15 jednoduchých a tradičných návrhov tetovania morskej panny

Tetovanie morskej panny je symbolom ženskej krásy, sexuality a lásky. Prvýkrát ich nosili námorníci v osemnástom storočí, ktorí tvrdili, že boli svedkami týchto krásnych a mýtických stvorení, ktoré počas plavieb plávali po morských skalách. Na pohľad sú príťažlivé a ohromujúce, často boli spájané s gréckou bohyňou Afroditou -bohyňou lásky, plodnosti a ženskosti. Morské panny sú mystifikujúce a fascinujúce polovičné rybie napoly ženy, ktoré fascinujú ženy už niekoľko rokov. Tento záujem sa vyvíja už nejaký čas a odráža sa vo forme tetovania. Tetovanie morskej panny si v dnešnej dobe získalo veľkú popularitu a niekoľko myšlienok bolo uvedených v nasledujúcich odsekoch.

Návrhy tetovania morskej panny

Tetovanie morskej panny je najrozšírenejším typom tetovania. V polovici roku 1900, ktorý prakticky využili námorníci. Tetovanie morskej panny je všadeprítomné vo svetle skutočnosti, že podkladové základy farbenia pochádzajú z časovej tiesne. Dáva zmysel, že by sa zmestili do väčšiny námorných obrysov tetovania, najmä preto, že sa o nich predpokladá, že sú neuveriteľne milými tvormi. Tetovanie morskej panny patrí medzi najpodivnejšie a najpôvabnejšie plány tetovania, ktoré ako základnú súčasť používajú toto krásne legendárne zviera..

Krásne tetovanie morskej panny spolu s obrázkami:

Nasledujú vynikajúce návrhy tetovania morskej panny s význammi a obrázkami pre mužov i ženy.

1. Super detailné tetovanie morskej panny:

Super detailné tetovanie morskej panny

Jedná sa o mimoriadne kus od kusu dielenského spracovania. Samotná táto morská víla je nádherne vykreslená, ale akonáhle sa dostanete k jej chvostu, je celú vec len nebeské pozorovať. Je toho tak veľa, čo vidieť, ryby, stredné časti pokladu, jej krútiaci sa chvost, ježovky a vzduchové kapsy. Vytvára to spojenie s kusom. Pokiaľ sa pozriete pozorne, podobne uvidíte loď mimo dohľadu, navyše nádherne definitívnu. Toto je len ohromujúci kus dizajnu tetovania morskej panny, ktorý je skvele položený na stehne.

2. Tetovanie materskej morskej panny:

Tetovanie morskej panny v materstve

Nie všetky tetovania morských víl musia vymedzovať morské panny v štýle bohyne sexu. Tento očarujúci kúsok jednoduchého tetovania morskej panny predvádza morskú pannu matku a dievča, ktorá si navzájom dáva malé rozkošné pery. Detské morské panny často nevidíte zobrazované, ale táto je jednoducho roztomilá. Vážim si kúsok čepele alebo žiabrov za ušami a jeho ľahká námaha ukazuje iba náklonnosť matky k jej dcére.

3. Malé tetovanie morskej panny:

Malé tetovanie morskej panny

Malý štýl tetovania morskej panny, ktorý vždy zostáva vždyzelený, je štýl pin-up. Konsolidujte pin-up s plánom morskej panny a pobytom, a máte skutočne skvelé tetovanie vo zvyčajnom štýle. Takto vyzerali tetovania späť, kým sa stali štandardnými, a naozaj sa mi to páči. Drapák je vyrobený v čiernej a červenej farbe, čím šetrí väčšinu tieňov pre samotnú morskú pannu. Tento typ tetovania morskej panny môžete chváliť na zápästí aj na rukách.

4. Japonské tetovanie morskej panny s kotvou:

Japonské tetovanie morskej panny s kotvou

Morské panny sú veľmi dôležitou súčasťou japonskej kultúry. Možno ich vystopovať až do starovekých kultúr, kde obývali brehy a skaly rôznych oceánov. Sú to nádherné výtvory a dajú sa z nich vyrobiť brilantné vzory. Tam, kde si necháte urobiť tetovanie, sa bude spoliehať na potrebnú veľkosť a tetovanie morskej panny má tendenciu meniť sa od malého a jednoduchého k obrovskému a do značnej miery drsné. Malú morskú vílu môžete nosiť na rukáve, ruke alebo dokonca na nohe. Tieto z väčšej časti obsahujú singulárnu morskú pannu a možno iba jeden ďalší obrázok.

