Najlepších 10 známych tetovacích salónov v Dillí

Tetovanie je trendové umenie a rastie. Môžete si nechať urobiť takmer akúkoľvek formu návrhov a tiež si môžete nechať vyrobiť dizajn na mieru, ak chcete minúť peniaze navyše. Tieto služby ponúka niekoľko obchodov a umelcov.

Tetovacie salóny v Dillí

Najlepší tatéri v Dillí:

Nasleduje 10 najlepších tetovacích salónov v Dillí, kde si môžete nechať vytvoriť trvalý dizajn od profesionálnych umelcov.

1. Tattoo Studio Inkinn:

tetovacie salóny v Dillí

Toto je slávne atramentové štúdio v Dillí. Na tomto mieste nájdete odborných odborníkov. Je tiež známy svojimi rôznymi umeleckými dielami. Títo ľudia sa špecializujú aj na japonské a iné typy prevedení. Na výber máte z rôznych prevedení. Tu môžete získať návrhy koi a tiež návrhy písem. Toto štúdio často robí diela rôznych farebných a čiernych atramentových prevedení. V tomto štúdiu si môžete prispôsobiť návrhy podľa svojho vkusu. Nachádza sa na 2. poschodí obrannej kolónie B-87, v blízkosti nadjazdu. Podrobnejšie informácie môžete získať na ich webovej stránke: www.inkinn.com

2. Hawk Tattoos:

Návrhy tetovania Miesta v delhi2

Jedná sa o veľmi dobre známe štúdio, ktoré má veľa obchodov. Môžete ísť do ich rôznych obchodov, ktoré sa nachádzajú po celom meste. Títo ľudia robia rôzne druhy návrhov. Môžu vám tiež vytvoriť vlastné vzory a kmeňové vzory. Ak chcete niečo dočasné ako nálepku, potom predávajú mnoho rôznych nálepiek na prenos vody a ďalšie typy dočasných vzorov. Majú niekoľko obľúbených obchodov. Existujú aj iné predajne a ďalšie informácie si klient môže overiť na svojej webovej stránke: http://www.hawktattoo.in/

3. Scorpio Tattoo Inn:

Kmeňové tetovanie s polovičným rukávom

Toto štúdio má umelcov, ktorí vám môžu urobiť akékoľvek návrhy. Ak chcete niečo kmeňové alebo chcete zakryť svoje staré vzory, môžete sa tiež pozrieť do ich obchodu. Môžete požiadať výtvarníka Devena, aby vám urobil kmeňové návrhy, a získate iný dizajn. Nachádza sa na adrese C-7, číslo obchodu je 61 a to je v sektore-7. Ďalšie informácie nájdete na ich stránke. Je to jeden z tetovacích salónov v Dillí.

4. Devilzove tetovania:

Návrhy tetovania Miesta v delhi4

Toto je veľmi dobre známe miesto pre návrhy atramentov v Dillí. Ich rôzne umelecké diela si môžete pozrieť na ich webových stránkach. Toto je jedno z najobľúbenejších štúdií. Ich webová stránka je http://www.tattoosnewdelhi.com/. Je najlepším tetovacím umelcom v Naí Dillí.

5. Cheeno Studio:

tetovanie-salóny-v-dillí-5

Nachádza sa v Noide. Jedná sa o trendový salón. Môžete získať viac informácií o dizajnoch a cenách ich obchodu, ktorý je v Noide oproti Sony Center.

6. Tetovanie od Mike:

Návrhy tetovania Miesta v delhi6

Jedná sa o obľúbené štúdio a v ich obchode môžete získať rôzne návrhy. Viac informácií môžete získať z ich webových stránok na adrese http://www.tattoosbymike.com/.

7. Tattoo Villa:

Návrhy tetovania Miesta v delhi7

Jedná sa o veľmi dobre známe štúdio, z ktorého si môžete nechať napáliť svoje návrhy. Viac informácií môžete získať z ich webových stránok na adrese http://www.tattoovilla.com/. Toto je jeden z najlepších tetovacích salónov v Dillí.

8. Tetovanie od vývojára:

Návrhy tetovania Miesta v delhi8

Títo ľudia môžu vytvárať rôzne tetovacie vzory, ktoré môžete získať na rôznych pozíciách podľa svojho pohodlia. Viac informácií môžete získať na stránke http://www.tattooartistdev.com/tattoos_by_dev.html Je najlepším tetovacím umelcom v Dillí.

9. Tetovania od Mohita:

tetovanie-salóny-v-dillí-9

Toto je trendové miesto, kde môžete získať svoj dizajn. Môžete tiež získať vlastné vzory podľa vášho vkusu. Viac informácií môžete získať z ich webových stránok. http://www.tattoosbymohit.in/

10. Neodmysliteľné tetovacie štúdio v Dillí:

Návrhy tetovania Miesta v delhi10

Toto je obľúbený salón v Dillí, z ktorého získate svoj dizajn. Viac informácií môžete získať z ich webových stránok na adrese http://tattoosnewdelhi.in/home.html