20 štýlových návrhov a myšlienok tetovania s písmenom M na rok 2021!

Tetovanie s písmenom M

Kto povedal, že tetovanie musí byť vo veľkom? Počiatočné tetovanie je dokonalým príkladom, kde môžete jediným písmenom vyjadriť rôzne veci. Jednoduché znamenie zverokruhu môžete získať k zložitému vzoru s dizajnom tetovania s písmenom M. Podľa vašich osobných preferencií môžete urobiť niekoľko krásnych doplnkov k vašim pôvodným ozdobám, ako sú korunky, kvety, srdcia, krídla atď., Ktoré dodajú vášmu tetovaniu osobný nádych.

Pokračujte v čítaní a zoznámte sa s niektorými z najlepších návrhov tetovania s písmenom M, z ktorých si môžete vybrať, než urobíte konečnú voľbu.

20 najlepších návrhov tetovania s písmenom M:

Ak ste sa rozhodli nechať si na svoje telo vygravírovať tetovanie s písmenom M, zoznam, ktorý uvádzame, vám poskytne jedinečný pohľad na váš prístup. Pozrite sa v tomto článku na tetovanie, vďaka ktorému vyniknete a bez zbytočného rozruchu.

1. Tetovanie písmena M na ruku:

Tetovanie M na písmeno

Dynamická kombinácia červenej a čiernej je jednou z obľúbených možností výberu farieb pre tetovanie. Svetlé a tmavé farby použité v tomto dizajne pôsobia trochu uvoľnene a majú pútavý vzhľad. Roztomilá stuha umiestnená na jednej strane písmena dodáva tetovaniu hravú úpravu.

2. Jednoduché M Počiatočné tetovanie:

Tetovanie M na písmeno

Ak je pri tetovaní jednoduchosť to, čo hľadáte, je tento dizajn perfektnou voľbou. Srdce je bežným doplnkom jednopísmenových abecedných návrhov s variáciami písma. Tento dizajn nie je príliš zložitý a je možné ho dosiahnuť rýchlo, čo z neho robí jednu z obľúbených možností.

3. Tetovanie srdca s písmenom M:

Tetovanie srdca s písmenom M.

Všetci si pamätáme balóny z detstva a spájajú sa nám s nimi krásne spomienky. Toto tetovanie má roztomilé dievčatko, ktoré siaha k balóniku v tvare srdca pripevnenému k tetovaniu s písmenom M. Môže to dokonca symbolizovať mnoho z našej túžby prijať sny, ktoré všetci máme ako deti.

4. Kvetinové tetovanie s písmenom M:

Kvetinové vzory tetovania M.

Kvetinové vzory sú neoddeliteľnou súčasťou ríše body art. Veľkosť krásneho kvetu ide ruka v ruke s malým písmenom M, ktoré predstavuje pamäť, ktorú máte na notu. Napriek tomu, že toto tetovanie vyzerá pôsobivo v monochromatickom tóne, môžete si dopriať trochu pizze použitím rôznych farieb podľa vlastného výberu..

5. Expresívne tetovanie písma M so srdcom:

Expresívne tetovanie písma M so srdcom

Umiestnenie tetovania hrá zásadnú úlohu vo vzhľade. Toto malé tetovanie s písmenom M v blízkosti palca môže byť čo najjednoduchším dizajnom a ideálnou voľbou pre nováčikov. Osobný kontakt môžete pridať vyrytím malého červeného srdiečka.

6. Tetovanie s majestátnym písmenom v štýle M:

Majestátne tetovanie v štýle M.

Toto tetovanie je pre tých, ktorí chcú tetovanie s kráľovským vzhľadom, ale bez prílišného rozruchu. Tetovanie M písmena kombinuje krásu srdca a imperiálny vzhľad so zložitým vzorom koruny, ktorý krásne dotvára dizajn. Tento dizajn je vhodný pre ľudí všetkých vekových skupín a pohlaví.

7. Tetovanie s dvojitým písmenom M na zápästí:

Dvojité písmeno M tetovanie na zápästí

Toto je jedna z očividných možností tetovania pre nositeľa, ktorý chce spojiť štýl s jednoduchosťou. Môže to tiež symbolizovať iniciály dvojčiat, kde jedno písmeno je elegantné a štýlové, zatiaľ čo druhé je odvážne a priame. Nositeľ robí tetovanie jasnejším tým, že nosí náramok s písmenom M..

8. Štýlové tetovanie prstom M:

Štýlové tetovanie na prst M.

Znamenie zverokruhu môžete reprezentovať jediným písmenom tým, že v ňom urobíte niekoľko zmien. Slučivý koniec prejavu písmena M znamená znamenie zverokruhu Panna alebo niekedy aj panna. Môžete si ho nechať vygravírovať na ktorýkoľvek prst, pretože je malý a vhodný pre obe pohlavia.

9. Hviezdne písmeno M tetovanie na dosah ruky:

Hviezdne písmeno M tetovanie na dosah ruky

Toto tetovanie s písmenom M má jedinečnú krásu, ktorá mu dodáva kreatívnu výhodu. Srdce krásne splynie s abecedou a pridanie štartov na druhej strane dodáva dizajnu astronomický dojem. Je to tiež kreatívny spôsob, ako vygravírovať svoje obľúbené písmeno.

10. Nádherné tetovanie abecedy M:

Nádherné tetovanie abecedy M.

