9 najlepších výrobkov proti opaľovaniu

Ochrana našej pokožky v lete by mala byť vo vašom zozname vedier. Bez náležitej starostlivosti a bezpečia pokožka stmavne a poškodí sa. To môže ďalej viesť k vážnym chorobám. Opaľovanie je jedným z hlavných problémov počas leta, najmä u žien. Na trhu môžete nájsť množstvo prípravkov proti opaľovaniu, ktoré pomôžu obnoviť pokožku a obnoviť prirodzený tón. Všetky nie sú pravé; skôr niektoré nefungujú správne. Pred kúpou krému proti opáleniu by ste sa preto mali poučiť o jeho obsahu, značke, spätnej väzbe atď. Nasledujú najlepšie produkty proti opaľovaniu, ktorým je možné slepo dôverovať.

1. Esencia Neutrogena Fine Fairness:

výrobky proti opáleniu

Po prvé, krém Neutrogena proti opáleniu je najúčinnejším výrobkom v tejto oblasti krásy. Výrobok vyzerá ako krém, ale v skutočnosti ním nie je. Už pri použití malého množstva esencie Fine Fairness si uľavíte od všetkých typov opálených miest. Tiež vyrovná tón pleti a zanechá vo vás prirodzenú žiaru.

2. Súprava na ochranu proti opáleniu VLCC:

Výrobky proti opáleniu 2

KÚPIŤ TU

Tento produkt účinne bojuje proti opáleniu pomocou svojho cenného obsahu. Súprava obsahuje nasledujúce čiastkové produkty:-

  • Ovsený peeling na tvár.
  • Melawhite zubný gél.
  • Zubný balíček Melawhite.
  • Melawhite Detan prášok.
  • Pista masážny krém.

Všetky vyššie uvedené gély a kroviny sú vyrobené na základe ajurvédskych receptov. Je považovaný za jeden z najlepších obalov na tvár proti opáleniu na trhu.

3. Bielenie pokožky Lotus Herbals White Glow & Rozjasňujúci gélový krém:

Výrobky proti opáleniu 3

KÚPIŤ TU

Krém je dodávaný s životne dôležitými bieliacimi prvkami, ktoré rozjasňujú pokožku zvnútra. Pokožka je naplnená prírodnými extraktmi, ako sú mliečne enzýmy, hrozno atď. Chráni pokožku pred ultrafialovým žiarením a ďalším opaľovaním..

4. Nature’s Essence Lacto Tan Clear:

Výrobky proti opáleniu 4

KÚPIŤ TU

Jeden z najznámejších ázijských prípravkov proti opáleniu je Lacto Tan Clear. Je veľmi účinný pri odstraňovaní epidermálneho opálenia pomocou jeho zložiek, ako sú med, mliečne bielkoviny, olej z pelargónie atď. Vracia prirodzenej hladkosti pokožky. Spolu s tým obnovuje žiarivosť pokožky a chráni ju pred UVB lúčmi.

5. Balíček na tvár Fab India s citrónom a mätou:

Výrobky proti opáleniu 5

Balíček vyzerá veľmi atraktívne a je veľmi prospešný pri odstraňovaní opálenia. Je dokázané, že aplikáciou tohto produktu je pokožka hladká. Je veľmi užívateľsky príjemný, pretože rýchlo schne a zanecháva príjemnú vôňu mäty. Je to o niečo drahšie ako ostatné podobné výrobky na trhu, ale stojí to za to.

6. Balíček Jovees Anti Tan:

Výrobky proti opáleniu 6

KÚPIŤ TU

Jedná sa o prírodný balíček proti opáleniu, ktorý môžu používať ženy takmer všetkých typov pleti. Obsahuje užitočné zložky, ako je plnšia zemina, Olivem, Centifola, mrkva atď. Všetky tieto zložky pomáhajú odstrániť opálenie..

7. Balíček Just Herbs Petal Soft Anti Tan Face:

Balíček Just Herbs Petal Soft Anti Tan na tvár

KÚPIŤ TU

Hladký balzam na tvár proti opáleniu od Just Herbs je jedným z najlepších. Je plný byliniek na zosvetlenie zeme a pokožky zosvetľujúcich pokožku. Okrem boja proti stmavnutiu pokožky to ochráni pokožku pred budúcimi účinkami spálenia od slnka.

8. Lotus Detan Face Pack:

Výrobky proti opáleniu 8

KÚPIŤ TU

Balíček Detan Face Pack od Lotus Herbals je prírodný produkt na odstraňovanie opálenia, ktorý účinne odstraňuje tmavé škvrny. Rozjasňuje pokožku a robí ju jemnou a žiarivou. Malo by sa používať pravidelne.

9. Odstránenie opálenia od spoločnosti Sattvik Sun Ban:

Výrobky proti opáleniu 9

Tento produkt odstráni opálenie už po niekoľkých použitiach. Pôsobí veľmi dobre na opálené miesta a zanecháva pokožku príjemnú vôňu. Tento organický krém je veľmi cenovo dostupný a dá sa ľahko získať.