Najlepších 10 tetovacích salónov v Hyderabade

Získavanie trvalého tetovania je v dnešnej dobe v Hajdarábade veľmi populárne. Ak hľadáte niečo nakreslené na mieru podľa vašej vhodnosti, budete musieť vynaložiť ďalšie výdavky, ale môžete získať niečo, čo vyhovuje vášmu pohodliu a vášmu štýlu. Existuje tiež mnoho ďalších úvah, ktoré by si mal človek pamätať, než sa do nich pustí. Preto by ste mali ísť do profesionálneho salónu, ktorý vám môže poskytnúť návod a tiež správne zafarbiť váš dizajn.

Najlepší tatéri v Hajdarábade:

Nasleduje 10 najlepších tetovacích salónov v Hajdarabáde a odkiaľ si môžete nechať natrieť dizajn.

1. Angel Tattoo Studio v Hajdarábáde:

Návrhy tetovania Miesta v hyderabade1

Jedná sa o veľmi profesionálny salón, kde si môžete nechať urobiť svoj návrh. Toto je najlepšie tetovacie štúdio v Hyderabade. Viac informácií môžete získať z ich webových stránok http://www.angeltattooz.com/.

2. Tetovacie a salónne štúdio Amrutha:

Štúdio tetovania a salónu Amrutha

Títo ľudia sa špecializujú na rôzne druhy 3D a veľkoplošných tetovacích návrhov. Preto ak chcete niečo veľmi umelecké s detailmi, môžete ísť do tohto salónu a urobiť to. Adresa je Plot No 23, Shop No 1, Seshadri Heights, Opposite ICICI Bank, Prashanth Nagar Colony. Viac informácií môžete získať na ich webových stránkach www.amruthasalon.com.

3. Tattoo Studio Joysen v Hyderabade:

Tetovacie štúdio Joysen v Hyderabade

Jedná sa o profesionálne vyškolených výtvarníkov, ktorí vám môžu urobiť vlastné návrhy. Môžete tiež získať náležité rady týkajúce sa farieb vášho návrhu. Viac informácií môžete získať z ich webových stránok http://www.joysentattoostudio.com/tattoo-parlours-hyderabad.html.

4. Tetovací salón Hakim’s Aalim:

Hakimov tetovací salón Aalim

Ak chcete získať trvalý dizajn so správnymi farbami a tiež v príjemnom prostredí, potom je to obchod, kam by ste mali ísť. Je to jeden z najlepších tetovacích salónov v Hyderabade. Viac informácií môžete získať z ich webových stránok http://www.hakimsaalim.com/.

5. Sana’s Tattoo Studio:

Sana’s Tattoo Studio

Ide o profesionálnych a kreatívnych ľudí. Ak im dokážete správne povedať, aký dizajn chcete, potom vám ho môžu nakresliť na mieru, aby ste pri ich športovaní boli pohodlnejší. Adresa je 2. poschodie, pozemok č. 41, kolónia D V, oproti domu D V 2, nad obchodom Arzoo Tailors.

6. Vikram’s Tattoo Studio v Hajdarábáde:

Vikramovo tetovacie štúdio v Hyderabade

Toto meno je pomerne dobre známe a profesionálnym výtvarníkom je Vikram, ktorý tieto návrhy robí. Je to veľmi dobre vyškolený umelec a on a jeho asistenti vám môžu pomôcť získať správny dizajn, ktorý hľadáte. Je najlepším tetovačom v Hyderabade. Viac informácií o návrhoch, ktoré už umelec vykonal, a poplatkoch získate na ich webových stránkach. http://tattoos-in-hyderabad.blogspot.in/ .

7. Tattoo Studio Sabby alebo Saurabh Pardeshi:

Tattoo Studio Sabby alebo Saurabh Pardeshi

Jedná sa o veľmi profesionálne štúdio, z ktorého si môžete nechať vypracovať svoje návrhy. Toto vlastní a prevádzkuje spoločnosť Saurabh Pardeshi alebo Sabby. Toto je jeden z najlepších tetovacích salónov v Hyderabade. Viac informácií môžete získať z ich webových stránok http://www.sabbystattoostudio.com/.

8. Dow Tattoo Studio:

Dow Tattoo Studio

Jedná sa o veľmi profesionálne štúdio. Viac informácií môžete získať na ich webových stránkach http://dowtattoo.blogspot.in/. Ľudia, ktorí tu robia návrhy, sú veľmi vyškolení a môžu urobiť akýkoľvek dizajn, ktorý chcete, a tiež vám poskytnú poradenstvo a postup pri následnej starostlivosti o ne..

9. Štúdio Envy Tattoos:

Štúdio Envy Tattoos

Jedná sa o veľmi obľúbené štúdio pre akýkoľvek typ body art, či už ide o trvalé návrhy alebo dokonca piercing. Jeho adresa je Jawahar Nagar Colony. Ak teda chcete, aby váš návrh urobili kreatívni a profesionálni ľudia, môžete to urobiť v tomto obchode.

10. Lloyd Tattoo Studio:

Lloyd Tattoo Studio

Ak chcete farebné vzory, ktoré vyzerajú veľmi štýlovo, mali by ste si zaobstarať tie z tohto obchodu. Adresa tohto obchodu je Gautam Enclave, Sikh Village, cesta č. 12.