15 najlepších návrhov tetovania hviezd pre mužov a ženy!

Hviezdne tetovanie nemusí nevyhnutne symbolizovať hlboký význam. V tetovacích návrhoch spravidla hrajú doplnkové úlohy. Krása hviezd je krása neba, a preto sú hviezdne tetovania spravidla vyberané pre ich estetickú príťažlivosť. Môžu byť vyrobené malé a jednoduché alebo veľké a farebné. Veľké zhluky hviezd pôsobia dojmom nádherných galaxií a vďaka týmto obrázkom napusteným na koži pôsobíte ako svetlá panna alebo pekný gentleman..

Najlepšie návrhy tetovania hviezd pre mužov a ženy

Aj vtedy si hviezdne tetovanie vyberajú skôr ženy. Niekoľko mužov môže nosiť tetovanie hviezd, ale tie môžu vyzerať lepšie ako ostatné.

Najlepšie návrhy tetovania hviezd pre mužov a ženy:

Tu uvádzame 15 najlepších návrhov tetovania hviezd pre mužov a ženy a obrázky a významy pre vaše porozumenie.

1. Tetovanie Rihanny pre dievčatá:

Rihanna tetovanie pre dievčatá

Prúd hviezd, niektoré veľké, niektoré malé, vyzerá ako žiariaca galaxia, kde pršia hviezdy. Celkový vzhľad je pre dievčatá magický a krásny. Hviezdy môžete ponechať čierne a jednoduché alebo ich sfarbiť, aby vyzerali živšie!

2. Dolná časť chrbta s tetovaním so špirálovými vzormi:

Hviezda spodnej časti chrbta so tetovaním so špirálovými vzormi

Len hviezdy vyzerajú pekne, ale je možné ich ešte vylepšiť tak, že k nim pridáte ozdoby ako špirálové vzory. Tieto vzory tetovania vyzerajú vynikajúco natreté v páse alebo spodnej časti chrbta. Rovnako ako všetky ostatné vzory, vyzerajú skvele v čiernej aj v iných farbách.

3. Hviezdy so slovami Tattoo Art po ruke:

Hviezdy so slovami, tetovanie na dosah ruky

Hviezdy majú okolo seba éterický vzduch. Sú kúzelní a nadpozemskí. Dnes vieme, že hviezdy, ktoré na oblohe žiaria, sa podobajú nášmu slnku, len sú vzdialenejšie. Napriek tomu, keď ľudia v dávnych dobách nemali také znalosti a znalosti, zvykli si o hviezdach rozprávať fantastické príbehy. Akosi ani za tie roky fantázie utkané okolo hviezd stále nezomreli. Stále ležia mimo nášho dosahu, šíria sa do neznáma a práve to im dáva ich vzácnu záhadu. Pri určitých slovách sú teda najvhodnejšou ozdobou hviezdy.

4. Hviezdy v tvare nekonečna:

Hviezdy v tvare nekonečna

Hviezdy ležia mimo nášho uchopenia, iba ich svetlo k nám dosahuje nekonečno. Aké lepšie objekty teda majú predstavovať nekonečno ako samotné hviezdy? Mesačné a hviezdne tetovanie v tvare symbolu nekonečna je tak krásne na pohľad a zároveň veľmi zmysluplné. Je to jedno z najlepších a najjednoduchších tetovaní hviezd pre dievčatá.

5. Hviezdny a srdcový tetovací dizajn:

Hviezdny a srdcový tetovací dizajn

Hviezdy a srdcia sú dve najčastejšie používané ozdoby na tetovanie. Dizajn, ktorý má iba srdcia a hviezdy, aj keď nie je významný, je teda určite nádherný na pohľad.

6. Hviezda na zápästí plná špirál:

Hviezda na zápästí plná špirál

Tento dizajn tetovania na zápästie má abstraktnejší kmeňový vzhľad. Extra špirály a kučery vo vnútri hviezdy pôsobia ako archaický symbol. Tento vzhľad je možné vylepšiť starostlivým tieňovaním a použitím správnej farby.

7. Tetovanie námornej hviezdy:

Námorné tetovanie hviezd

Námorná hviezda sa vzťahuje na tvar hviezdy podobný objektu. Tento dizajn je ideálny pre vášnivých námorníkov a ostatných s hlbokou láskou k moru. More a hviezdy zdieľajú túto záhadu, ktorá pochádza z neznámeho.

8. Roztomilý mesiac a hviezdy tetovanie:

Roztomilý tetovací vzor mesiaca a hviezd

Kde sú hviezdy, tam musí byť aj mesiac! Roztomilé hviezdy a dizajn mesiaca by obsahovali karikaturistu vyzerajúceho na mesiac s rozkošným výrazom a jasnými žltými hviezdami, ktoré ho obklopujú. nemôžete to urobiť naopak a tiež zväčšiť hviezdy s výrazmi na ich tvárach!

