9 kmeňových tetovaní na chrbte pre mužov s najlepšími návrhmi a nápadmi

Pokiaľ ide o návrhy kmeňových tetovaní, tetovanie na chrbte má veľký význam. Vyzerajú očarujúco a sú odvážnym vyhlásením medzi vašimi rovesníkmi. Mužské telo je ako plátno a chrbát je považovaný za najjasnejšiu časť tohto plátna, prečo si ho teda nezdobiť niečím, k čomu sa cítiš veľmi blízko. Väčšina ľudí sa rozhodne pre kmeňové tetovanie na chrbte, pretože každý jednotlivec patrí do kmeňa a o kmeňových tetovaniach je známe, že posilňujú väzby na kultúru a tradície v rôznych etnických skupinách..

Kmeňové tetovanie na chrbte pre mužov s najlepšími návrhmi a nápadmi

Najlepšie kmeňové tetovanie na chrbte pre chlapcov a dievčatá:

Pozrime sa na 9 najlepších návrhov zadných kmeňových tetovaní,

1. Mužské kmeňové tetovanie na chrbte:

Mužské kmeňové tetovanie na chrbte

Väčšinou kmeňové tetovanie sa považuje za mužské. Kmeňové tetovanie chrbta pre chlapcov je svojou povahou veľmi tradičné a má hlboký estetický význam. Tieto mužné tetovania môžete predvádzať v telocvični a na pláži. Tieto určite pritiahnu veľkú pozornosť.

2. Kmeňové tetovanie na chrbte s kúskom na chrbte:

Kmeňové tetovanie na chrbte

Môžete si vytvoriť kmeňové tetovanie hornej časti chrbta aj vo forme znaku svojho kmeňa, ktorý môžete vzadu vygravírovať ako šperk. Tieto tetovania na hornej časti chrbta sú dokonalou kombináciou tajomstva a plachosti. Pretože sú spravidla skryté pod oblečením, je ho možné odhaliť iba v prípade, že ho niekto chce predviesť.

3. Kmeňové tetovanie chrbta v drakovom štýle:

Kmeňové tetovanie na chrbte v štýle draka

Draci sú najbežnejším kmeňovým tetovaním na chrbte pre mužov, najmä v ázijskej etnickej príslušnosti. Tieto návrhy spravidla predstavujú silu, múdrosť a silu. Je tiež známe, že v našich životoch prinášajú prosperitu a šťastie.

4. Kmeňové tetovanie spodnej časti chrbta:

Kmeňové tetovanie v spodnej časti chrbta

Kmeňové tetovanie spodnej časti chrbta je medzi ženami všeobecne obľúbené, ale muži si v súčasnosti tento tetovací vzor aj osvojujú. Tieto tetovania na spodnej časti chrbta sa všeobecne nazývajú „trampské pečiatky“, ale vykonať kmeňové tetovanie v dolnej časti chrbta je veľmi inovatívne..

5. Abstraktné kmeňové tetovanie na chrbte:

Abstraktné kmeňové tetovanie na chrbte

Abstraktné tetovanie získava na dôležitosti, pretože je nielen umelecké, ale sprostredkuje aj inteligenciu. V dnešnej dobe si ľudia nechávajú na svoje telá abstraktné kmeňové tetovanie. Čo znamená kombináciu tradičnej múdrosti a intelektu, ale jedna vec je istá, tieto tetovania vás určite vyčaria z davu a zároveň vás spoja s vašou kultúrou..

6. Kmeňový chrbát celého tela:

Kmeňový chrbát celého tela

Kmeňové tetovanie na chrbte je medzi polynézskymi kmeňmi veľmi bežné. Tieto návrhy si môžete prispôsobiť a vyrobiť podľa svojich predstáv.

7. Dramatické kmeňové tetovanie na chrbte:

Dramatické kmeňové tetovanie na chrbte

Môžete dokonca dať dramatický pohľad na svoje kmeňové tetovanie na chrbte. Toto je kombinácia zelenej a čiernej s inou štruktúrou, ktorá ukazuje samotnú silu. Mladý chlapec rád navrhuje tento štýl štýlu.

8. Tetovanie domorodého chrbta v egyptskom štýle:

Kmeňové tetovanie na chrbte v egyptskom štýle

Egypťania sú známi svojou hlbokou kultúrnou hodnotou. Tieto egyptské kmeňové tetovanie hornej časti chrbta vyzerajú úžasne. Pred tetovaním si človek vždy premyslí a zvažuje a až potom ho vyrobí. Tieto tetovania majú veľký význam.

9. Kmeňové tetovanie chrbta ružovou lebkou:

Ružová lebka, kmeňové tetovanie na chrbte

Ďalším návrhom tetovania spodnej časti chrbta Tribal je tetovanie lebky. Tetovanie na lebke je spravidla symbolom pripomenutia, že nakoniec musíte zomrieť, aby bol každý deň najlepším dňom. To by mohlo byť mottom niektorých kmeňov.

Kmeňové tetovanie na chrbte je spravidla vyhotovené v čiernej farbe a táto farba vždy predstavuje tajomstvo, milosť a silu. V prípade, že ho chcete zmiešať s inou výraznou farbou, ako je červená a modrá, vytvorí to tiež ohromujúci kontrast.