačené na papieri z tobogánu. Tieto papiere sú na jednej strane lepiace. Tetovací dizajn je vytlačený atramentom na lepidlo. Navrhnite tetovanie, ktoré chcete škvrnit na koži. Vyberte si rovnomerné farby, ktoré budú vhodné pre tónovú farbu pokožky.

Musí byť navrhnutý opačným spôsobom, pretože počas tetovania bude tetovanie na koži obrátené. Papier na tobogán položte na vybranú časť tela, kde je zafarbené tetovanie. Papier na tobogány umiestnite správnym smerom, v ktorom má byť tetovanie. Stlačte ho handričkou alebo papierovou utierkou. Držte papierovú utierku 30 sekúnd. Toto tetovanie vydrží jeden týždeň.

4. Sharpie Tattoo:

vytvorte si vlastné tetovanie

Jedná sa o metódu dočasného farbenia tetovania na viac dní. Na výrobu tohto tetovacieho materiálu sú potrebné farby, detský púder a sprej na vlasy. Nakreslite tetovanie pomocou Sharpie na miesto tetovania a potom tetovanie potrite detským púdrom. Na vlasy jemne nastriekajte sprej na vlasy a vatovým tampónom. Toto tetovanie trvá jeden mesiac.