10+ nádherných návrhov a nápadov na tetovanie koša Polka!

Keďže tetovanie si robí stále viac ľudí, stále viac tetovacích umelcov prichádza s návrhmi a nápadmi na tetovanie. Začal v Nemecku, ďalším bizarným, ale prekvapivo krásnym dizajnom je tetovanie odpadkového koša. Môžete mať pocit, že tieto odpadkové polka tetovanie vyzerajú ako koláže a umenie je rozmazané a rozmazané a takto sa vyrábajú.

Chaotické, zdeformované a čo je najdôležitejšie, prichádza iba v dvoch farebných kombináciách „čiernej a červenej“. Toto je skutočne nový vzor, ​​ktorý stojí oddelene od skupiny, v tomto štýle nie je nič, čo by ste mohli milovať alebo nenávidieť. Je to kombinácia naturalistických a realistických fotografií. Odvážny štýl nájdete u ostatných kúskov, ktoré boli urobené pomocou čierneho a červeného atramentu. Poskytuje vizuálny vzhľad a kombinácia farieb ukazuje vynikajúce dokončenie.

Kôš Polka tetovanie s nádhernými vzormi

Najlepšie tetovanie Polka na odpadky pre mužov a ženy 2021:

Pozrime sa na 9 najlepších návrhov tetovania trash polka

1. Skriptové tetovanie:

Kôš Polka Script tetovanie

Script Tattoo štýl nikdy nevyjde z módy. Je dokonca veľmi dôležitou súčasťou štýlu tetovania koša polka. Prostredníctvom týchto tetovaní sa môžete vyjadriť, pretože sú veľmi jasné a presné.

2. Tetovanie na rukáve:

Tetovanie na rukáve

Tetovací rukáv odpadkový polka je ďalšou variáciou tetovania s motívom Polka. Na rukáve je zobrazené vaše nadšenie a ochota priniesť do vášho života zmenu. Môžete ísť na tetovanie s úplným rukávom alebo dokonca s polovičným rukávom.

3. Tetovanie na tele:

Tetovanie na tele

Tetovanie v štýle polka je možné urobiť aj na tele. Aj keď je to zložité a musí to byť sakra bolestivý postup, konečný výsledok je vynikajúci. Môžete sa pozrieť na odkaz a presvedčiť sa sami.

4. Vtáčie tetovanie:

Vtáčie tetovanie

Ďalším prominentným štýlom polka tetovania je samozrejme Bird Tattoo. Symbolizujú slobodu a samozrejme sebaurčenie. Rovnako ako vtáky, ľudia tiež ukazujú svoju autonómiu prostredníctvom týchto tetovaní.

5. Démonické tetovanie:

Demon Trash Polka Tattoo vzory

Je samozrejmé, že tetovanie démonov obľubujú aj ľudia, ktorí sa neboja skúšať nové veci. Môžete si pozrieť dizajn tetovania lebky koša a podobne, a tak sa páči veľa ľudí. Môžete si prispôsobiť dizajn pre seba alebo vám váš tetovač môže veľmi pomôcť.

6. Tetovanie celebrít:

Tetovanie celebrít

Niektorí z milovníkov tetovania polka trash tiež dostávajú obrázky svojich obľúbených celebrít napaľovaných na tele. Sú to tí ľudia, ktorí sa presadili a ľudia ich zbožňujú.

7. Hudobné tetovanie:

Hudobné tetovanie

Jeden z najnovších návrhov tetovania trash polka je ten, ktorý zobrazuje vašu hudobnú povahu alebo lásku k hudbe. Je to jeden z nových návrhov a je skutočne obdivovaný.

8. Tetovanie zvierat:

Tetovanie Polka zo zvieracieho koša

Jeden z najbežnejších štýlov polka koša je tetovanie na zvieratách. Ukážte svoju divokú povahu a nechajte ľudí, aby obdivovali vašu kreativitu. Získajte tento dizajn pre svoj štýl postoja.

Ďalšie návrhy tetovania:

Kôš Polka tetovanie 2

Kôš Polka tetovanie 3

Kôš Polka tetovanie 4

Kôš Polka tetovanie 5

Kôš Polka tetovanie 6

Kôš Polka tetovanie 7

Kôš Polka tetovanie 8

Kôš Polka tetovanie 9

Kôš Polka tetovanie 10

Prehľad:

Milovníci tetovania na celom svete stále skúmajú nové návrhy a nápady tetovania. Štýl Trash Polka Tattoo sa dostáva do popredia, aj keď existujú ľudia, ktorí uprednostňujú zachovanie tradičnosti. Ale potom sú tu takí, ktorí môžu s každým a so všetkým experimentovať. Keď plánujete nakresliť vzor koša na polku, umelec v tom čase robí túto prácu pomocou vlastnej fantázie, ale ak sa chcete prispôsobiť, môžete vyskúšať svoj obľúbený dizajn. Takéto tetovanie sa dodáva iba čiernym a červeným atramentom, takže si v tejto zbierke štýlu zaobstarajte odborného tatéra v širokej zbierke popolnice..