9 Mimoriadne metalické tetovania

V dnešnej dobe je tetovanie veľmi populárnym trendom medzi mladými ľuďmi. Existuje však len málo tých, ktorí sa obávajú bolesti z napustenia časti tela. Pre takýchto ľudí boli metalické tetovania riešením módneho cvočku. Tetovanie vám umožňuje zmeniť vzory podľa vášho štýlu, pretože trvá iba 5-6 dní.

Metalické tetovanie

Najlepšie a štýlové metalické tetovanie:

Tu je niekoľko elegantných tetovacích vzorov v metalickej forme, ktorými vás ozdobíte.

1. Tetovanie metalického atramentu so štruktúrou peria:

Tetovanie metalického atramentu so štruktúrou peria

Metalický dizajn tetovania peria vyrobený v zlatej a modrej farbe je pre ženy na oslavu na pláži veľmi pôsobivý. Tetovanie symbolizuje nebeskú múdrosť, spiritualitu, pravdu, odvahu, slobodu a mnoho ďalších. Poskytuje jednoduchý spôsob, ako vyjadriť svoj postoj.

2. Dočasné šípkové metalické tetovanie:

Dočasné šípkové metalické tetovanie

Šípkové metalické dočasné tetovanie spravidla nosia ľudia, ktorí majú blízko k prírode. Nosenie na tele naznačuje pozitivizmus, silu, mier, harmóniu a mnoho ďalších. Zlaté šípky, ak sú vytvorené rovnobežne, pôsobia strhujúco. Poskytuje správny pohľad za krk. Ak chcete, môžete dať aj 3D efekt.

3. Metalické tetovanie so vzorom okrasných listov:

Kovové tetovanie so vzorom okrasných listov

Dočasné metalické tetovanie sa široko používa na ozdobenie rúk, nôh, pásu, výstrihu atď. Namiesto ozdôb. Zlaté listy a okrúhle okvetné lístky dodávajú nositeľovi krásny vzhľad. Znamená víťazstvo, šťastie, víziu a oveľa viac.

4. Metalické tetovanie so vzorom Heena:

Metalické tetovanie Heenapattern

Vzory Heena boli v kovovom tetovaní na tele celkom prijateľné. Dizajn je vyrobený v strieborných a tmavo čiernych odtieňoch, ktoré dodávajú vášmu dizajnu atraktívny vzhľad. Dospievajúce dievčatá to veľmi milujú, keď hľadajú iný vzhľad ako príležitostní. Tento dizajn ponúka jednoduchosť pre vašu vášeň.

5. Metalické tetovanie v egyptskom štýle:

Metalické tetovanie v egyptskom štýle

Tento druh kovového dizajnu pre dočasné tetovanie, inšpirovaný egyptskou kultúrou, sa spravidla nesie na zadnej strane. Dizajn naznačuje dôležitosť múmií a zbožných geometrických vzorov, ktoré majú v histórii svoje vlastné miesto.

6. Kovové tetovanie so vzorom morskej panny:

Kovové tetovanie so vzorom morskej panny

Tetovanie morskej panny v kovovom prevedení je celkom čisté a má hlboký význam. Metalický dizajn bleskového tetovania je vyrobený z mierok morskej panny, ktoré stelesňujú očarujúcu krásu, očarenie, šarm, lásku, milosť, očarujúce melódie a mnoho ďalších. Ak radi chodíte na pláž, potom tento dizajn upúta pozornosť vašich priateľov alebo drahého.

7. Zlatý kvet v metalickom tetovaní:

Zlatý kvet v metalickom tetovaní

Kvetinové tetovanie v zlatom metalickom prevedení je hlavnou atrakciou teenagerov ukázať lesklú stránku ich vzhľadu, väčšinou nosenú na chrbte. Kvetinový vzor znamená šťastie, čistotu, plodnosť, lásku, krásu, bohatstvo, jasnosť a pravdu.

8. Metalické tetovanie v motýľovom dizajne:

Metalické tetovanie v motýle

Motýle sú najroztomilejším dizajnom v metalickom zlatom tetovaní, ktoré dodávajú dokonalý vzhľad s odvážnym nádychom. Kresťanské kúzlo dáva hlboký zmysel života, ktorý naznačuje vzkriesenie, zmenu, nádej, vytrvalosť, život a oveľa viac.

9. Štýl Mandala Metalické tetovanie:

Štýl Mandala Metalické tetovanie

Mandala je hodnotný kruhový tetovací dizajn, ktorý má svoj jedinečný význam v hinduistických a budhistických kultúrach. Podobne ako kvetinové vzory, tetovanie označuje kruh života a smrti. Nesie myšlienku z lotosového kvetu, a preto stelesňuje čistotu, jasnosť a pravdu.

Metalické vzory tetovania sú dostupné na trhu, pričom si môžete vybrať z rôznych prevedení podľa svojho výberu. Sú k dispozícii v rôznych farbách, ako je zlatá, strieborná, červená, modrá, žltá a mnoho ďalších, ktoré zvýraznia váš dress code vo funkciách.