15 najlepších návrhov tetovania s polovičným rukávom pre mužov a ženy

Tetovanie na rukáve vám dáva na výber z rôznych prevedení. Dávajú dobrý priestor na vyjadrenie symboliky tetovania pomocou vzorov, ako sú kvetinové, kmeňové, polynézske, drak atď. Dizajn tetovania s polovičným rukávom zahŕňa iba polovicu ramena, tj. Od ramena až po lakte..

Najlepšie návrhy tetovania s polovičným rukávom pre mužov a ženy

15 najlepších a štýlových návrhov tetovania s polovičným rukávom:

Tu sú niektoré z najlepších tetovaní s polovičným rukávom, ktoré vám môžu udrieť do očí jediným pohľadom.

1. Vtáčie tetovanie s polovičným rukávom:

Vtáčie tetovanie s polovičným rukávom

Farebný polovičný rukáv vtáka na tetovanie vyzerá drasticky a je široko napustený ženami. Dizajn obsahuje vtáčik, ružu a zámok lebky s pripevneným kľúčom. Tetovanie symbolizovalo slobodu, smrť, lásku, vernosť, nádej atď.

2. Rokfortský dizajn s polovičným rukávom:

Rokfortský dizajn s polovičným rukávom

Inšpirované sériou Harryho Pottera! Polovičné rukávy pre mužov s polovičnými rukávmi sú ideálnou oblasťou na portrétovanie návrhov, ktoré sú ukradnuté zo série, ako napríklad dizajn Rokfortskej školy. Dizajn môže niesť aj vašu obľúbenú postavu z filmu.

3. Polovičný rukáv Tiger Tattoo Design:

Tiger s polovičným rukávom

Nebezpečné zvieratá boli vždy hlavnou voľbou pre pánske tetovanie s polovičným rukávom. Medzi nimi sú tigre väčšinou vyberané spolu s krásou prírody s farebným nádychom, ktorý predstavuje silu, neporaziteľnosť a moc.

4. Take Me Home Half Sleeve Tattoo:

Take Me Home Polovičný rukáv tetovanie

Milujete kreslenie roztomilého detského čerta! Prečo si to nenecháte natrieť atramentom na tele! Áno, toto jemné a sladké tetovanie si získalo srdce niekoľkých ľudí. Diabol je napustený červenou farbou a surfovacou pózou na zbrani. Nesie tiež správu; vezmi ma domov, čo mi napadne na prvý pohľad.

5. Tetovanie draka s polovičným rukávom:

Tetovanie s drakom s polovičným rukávom

Kategória cool tetovanie s polovičným rukávom zahŕňa aj vzor draka. Tetovanie nesie nebezpečne vyzerajúce tetovanie draka s horiacim výhľadom. Konštrukcia draka naznačuje magické sily, predstavivosť, ušľachtilosť, vytrvalosť atď.

6. Čierne a sivé tetovanie lebky pre polovičný rukáv:

Čierno -sivé tetovanie lebky s polovičným rukávom

3D tetovanie dalo tetovaniu lebky novú nebezpečnú definíciu. Tetovanie s polovičným rukávom s lebkou vystupujúcou z ramena dodáva neistému vzhľadu s náhradnými okrajmi v čiernom a sivom odtieni. Dizajn tiež obsahuje ružu a divokú stonku.

7. Tetovanie vlka s citátmi na pol rukáve:

Vlk s citátmi, tetovanie na pol rukáve

Milovníci umenia nosia tetovací obal s polovičným rukávom, ktorý obsahuje odvážne citáty aj nočný scenár. Tetovanie nesie vlka, ktorý sa v noci ťahá k nebu s citátmi na oblohe, ktoré fungujú ako pocit alebo viera nositeľa. Tento je známy medzi vysokoškoláčkami.

8. Tetovanie s polovičným rukávom Ganapati:

Ganapati tetovanie s polovičným rukávom

Chcete dať svojmu rozhľadu náboženský nádych! Nápady na tetovanie s polovičným rukávom Ganpati majú rôzne vzory, ktorými sa môžete napustiť atramentom. Tetovanie je medzi mládežou pomerne známe, kde Lord Ganpati prichádza s rôznymi pózami, ako je sedenie, tanec, tetovanie na tvár atď. Keď príde festival Ganapati, vtedy mladí ľudia radi navrhujú boha Ganpatiho v rôznych polohách..