5. Tetovanie v mierke pre morskú pannu na bokoch:

Tetovanie v mierke pre morskú pannu na bokoch

Pokiaľ ide o tetovanie v mierke, existuje tiež značný výber možností. Videli sme pár malých krásnych kúskov a tiež celý kus nohy. Tieto vzory tetovania morskej panny v mierkach začínajú cestou vyššie po tele ako ostatné, pohodlným pásom. Vlny formujú prestávku medzi ľuďmi a rybami. Pod vlnami vidíme začiatok vah, tentokrát v tme a odtieňoch tmy. Príťažlivosť tohto je, že tam končia alebo postupujú s odstupom stehna? Sem -tam sú malé vnútorné informácie najvhodnejšie.

6. Tetovanie pre malú morskú vílu Ariel pre dievčatá:

Na tomto svete je niekoľko ľudí, ktorí radi tetujú morskú pannu a zahrňujú Ariel. Je jednou z najlepších výtvorov sveta Disney a vzhľadom je veľmi pekná. Naozaj robí cennú voľbu pre tetovanie. Morské panny, áno, tieto malé, milé zvieratá s dlhými vlasmi a láskyplnými očami, chodia s ľudstvom od staroveku.

Dievčenské tetovanie Malá morská víla Ariel

Asýrska legenda opisuje príbeh bohyne Atargatis, ktorá sa zmenila na morskú pannu, pretože bola vinná a hanbila sa za vraždu tým, že si obliekla svojho ľudského miláčika. Vyskočila do jazera a polovica jej tela sa od pása zmenila na rybu.

7. Tetovanie morskej panny s červenými vlasmi na stehne:

Dlhé, nadýchané a živé vlasy sú jednou z mnohých vlastností morskej panny. Ryšavé tetovanie morskej panny obklopené farebnými bublinami vyzerá prirodzene krásne a svetlé. Tieto tetovanie morskej panny prevládajú medzi dámami, ktoré majú dôveru v osud a šťastie. K dispozícii je množstvo plánov na tetovanie morskej panny pre mužov i dámy.

Ryšavé tetovanie morskej panny

Miesto pre takéto tetovanie musí byť kritické. Predtým, ako si na telo urobíte plán tetovania morskej panny, mali by ste určiť miesto a obrys tela. Tento typ tetovania morskej panny môžete športovať na nohách a chrbte a na iných častiach tela.

8. Dizajn tetovania kmeňovej morskej panny:

Kmeňový dizajn tetovania morskej panny na boku

Toto tetovanie morskej panny pre mužov a ženy je výnimočne ostrou kombináciou modelu morskej panny a starého starého kmeňového štýlu. Mrknutie tu pochádza zo spôsobu, akým sú obrysy morských panien tvorené motiváciou vychádzajúcou z relevantnosti kmeňových tetovaní, ktoré priťahujú konvenčné tmavé tieňovanie. Mnohostranná kvalita obrazu prebúdza váš záujem a núti vás pozrieť sa znova a objaviť tvár mýtického hada zahalenú do dlhých vlasov zvieraťa. Mimoriadne vhodné pre špecialistov a jednotlivcov, ktorí majú tendenciu zvažovať tvrdé filozofické skúmania.

9. Tetovanie dvojitej morskej panny pre ženy:

Tetovanie, ktoré ukazuje dve morské panny spať spoločne v oceáne, keď sú obklopené rybami rôznych typov, musí vyzerať nádherne. Nesú v sebe prvok kreativity a na pohľad pôsobia príťažlivo a bohato. Morské panny hovoria o očarujúcej a mimoriadnej obyčajnosti. Napriek tomu sú tetovania morských panien trochu zmätené a vyžadujú si viac miesta ako rôzne tetovania.

