9 Vzácnych a neobvyklých návrhov tetovania na ďateline

List ďateliny alebo trojlístka bol hojne videný na írskej pobrežnej strane, ktorú videl svätý Patrik počas svojej cesty do Írska, aby írskemu ľudu kázal o kresťanstve. Aby sprostredkoval dobro kresťanstva, označil ďatelinu ako náboženský symbol, ktorý mal tri listy ako Svätý Otec, Syn a Duch.

Neobvyklé vzory tetovania ďateliny

Najlepšie a štýlové vzory tetovania ďateliny:

Ak chcete získať stručné znalosti, urobme si prehliadku tým, že si prečítame návrh tetovania 9 najlepších ďatelín.

1. Jednoduchý dizajn tetovania Shamrock:

Jednoduchý dizajn Shamrock Tattoo

Jednoduchý trojlístkový alebo trojlístkový tetovací vzor napustený typickou írskou farbou, ktorá je zelená, nám hovorí o duchovnej viere, vďaka ktorej ľudia viac premýšľajú o náboženstve a jeho účinkoch..

2. Dizajn tetovania keltského ďateliny:

Dizajn tetovania Keltský ďatelina

Kelti, starovekí ľudia v európskych krajinách, ktorí boli zaprisahanými kresťanmi a verili, že na Všemohúceho Boha sa dá vždy pamätať prostredníctvom tetovania cez ďatelinu. Toto malé tetovanie ďateliny je možné čerpať z ramena, ktoré má dizajn skrúteného uzlového listu.

3. Shamrock Flower s tetovaním The Crown:

Shamrock kvetina s dizajnom korunného tetovania

Aby to bolo atraktívnejšie, návrhári tetovania kvetov ďateliny použili svoje kreatívne nápady pri vytváraní jednoduchého trojlistého trojlístka k jasnému dizajnu kombináciou dizajnu koruny v žltej farbe v hornej časti listu. Toto tetovanie môže byť napustené rukou.

4. Dizajn írskeho ďateliny:

Dizajn tetovania Írska ďatelina

Pretože tento koncept tetovania ďateliny pochádza z Írska, dizajnéri vyzdvihli pôvod tým, že tetovaniu dali farbu írskej vlajky. Tetovanie je napustené čiernou farbou a po stranách je nastriekaná farba írskej vlajky.

5. Tetovanie ďateliny s dizajnom lebky:

Tetovanie ďateliny s dizajnom lebky

Mladšia generácia, ktorá spieva rockové piesne a vedie cool rockový život, si potom tento druh tetovania dobre sedí. Tento list ďateliny s tromi listami obsahuje dizajn lebky. Toto tetovanie dáva zelený atrament s čiernymi okrajmi.

6. Farebné tetovanie ďateliny s dizajnom Flame:

Farebné tetovanie ďateliny s plameňovým dizajnom

Aby sa zmenil dizajn monotónneho tetovania, toto farebné tetovanie prichádza na záchranu. Tetovanie je navrhnuté s obvyklým vzorom ďateliny, ale rozdiel je v farbe a dizajne plameňa.

7. Dizajn tetovania Lucky Clover:

Návrh tetovania Lucky Clover

Dizajn tetovania ďateliny pre šťastie je ozdobený štvorlistovým vzorom, ktorý predstavuje šťastie s dobrým zdravím, bohatstvom, slávou a láskou. Pretože je tento druh ďateliny veľmi vzácny, je tento list považovaný za kúzlo šťastia.

8. Dizajn tetovania Cartoon Clover:

Kreslený dizajn tetovania ďateliny

Kreslené tetovanie ďateliny je skutočne úsmev prinášajúci tetovací dizajn, ktorý mu nikto nemôže odoprieť. Tento dizajn tetovania je unisex tetovací dizajn, ktorý je napustený ďatelinou ako karikatúra so zubami, ktoré držia v jednej ruke palicu a írsku vlajku.

9. Tetovanie srdca ďatelina:

Dizajn tetovania Heart Clover

Pre dievčatá je tento typ dizajnu určite vhodným návrhom tetovania. Tento dizajn má tvar srdca, ktorý dodáva tetovaniu na ďateline dievčenský nádych. Každý z listov ďateliny je navrhnutý do tvaru srdca. Toto tetovanie sa hodí ako tetovanie na členok alebo ako tetovanie na krk.

Ako spôsob spomienky na St. Particka má mnoho Írov toto tetovanie na ďatelinu okolo ruky alebo zápästia. Mnoho mladých ľudí má tento dizajn tetovania na oslavu dňa svätého Patrika, najmä v Írsku. Okrem náboženského presvedčenia môžu ľudia nosiť toto tetovanie Shamrock kvôli svojmu roztomilému designu. Jednoduchý, ale chladný vzhľad získate pri výbere tohto štýlu tetovacieho vzoru.