Ak ste fanúšikom tetovania, ale nechcete prejsť bolestivým procesom, toto dočasné tetovanie vyrobené s Mehendim môže byť perfektnou voľbou. Krásne písmeno M s malým motýľom stojacim na okraji dodáva dizajnu živý a inklinujúci k ženám.

11. Cursive M Letter Love Tattoo:

Cursive M Letter Love Tattoo

Ak chcete získať tetovanie na jedno písmeno, je k dispozícii niekoľko možností vo forme písiem, s ktorými môžete experimentovať. Kurzívne písmena sú jedny z najlepších možností, ktoré si ľudia vyberajú, pretože sú ľahko rozpoznateľné a ľahko dosiahnuteľné. Pridanie malého červeného srdca mu dodáva osobný nádych.

12. Rozkošné tetovanie písmenom M na ruke:

Roztomilé tetovanie s písmenom M na ruke

Vyjadrenie lásky k rodičom formou tetovania môže byť veľmi emocionálne a sentimentálne. Toto úhľadné tetovanie pre matku zvýrazňujúce prvé písmeno M vyzerá nádherne a pridanie červeného srdca na konci slova vyjadruje vašu lásku. Toto tetovanie je ideálne pre mužov i ženy všetkých vekových skupín.

13. Úžasný dizajn tetovania s písmenom M s krídlami:

Úžasný dizajn tetovania s písmenom M s krídlami

Odvážne a tmavé tóny použité v tomto tetovaní pôsobia elegantne a pôsobia 3D efektom, čo z neho robí jednu z najlepších možností pre elegantný dizajn tetovania. Zložitý dizajn na krídlach na oboch stranách abecedy a svätožiara na vrchole pôsobia dosť pôsobivo.

14. Roztomilé tetovanie s písmenom M:

Roztomilé tetovanie s písmenom M

Jedinečnou súčasťou tohto tetovania je, že jedna strana má na druhej strane tenkú čiaru a výrazné čiary spolu s pridaním srdca. Písmeno M na vašom bruchu môže byť perfektnou voľbou na utajenie tohto dizajnu. Toto tetovanie je rodovo neutrálne a gravírovanie si môže urobiť ktokoľvek.

15. Krivé písmeno M pre tetovanie:

Zakrivené písmeno M pre tetovanie

Interpunkčné znamienko umiestnené na konci malého tetovania s písmenom M môže znamenať veľa vecí. Môže to znamenať niečo, čo sa skončilo alebo ako interpunkčné znamienko. To však neznamená, že ho nemožno použiť z dekoratívnych dôvodov. Cursive m vyzerá atraktívne a je vhodný pre mužov i ženy.

16. Milujúce tetovanie s písmenom M s motýľom:

Láskavé tetovanie písmena M s motýľom

Toto tetovanie je perfektnou voľbou pre ľudí, ktorí chcú pridať jednoduché prvky k jednoduchému písmenu M. Pridanie krásneho fialového motýľa vytvára ženský vzhľad, vďaka čomu je ideálnym tetovaním pre ženy všetkých vekových skupín. Ak sú v tetovaní to, čo hľadáte, svetlé a tečúce, môže to byť skvelá voľba.

17. Masívne tetovanie pre písmeno M:

Masívne vzory tetovania pre písmeno M

Ak ste fanúšikom rozsiahlych návrhov a nebojíte sa experimentovať, toto tetovanie s písmenom M je perfektnou voľbou. Písmo písmena ladí s korunou umiestnenou v dizajne, ktorá mu dodáva kráľovský vzhľad. Muži zvyčajne uprednostňujú tieto druhy tetovania a odtiene šedej vo vnútri písmena skrášľujú štruktúru.

18. Dizajn tetovania písmena M v tvare hviezdy:

Písmeno M tetovanie v tvare hviezdy

Elegantný font použitý v tomto tetovaní vyzerá jemne a vďaka tvaru hviezdy na pozadí vyzerá jedinečne a špeciálne. Sivasté zatienenie hviezdy vyzdvihuje písmeno M a dodáva celej štruktúre krásny povrch. Toto tetovanie je vhodné pre mužov aj ženy.

19. Dizajnové tetovanie M:

Obyčajné M dizajnové tetovanie

Toto tetovanie s písmenom M na zadnej strane krku môže byť perfektnou voľbou pre ľudí, ktorí chcú udržať toto tetovanie v tajnosti. Toto tetovanie je viac naklonené dievčatám, pretože tento dizajn môžete buď zakryť vlasmi podľa potreby, čím sa postup stane osobnejším..

20. Dizajn tetovania Halo M Letter:

Halo M Letter Tattoo Design

Toto krásne tetovanie s písmenom M s krídlami je dokonalým spôsobom, ako reprezentovať vašu lásku k slobode. Abeceda je jasná červená farba, zatiaľ čo krídla a svätožiara v čiernom atramente vytvárajú anjelský nádych tohto dizajnu. Toto tetovanie si môžete nechať vygravírovať na členok, zápästie a krk.

Prehľad:

Tento článok vám ponúka veľa variácií, ktoré môžete urobiť pre návrhy tetovania písmena M pred trvalým gravírovaním. Dúfame, že v zozname, ktorý sme poskytli, nájdete správne tetovanie podľa vlastného výberu. Nezabudnite nám dať vedieť, ako vám tento článok pomohol pri výbere.