9. Malé hviezdne tetovanie pešo:

Malé hviezdne tetovanie pešo

Malé vzory hviezdnych tetovaní sú veľmi bežné a sú väčšinou napustené farbou na vnútornej strane zápästia alebo na členku alebo niekde pešo. Môže byť napustený atramentom na akomkoľvek povrchu tela, ale pretože je malý, najlepšie vyzerá vo vyššie uvedených častiach. Jeho čierne a jednoduché tetovanie vyzerá a dodáva vášmu vzhľadu len nádych rebélie.

10. Tetovanie s okrídlenou hviezdou:

Okrídlené hviezdy

Hviezda s nádhernými krídlami na oboch stranách je príbeh, ktorý sa ešte len bude rozprávať. Toto tetovanie odhalí vašu mystickú stránku, ak ste sa rozhodli pre nápad na tetovanie. Predlaktie alebo zadné rameno sú často ideálnym miestom na tetovanie. Jedná sa o perfektné hviezdne tetovanie pre dievčatá a vždy im môže dodať trochu života začlenením farieb do nich, podobne ako tetovací dizajn tu uvedený..

11. Tetovanie padajúcej hviezdy na nohu:

Tetovanie padajúcej hviezdy na nohu

Hviezdne tetovanie pre ženy nie je lepšie ako toto. Tetovanie padajúcej hviezdy sprevádza závodnú vlajku galantne plávajúcu za hviezdou, čo by mohlo byť dokonalým stelesnením pretekára vo vás. Roztrhaný biceps s tetovaním závodnej vlajkovej hviezdy by vám povedal o vašej nikdy neumierajúcej vášni závodiť. Okoreňte toto tetovanie trochou farby, obkoleste iba hviezdu a urobte z tohto tetovania očný obrazec..

12. 3D trojitý vstavaný hviezdny tetovací dizajn pre mužov:

3D dizajn trojitého vstavaného hviezdicového tetovania

Významy hviezdneho tetovania sa líšia od jednej osoby k druhej a hoci niektorí môžu veriť v jeden koncept, pre ostatných to môže znamenať úplne iný význam. Klasický príklad takejto nejednoznačnosti je možné vidieť na tomto tetovaní, ktoré ukazuje tri hviezdy v 3D textúre pokrývajúcej oblasť hrudníka, ktoré stelesňujú drsnejší, ale éterický pocit. Zemitý pocit z tohto tetovania vo vás vzbudzuje pocit uzemnenia a súčasnosti. Toto hviezdne tetovanie je perfektne vhodné pre chlapcov, ktorí milujú hviezdy a oblohu. Je to jedno z najlepších hviezdnych tetovaní pre mužov.

13. Jednoduché návrhy tetovania kmeňových hviezd s hlbokými hranicami:

Jednoduchý dizajn tetovania s hlbokými hraničnými hviezdami

Toto je trefné tetovanie, ktoré dokonale stelesňuje skutočný význam jednoduchých, ale posilňujúcich návrhov hviezdneho tetovania. V tomto tetovaní vidíme bežné tetovanie kmeňových hviezd so silnými hranicami, ktoré symbolizujú, aký silný v skutočnosti si. Hranice ukazujú konštituovanie vašej sily, čo z neho robí veľmi jednoduché, ale posilňujúce tetovanie. Toto je perfektné tetovanie, ak hľadáte prvé tetovanie.

14. Dizajn tetovania príroda a hviezdy:

Dizajn tetovania príroda a hviezdy

Prírodu opäť používame ako znak mierotvornosti, vtáky a hviezdy sa stretávajú a vrhajú svetlo na zázraky, ktoré nám príroda môže ponúknuť. Toto tetovanie jasne ukazuje dvoch športových vtákov, ktorí sa zabávajú a frflú, pretože prominentná hviezda medzi nimi sem tam ustúpi niektorým svojvoľným hviezdam a vytvorí dokonalú hviezdnu noc. Je to perfektná nočná scéna zobrazujúca pokoj.

15. 3D tetovanie s popraskanou pokožkou:

3D tetovanie s popraskanou kožou

Tento skvelý 3D tetovací dizajn je absolútnou lahôdkou, ak viete, kto ho dokáže lepšie vytiahnuť. Tetovanie ukazuje, že všetky vaše nápady sú vložené hlboko do vás, a ukazuje ľuďom, že to, čo hovoríte a čo cítite, myslíte vážne. Je to perfektné tetovanie, ktoré spája, pretože spája zložité vzory s jednoduchosťou.

Prehľad:

Hviezdne tetovanie je často najlepšou voľbou pre začiatočníkov a je vždy dobrým riešením pre niekoho, kto chce vo svojom tetovacom umení vykresliť význam ostatného obsahu. S každým tetovaním je spojený význam, niečoho, čoho sa môže všetko týkať.