9. Brezový strom s bleskovým tetovaním pre polovičný rukáv:

Brezový strom s bleskovým tetovaním na polovičný rukáv

Polovičný rukáv s krycím rukávom, ktorý zakrýva lesy brezových stromov a blesky z neba, dáva nositeľovi nápaditý vzhľad. Čierna obloha s efektmi bielych bleskov a červenou brezou predstavuje silu, výživu, energiu, trvanlivosť atď. Toto je úžasný dizajn medzi mladými ľuďmi.

10. Portrét s polovičným rukávom:

Portrétne tetovanie s polovičným rukávom

Portrétové tetovanie je najlepší spôsob, ako venovať svoju lásku alebo city niekomu medzi tetovaniami s polovičným rukávom. Ruky mu poskytujú veľký priestor na to, aby veľmi krásne predstavil tvár osoby. Keď je podaný čiernym a sivým atramentom, prináša živosť. Môžete si navrhnúť aj svoju osobnú fotografiu partnera; získajte určitý štýl skicovania v tomto vzore dizajnu.

11. Tetovanie kmeňa leva na polovičný rukáv:

Kmeňové tetovanie leva na polovičný rukáv

Kmeňové tetovanie s polovičným rukávom, ak je navrhnuté s obrazom leva, dodáva ramenám robustný vzhľad. Vlasy leva sú vyrobené z tmavého atramentu v krivkách s použitím kmeňových vzorov. Tetovanie ukazuje pocity ako sila, sila, vodcovstvo, športové správanie atď. Ak máte postoj, potom s týmto návrhom upútate pozornosť..

12. Tetovanie Phoenix s polovičným rukávom:

Tetovanie Phoenix s polovičným rukávom

Polovičný rukáv tetovacieho poťahu Phoenix dodáva divákovi farebný a nádherný vzhľad. Fénix predstavuje pád a znovuzrodenie človeka, nesmrteľnosť, regeneráciu, vernosť atď.

13. Tetovanie s polovičným rukávom Srdce vo fľaši:

Tetovanie s polovičným rukávom Srdce vo fľaši

Tetovací dizajn, ktorý niekomu odhaľuje skutočnú lásku, je srdcom na tetovaní fľaše s polovičným rukávom. Tetovanie nesie srdce, ktoré je uzamknuté vo fľaši a na ktorom je štítok s jednou láskou, ktorý ukazuje niekomu skutočnú lásku.

14. Tetovanie púpavy s polovičným rukávom:

Tetovanie púpavy pre deti s polovičným rukávom

Kvetinové tetovanie s polovičným rukávom vyrobené vytvorením dieťaťa s púpavovým kvetom dodáva atraktívny vzhľad. Tetovanie je široko napustené ženami alebo dievčatami. Na tetovaní je tiež meno a dátum súvisiace s osobou, ktorej je tetovanie určené.

15. Posvätné geometrické tetovanie s polovičným rukávom:

Posvätné geometrické tetovanie s polovičným rukávom

Posvätné geometrické tetovanie je najlepším vzorom pre dizajn s malým polovičným rukávom. Tmavo čierna farba, dizajn je vyrobený z geometrických tvarov, ktorých výsledkom je návrh motýľa a dvoch očí v strede.

Tetovanie s polovičným rukávom je najlepším miestom na získanie najlepšieho a požadovaného atramentu. Spolu so všetkými týmito ďalšími návrhmi, ktoré je možné vysledovať, sú keltské, rybie, holubičie, vlčie, vesmírne, Ježišové atď. Ak používate pravidelné vesty alebo ste milovníkom fitness, vyskúšajte tento druh tetovania, aby ste zapôsobili na svojich priateľov alebo partnerov. Ak chcete prijať dobré komentáre, získajte jednoduché alebo viacfarebné tetovanie s polovičným rukávom; v tomto štýle jedinečného vzoru získate viac možností. Podľa svojej profesie, ako hudobník, si môžete vyskúšať poriadny dizajn od skúsených tetovacích dizajnérov.