9 najúžasnejších návrhov kmeňových tetovaní drakov

Dračie tetovanie bolo zásadnou súčasťou čínskej kultúry. Podobne majú rovnaký význam aj v keltských kultúrach. Mystické zviera je veľmi obľúbené pre svoju schopnosť ovládať blažené pozemské sily, ktoré predstavujú večnú slávu.

Kmeňové vzory tetovania drakov

Najlepšie a štýlové návrhy tetovania kmeňových drakov:

Týmto vás pozývame na predstavenie brilantných vzorov tetovania kmeňových drakov, ktoré majú svoj vlastný význam.

1. Tetovanie lietajúceho draka:

Lietajúce kmeňové tetovanie drakov

Kmeňové tetovanie na lietajúceho draka je najlepšie tetovanie, keď myslíte na niečo na chrbte. Tetovanie symbolizuje zmenu v sebarealizácii, zmenu zrelosti mentálne a emocionálne atď., Ktoré majú v živote hlboký význam. Tento dizajn tetovania kmeňa draka vám tiež dodá chytľavý vzhľad. Je vhodný aj pre ženy.

2. Skeletal Dragon Tribal Tattoo:

Skeletálne tetovanie draka

Keď sú v tele vytvorení kostroví draci, sú nesprávne chápaní ako znak smrti alebo zla. Tento druh kmeňového tetovania draka vám však pomôže pri plnení akýchkoľvek úloh, ktoré vás zaujímajú. Stručne povedané, je to posilňovač energie. Pozitívne je dokončiť úlohu včas; pomáha dosiahnuť váš cieľ.

3. Kmeňové tetovanie drakom pazúrom:

Kmeňové tetovanie drakom pazúrom

Tetovanie drakovým pazúrom je veľmi populárne, keď hľadáš niečo malé okolo prstov. Tento druh tetovacieho kmeňového draka je vyrobený čiernym atramentom, ktorý predstavuje ochranu, múdrosť a silu na splnenie akejkoľvek úlohy..

4. Kmeňové tetovanie drakovej lebky:

Kmeňové tetovanie drakovej lebky

Lebka a drak predstavujú riskantnú kombináciu, ktorá označuje smrteľnosť a smrť. Kmeňový tetovací drak dáva nebezpečný vzhľad, a preto je široko vyberaný zápasníkmi, kulturistami alebo každým, kto sa rád hrá s nebezpečenstvom. Mládež chodiaca do telocvične preferuje tento štýl dizajnu, takýto dizajn im pomáha dosiahnuť cieľ v telocvični. Tento dizajn tetovania kmeňa draka naznačuje motivačný pocit.

5. Kvetinové drakové kmeňové tetovanie:

Kvetinové tetovanie draka

Slávne tetovanie medzi mladými dievčatami je kmeňový štýl tetovania s kvetinovým drakom. Dizajn je vytvorený na rukách, čo znamená mocnosť, lásku, šťastie, sexualitu, plodnosť a úspech. Tetovanie je možné urobiť farebným aj čiernym atramentom.

6. Keltské drakové kmeňové tetovanie:

Kmeňové tetovanie keltského draka

Keltské vzory tribal dragon tattoo sú považované za najsilnejšie tetovanie. Obvykle sa nosia na znak sily, plodnosti, múdrosti a moci strážcov. Keďže obsahuje troch drakov, odhaľuje tiež nebeské, zemské a vodné sily.

7. Kmeňové tetovanie Twin Dragon:

Kmeňové tetovanie dvojitých drakov

Kmeňové tetovanie s dvojitým drakom je hlavnou voľbou pre mládež, ktorá je dvojčaťom. Tetovanie nesie podobné vzory na predlaktiach, ktoré predstavujú kreativitu, silu, vášeň, odvahu, majstrovstvo a silu.

8. Kmeňové tetovanie ohnivého draka:

Kmeňové tetovanie ohnivého draka

Dizajn ramena tetovania draka zúrivého ohňa dýchajúceho ohňom je spravidla vyrobený čiernym atramentom, zatiaľ čo oheň je ozdobený červeným a žltým atramentom. Tetovanie symbolizuje starostlivosť, ktorú si strážcovia nesú, spolu s duchom, energiou, šťastím a šťastím.

9. Kmeňové tetovanie meča draka:

Kmeňové tetovanie s mečom draka

Mečové draky sú široko viditeľné na telách vojakov, vojakov, bojovníkov atď. Návrhy tetovania čiernych kmeňových drakov predstavujú statočnosť, spravodlivosť, agresiu, kultúrne dedičstvo, jednotu, slobodu, vodcovstvo, ochranu a mnoho ďalších. Kombinácia vzoru meča s dizajnom dračieho štýlu dáva silnú cit pre vašu osobnosť. Svedčí to o vašej odvahe k prírode.

Ďalšie návrhy tetovania:

Kmeňové tetovanie draka 1

Kmeňové tetovanie draka 2

Návrhy tetovania kmeňových drakov 3

Kmeňové tetovanie draka 4

Kmeňové tetovanie draka 5

Návrhy tetovania kmeňových drakov 6

Kmeňové tetovanie draka 7

Návrhy tetovania kmeňových drakov 8

Kmeňové tetovanie draka 9

Návrhy tetovania kmeňových drakov 10

Dračie tetovanie sa spravidla považuje za symbol nebezpečenstva; predstavuje však aj starostlivosť, náklonnosť, ochranu atď. Závisí to aj od farby draka, ktorého si vyberiete, napríklad zlatého, červeného a čierneho, zeleného, ​​bieleho atď., ktoré môžu rôznymi spôsobmi potlačiť vaše pocity..