9 nádherných korytnačkových tetovaní, ktoré sú najlepšie v návrhoch tetovania

Korytnačky sú roztomilé stvorenia oceánu. Pri filmoch, ktoré sú na nich natočené, nie je divu, že ich ľudia milujú ako tetovanie. Tento typ tetovania je väčšinou zmysluplnejší a zdá sa, že korytnačka žije pokojným životom tým, že sa neustále stará o svoje vlastné starosti. Niekedy je tetovanie typu korytnačky v prírode menej výrazné. Korytnačie tetovanie sa najlepšie robí jednoduchými líniami a môže sa vykonávať aj zložito.

Korytnačie tetovanie, ktoré je najlepšie v návrhoch tetovania

Najlepšie tetovanie korytnačiek pre mužov a ženy:

Pozrime sa na 9 najlepších návrhov tetovania korytnačiek s najlepšou galériou, ktoré poskytujú nápady pri tetovaní.

1. Veľkolepé tetovanie korytnačky:

Nádherné tetovanie korytnačiek

Tu je nádherné tetovanie, ktoré má krásne urobené všetky detaily korytnačky. Čierne a sivé tetovanie je nádherné tetovanie. Starostlivo vyberte umiestnenie tetovania, aby sa mohla zobraziť práca umelcov.

2. Tetovanie kmeňových korytnačiek:

Tetovanie kmeňových korytnačiek

Tu je nádherné kmeňové tetovanie, ktoré môžete pridať do svojej zbierky tetovania. Tetovanie sa vykonáva s hrubými oblasťami, ktoré majú v sebe kmeňový dizajn. Obrázok korytnačky je rozrezaný na rôzne časti, aby ste získali kmeňový efekt. Tento bude vyhovovať aj vašej ruke alebo hrudníku, vyskúšajte tmavé farbenie alebo jednoduchým spôsobom.

3. Tetovanie Kid Turtle:

Tetovanie pre malé korytnačky

Nechajte sa napustiť touto roztomilou korytnačkou, ktorá je ako dieťa. Je to úžasné pre mladú generáciu a vyzerá to ako kreslená postavička. Farby použité v tomto tetovaní sú jasné a krásne. Tetovanie vás vždy rozosmeje.

4. Tetovanie srdcovej korytnačky pešo:

Tetovanie srdca korytnačkou pešo

Tu je malé korytnačkové tetovanie, ktoré je také nádherné a rozkošné, že by ste ho chceli urobiť na oboch nohách. Korytnačí dizajn má v strede malé srdce, vďaka ktorému je roztomilý. Vyberte túto možnosť, ak ste kašovitý druh a milujete romantické veci.

5. Maorské tetovanie korytnačky s polovičným rukávom:

Maorské korytnačie tetovanie s polovičným rukávom

Toto mužné tetovanie je jednoducho nádherné majstrovské dielo. Toto je založené na maorských návrhoch. Maorské tetovanie má korytnačky a morské vlny napustené tučnými čiarami a krivkami. Mužný dizajn je možné vykonať na ramene alebo na chrbte.

6. Zakrivené korytnačie tetovanie:

Zakrivené korytnačkové tetovanie

Toto je ďalší havajský pohľad na tetovanie korytnačky. Toto roztomilé tetovanie korytnačky je navrhnuté s krivkami, ktoré sú vyrobené pomocou tenkých a hrubých čiar. Bodky v dizajne dodávajú tetovaniu charakter.

7. Tetovanie korytnačky keltským uzlom:

Tetovanie korytnačky keltským uzlom

Tu je jedinečné tetovanie korytnačky, ktoré je vyrobené metódou bodového tetovania. Keltský uzol je jedinečný a dodáva tetovaniu charakter. Urobte to s tmavými a hrubými čiarami a môžete byť ohromení výsledkami.

8. Tetovanie japonskej korytnačky:

Tetovanie japonskej korytnačky

Jedná sa o pánske tetovanie, ktoré pochádza z japonskej sady tetovaní. Japonské tetovanie je ďalším dych berúcim dizajnom. V tetovaní korytnačka pláva vo vodách a obklopuje ju nádherné japonské kvety.

9. Tetovanie Turtle Line:

Tetovanie Turtle Line

Tu je jednoduché tetovanie korytnačky, ktoré je vyrobené metódou čiarového tetovania. Tu použitý tradičný dizajn tetovania korytnačiek je veľmi atraktívny. Je to perfektné pre tých, ktorí sa do sveta tetovania púšťajú úplne prvýkrát. Získajte tento dizajn napustený rukou, aby ste dosiahli maximálny efekt.

Korytnačie tetovanie sa robí už nejaký čas. Vďaka jednoduchosti dizajnu je veľmi atraktívny a mnoho ľudí sa rád hrá s rôznymi možnými štýlmi. Môžete mať havajský alebo japonský štýl. Môžete si dokonca vyskúšať maorský štýl, alebo ho však ponecháte jednoduchý a roztomilý.