9 najlepších návrhov a významov tetovania Škorpión

Škorpión je znamením zverokruhu všetkých ľudí, ktorí sa narodili od 24. októbra do 22. novembra. Toto slnečné znamenie predstavuje škorpión. Mnoho ľudí s týmto znamením zverokruhu si dáva ako tetovanie Škorpiónov. Škorpióni sú verní, všímaví a môžu byť veľmi majetnícki alebo žiarliví.

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión

Škorpióny ako zvieratá sú smrteľné, a preto veľmi desivé. Ak sú teda tetovania škorpióna navrhnuté správne, vyzerajú úžasne a takmer vždy sa im darí vštepovať strach. Niekedy si ľudia dajú tetovanie Škorpióna, aj keď to nie je ich znamenie zverokruhu. Jednoducho sa im páči pojem Škorpión na koži a všetko, čo znamená.

Tetovanie Škorpióna symbolizuje symbol „M“

Tu je 9 najlepších návrhov tetovania Scorpio pre chlapcov a dievčatá.

1. Symbol Škorpióna so Škorpiónom:

Symbol Škorpióna so Škorpiónom

Škorpión so symbolom Škorpióna vyzerá vynikajúco. Zo symbolu je zrejmé, že Škorpión je predstaviteľom znamenia zverokruhu a škorpión dodáva jednoduchému starému symbolu odstrašujúci a vzbudzujúci pohľad. Môžete urobiť Scorpion realistickým alebo si namiesto toho vybrať kmeňový dizajn. Môžete dokonca pridať slovo Škorpión, aby bol význam ešte jasnejší.

2. Dizajn tetovania Scorpio Kanji na spodnej časti chrbta:

scorpio-kanji-tetovanie-dizajn-na spodnej časti chrbta

Kanji je japonská forma písma. Postavy kanji vyzerajú krásne, aj keď ich dokáže prečítať len málokto. Škorpión s nápisom kanji vyzerá presne záhadne a tajomne. Nápis môže čítať Scorpion, čím je význam tetovania jasnejší! Do Škorpióna môžete pridať ďalšie prvky, ako napríklad dievčenskú siluetu, a tým pridať k záhadnému vzhľadu dizajnu..

3. Škorpión s tetovaním Word Scorpio pre ženy:

Škorpión so slovom Škorpión

Realisticky vyzerajúci Škorpión so slovom Škorpión vyzerá naozaj dobre. Zo slova je zrejmé, že škorpión odkazuje na znamenie zverokruhu. Môžete to urobiť zaujímavejším pridaním farieb alebo iných ozdôb, alebo sa dokonca rozhodnete ponechať to len jednoduchého strašidelného starého škorpióna so slovom napísaným vedľa.

4. Malé tetovanie so symbolmi Škorpióna pre dievčatá:

Malé tetovanie so symbolmi Škorpióna pre dievčatá

Najjednoduchším návrhom tetovania zo všetkých je získať symbol Škorpióna. Môžete to skomplikovať a prepracovať pridaním ďalších detailov alebo kvetinových vzorov a farieb. Tak či onak, svoj účel to plní dobre. Zatiaľ čo prvý vyzerá sofistikovanejšie a elegantnejšie, druhý má krajší vzhľad.

5. Symbol znaku Škorpión vyzerajúci ako Coy:

Coy Look Tattoo of Scorpio Znakový symbol

Na typickom symbole Škorpióna je možné vykonať niekoľko úprav. Inovatívnou myšlienkou je stočiť jeho koniec ako čertov chvost, pridať luk a urobiť zo špičky srdce. Celý symbol ponechajte čierny okrem luku, ktorý je červený. Celkovo to vyzerá skôr roztomilo a kojenecky než krásne a dospelo.

6. Dizajn tetovania Scorpio Star Struck:

Star Struck Scorpio Tattoo Design

Tento dizajn ukazuje Škorpióna vloženého do zhluku hviezd prúdiacich z nekonečna. Vyzerá to krásne a nie nevyhnutne ženským spôsobom. Dizajn zvolili muži aj ženy.

7. Tetovanie Škorpióna v tvare srdca:

Symbolické tetovanie Škorpióna v tvare srdca

Typický symbol Škorpióna je možné nechať pôsobiť umeleckejšie jeho zakrivením tak, aby tvorilo abstraktné srdce. Tento dizajn je dobrý na pohľad a ukazuje vašu lásku k tomuto konkrétnemu znameniu zverokruhu.

8. Symbol Škorpióna s tetovaním s kvetmi na krku:

Symbol Škorpióna s tetovaním s kvetmi na krku

Keď sa dievčatá so škorpiónom ako znamením zverokruhu rozhodnú dať si vytetovať svoj symbol, spravidla k obvyklému symbolu pridajú ozdoby, ako sú hviezdy a kvety. Vďaka tomu vyzerá tetovanie krajšie a dievčenskejšie.

9. Dievčenské tetovanie v súhvezdí Škorpión:

Dievčenské tetovanie v súhvezdí Škorpión

Tetovanie súhvezdia Škorpióna vyzerá veľmi pekne. Toto je dizajn, ktorý si zvolili viac ženy ako muži. Môžete mu dodať farbu a urobiť ho viac dievčenským alebo ho ponechať čiernym a urobiť ho elegantnejším. Aby bol význam jasnejší, môžete pridať typický symbol Škorpióna.

Ďalšie návrhy tetovania:

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 1

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 2

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 3

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 4

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 5

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 6

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 7

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 8

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 9

Najlepšie návrhy a významy tetovania Škorpión 10