9 štýlových a ohromujúcich návrhov tetovania Cobra

Hadie tetovanie je v tetovacom umení obľúbené už dlho. V tejto umeleckej forme sa teraz znovu objavujú tetovania hada v rôznych formách a spôsobmi. Hovorí sa, že je kráľom hadov, kobra symbolizuje silu, obratnosť a šarm. Vďaka majestátnemu, ale tajomnému kúzlu hada je preto ideálnou voľbou pre všetkých tetovacích umelcov.

Roztomilé a úžasné návrhy tetovania Cobra:

Prvých 9 jedinečných návrhov tetovania kobry je prepracovaných obrázkami.

1. Tetovanie Cobra na chrbte:

Ohromujúce návrhy tetovania Cobra

Zadná strana je obľúbenou súčasťou experimentovania s novým dizajnom tetovania. Obrovské návrhy tetovania Cobra na zadnej strane, či už vo farbe, alebo vo výrazovom štýle, sú najobľúbenejším. Tento štýl dizajnu upúta pozornosť, keď sa chystáte na pláž alebo na výlet.

2. Cobra Tattoo Heavy Design pre rameno:

Cobra Tattoo ťažký dizajn na rameno

Zúriaca kobra vyskakujúca na svoju korisť zobrazená do umeleckej podoby robí skvelé tetovanie kráľovskej kobry, ktorým sa môže chváliť na ramenách. Predĺžené tesáky a skrútený jazyk dodávajú celkovému dizajnu vynikajúci nádych.

3. Tetovanie Cobra s tradičným vzorom:

Tradičné tetovanie Cobra

Zatiaľ čo moderné kobra tetovanie pojednáva o výrazoch a grafickejšom zobrazení hada, tradičné kobra tetovanie je farebné a menej animované. Jedným z klasických návrhov tetovania tribal cobra je lebka a kobra, kde kobru možno vidieť ako špirálu lebky alebo ako samostatné entity v rovnakom ráme.

4. Jednoduchý dizajn tetovania Cobra pre voľný čas:

Jednoduchý dizajn Cobra Casual Tattoo

Tí, ktorí nemajú radi grafické a rozsiahlejšie návrhy tetovania čiernou kobrou, si môžu vybrať jednoduchý dizajn tetovania kobry. Dve kobry oproti sebe alebo naopak v jednoduchom čiernom a minimalistickom zobrazení majú kmeňový pocit a tiež dobre vyzerajú..

5. Dizajn tetovania 3D Cobra Tattoo:

Realistický štýl 3D Cobra Tattoo design

3D tetovanie Cobra sa v dnešnej dobe stáva obľúbeným pre všetkých milovníkov tetovania. Prístup nad život môže mnohým závidieť. Zvláštne vzory a inovatívne nápady môžu vydesiť niekoľko dobrých ľudí a môžu byť tiež pochúťkou pre oči.

6. Tetovanie hlavy Cobra:

Tetovanie na hlave Cobra

Zúrivé tetovanie hlavy kobry môže byť skvelým predmetom pre návrh tetovania. Vyzerá to umelecky a obklopuje to tajomná aura a kúzlo. Môže to byť jednoduché, ako aj grafickejšie a farebnejšie.

7. Tetovanie Cobra na tvár:

Cobra tetovanie na tvári

Fantázii sa medze nekladú. Toto tetovanie Cobra na tvári je nepredvídateľné a super cool. Farba dopĺňa textúru tetovania. Toto malé tetovanie znamená váš odvážny prístup a je rafinovane umiestnené. Tento štýl dizajnu tetovania je obzvlášť úžasné tetovanie pre dievčatá, ktoré sú v tetovacom šialenstve.

8. Špeciálny vzor tetovania Cobra na hlave:

Cobra Tattoo na hlave špeciálny vzor

Možno je to príliš ďaleko, dokonca aj pre milovníkov tetovania, ale určite to má rozlišovací účinok. Určite vás vyčlení z davu. Detaily tetovania nie sú príliš významné, ale to len pridáva na jemnej sile dizajnu tetovania kobry.

9. Cobra Tattoo Fusion:

Fúzia Cobra Tattoo

S kobrým tetovaním sa často experimentuje. Cobra tetovanie bolo možné spojiť s lebkami, ružami alebo dokonca s inými zvieratami, ako sú pantery. Toto tetovanie vyzerá významne, pretože môžete získať atmosféru sily, ktorú toto tetovanie odráža, pretože obe zvieratá sú známe svojou divokosťou..

Vyššie uvedené návrhy a nápady tetovania sú najlepšie možné návrhy, ktoré môžete upraviť podľa vlastného vkusu a výberu. Dúfam, že sa vám páči top 9 návrhov a myšlienok tetovania kobry. Choďte a získajte to podľa svojho výberu.