Dvojité tetovanie morskej panny pre ženy

Niekoľko ľudí sa teda vyhýba značnému plánu tetovania morskej panny. Nech je to akokoľvek, nejakým spôsobom je na tomto svete široká škála jednotlivcov, ktorí si navyše vážia, aby na svojom tele získali kompletný obrys tetovania morskej panny. Tetovanie morských panien je krásne a perfektne vyzerá na dámskom tele. Jedná sa o jeden z vynikajúcich návrhov tetovania morskej panny na ženskom chrbte..

10. Monochromatické tetovanie dvoch morských panien pre chrbát:

Monochromatické tetovanie dvoch morských panien na chrbte

Táto nešťastne vyzerajúca žena je z väčšej časti vyteklá zeleň a žltá. Páči sa mi, že chvostové šupiny sa robia skôr bodovo než vyskladané šupiny ako väčšina. Odtiene sú príjemné, zdá sa však, že bola obeťou ťažkého útoku paintballu. Vážim si postoj tejto, drvivá väčšina zo všetkých, vyzerá prakticky tragicky, pohybuje sa v opačnom smere sveta. Nepochybne je to jedno z najlepších tetovanie morskej panny pre dievčatá.

11. Farebné tetovanie morskej panny:

Farebné tetovanie morskej panny

Morské panny sú tvormi presviedčania, nezávislosti, tajomstva a tvorivosti. Majú svoje vlastné kúzlo a majú obrovskú moc. Farebné a zmyselné tetovanie morskej panny s hviezdami okolo krku, ktoré sedia v zmyselnom postoji, zaistí, že vaše tetovanie bude pôsobiť úchvatne a umelecky..

12. Dizajn tetovania morskej panny zo starej školy:

Dizajn tetovania morskej panny zo starej školy

Dizajn tetovania morskej panny zo starej školy vznikol v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, keď sa mladí námorníci pokúšali športovať tieto veľkolepo vyzerajúce tvory. V tých dňoch muži nosili tetovanie morskej panny, ale postupom času to začalo priťahovať ženskú pozornosť. Tieto návrhy tetovania morskej panny sú dodávané so symbolmi, ako sú kotvy, laná, lode a hviezdice.

13. Vintage tetovanie morskej panny na ramene:

Vintage tetovanie morskej panny na ramene

Morské panny sú viac ako tisíce rokov uznávané ako mýtické bytosti. Niekoľko starovekých kultúr sa spojilo s fascinujúcimi a atraktívnymi morskými pannami, ktoré zvádzajú námorníkov svojimi piesňami, vzhľadom a inými zmyselnými spôsobmi. Tetovanie, ktoré zvýrazňuje zvodnú povahu morskej panny vďaka rôznym farbám a držaniu tela, bude zaručene vyzerať báječne. Jedná sa o jednoduché tetovanie morskej panny, ktoré dodáva vášmu telu nádherný vzhľad.

14. Tetovanie čiernou morskou pannou pešo:

Čierne tetovanie morskej panny na nohe

Tetovanie morskej panny je silnou reprezentáciou ženskej krásy. Bola opísaná ako postava, ktorá má hlbokú odvahu a silu. Vďaka svojej odvážnej povahe je príbuzný aj slovám, ako je tvorba a intuícia. Dobre navrhnuté tetovanie čiernej morskej panny môže zachytiť všetky tieto vlastnosti veľmi krásnym a vzrušujúcim spôsobom.

15. Tetovanie havajskej morskej panny na ruke:

Havajské tetovanie morskej panny na ruke

Keď hovoríme o vinobraní, prvé, čo nám napadne, sú morské panny. Od folklóru po poviedky je známe, že morské panny lákajú námorníkov svojimi piesňami a nádherným vzhľadom. Havajský dizajn tetovania morskej panny, ktorý obsahuje obrázok morskej panny s dlhými krásnymi zámkami padajúcimi na jej prsia, je atraktívny na pohľad. Prítomnosť pekných červených ruží spôsobí, že tetovanie bude vyzerať ešte živšie a farebnejšie.

Tieto návrhy tetovania morskej panny sú už dlho hlavným prúdom a sú na rozhodnutí oboch pohlaví.